Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nechci pisatele o pár řádek výš nijak znevažovat když říká, že na tradovani s 250 000 účtem nemá většina z nás nervy, ale pravde bude někde jinde. Minimální rozumný vklad je na "oficiálně" na 5000 dolarech (momentálně cca 90 000). Ideální je začít s účtem minimálně 7000, spíš 10 000, protože část (někdy i většinovou) ztratíš na školnym a kdo tomu nevěří ať si to zkusí........to by se musel narodit jako člověk totálně bez emocí. Abych se vrátil k tématu....250 000 účet neni v tradingu nic tak nehorázně velkýho jak se ti nejspíš zdá............pokud chce někdo být vydělávajícím traderem, tak ho nesmí podobná částka ani v nejmenším rozhodit, i když ve skutečnosti to sou pro něj velký peníze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Eifi:

V poradku.. plne s vami souhlasim. Vzal jsem to zpusobem podle sebe, soudim tebe, takze vsem co maji nervy hrat si s tolika penezi, se omlouvam. Jen musim uvezt veci na pravou miru. Trader je podle meho zamestnani, moje zamestnani je vyvoj SW. Uspesny trader je ohodnocen financne, ja taky. Forex je muj konicek, konicek moji pritelkyne je voleyball. Konicky nas bavi, nikoliv zivi. Kdyz clovek casem zjisti, ze mlati do meruny lip nez ostatni, zkusi to profesionalne, tzn. prijme to jako praci. Kdyz ja zjistim, ze mi forex jde obzvlaste dobre, rekneme v horizontu Xmesicu, s klidnym srdcem si snizim uvazek a zacnu delat tradera jako povolani. A samozrejme do nej naleju mnohem vic penez. Ale momentalne je to pro me hracka, ktera me v nejhorsim stoji par stovek mesicne, ktere mam navic minulym ziskem 5k(jak jsem psal vyse) predplacene tak na pulroku dopredu.


Nicmene at uz patrite k tem uspesnym, ci nikoli, drzim palce v dalsich obchodech (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

na chate som narazil na celkom zaujimavu vec vraj je na XTBcku Bid Ask na nasdaqu 4 body, to mi pride v porovnani s 0,25 bodom v realnom trhu fakt nehoraznost, ked by sa bral rovnaky objem obchodov, teda 1 kontrakt na e mini = 2 lotom v XTB (pretoze xtb ma velkost bodu na NQ 10 USD) tak to znamena ze si spolocnost o ktorej sa tu pise navysila poplatok ak spravne ratam 16 nasobne. samozrejme na realnom trhu je aj poplatok, cca 4,20-5 USD ale aj tak. nieje to uz prilis.

to je len postreh s diskusie, skuste sa pozriet ci je to tak ako som napisal, alebo som sa mylil .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

máš bohužel pravdu.
DAX má standardně 6 pipsů, nyní je roztažen po celý den na 12 pipsů.
DJ má standardně 7 pipsů, nyní je roztažen po celý den na 14 pipsů.

Myslím, že DAX už se u nich obchodovat nedá, DJ možná ve večerních hodinách, když je velice volatilní.
Když holt mají dostatek klientů ......

janina

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara:

tak tady bych s tebou taky nesouhlasil. Snad každej z traderských velikánů ve svých knihách uvádí striktně, že trading není hra a že kdo to tak bere, je od počátku odsouzen ke konci. Vývoj v tradingu nepřijde sám od sebe jak jsem to pochopil z tvého příspěvku, kde píšeš, že je to pro tebe dobrej koníček............a že až zjistíš, že kpeš merunou líp než ostatní, tak se tomu budeš víc věnovat..............jenže ono je to přesně naopak............dokud se tomu nezačneš věnovat mnohem víc, tak nemůže žádnej vývoj nastat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...