Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

ufonik:


No, jak uz jsem rekl, neverim tomu, ze by si to vzali na triko.. Uz ted mam nainstalovanych snad 5 ruznych MT4 od ruznych brokeru, takze kdyby proti me slo XTB 20+ pipsy, nebyl by takovy problem si to najit. Tak me napada, ze by byla legrace, kdyby skutecne nekdo zjistil ze XTB jede proti jeho stopce, tak by rekl znamemu co u nich ma taky ucet, at narychlo hedgne(ci jak se to pise) proti jeho pozici a pekne plnou palbou :) Pak by se uz nejak vyrovnali. Ale jinak brokeri jako XTB a ostatni MT4 brokeri vzdycky delaji protistranu, takze je to skutecne uplne jedno. Proste jsme ovecky ve vykrmne ohradce a jednou za cas to nektera koupi..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ufonik

mysliet si ze XTB manipuluje trhom koli tomu aby ta vyhodilo na stopke je trosicku mimo. myslim si ze nemaju vobec zaujem niekoho oberat o peniaze takymto komplikovanym sposobom. ak by chceli maju na to ine mechanizmi a to je ta spominana formulka v pravidlach.

predstav si ze by si bol ty brokerska firma, a mas 10 000 malych klientov(ziadny seriozny obchodnik u teba ucet nezalozi, pretoze dvoje poplatky su 15 nasobne vacsieako pri realnom trhu) . takze mas 10 000 klientov s ktorych si vacsina zalozi ucet v hodnote 1000 USD , takze mas k dispozicii 10 000 000 USD na klientskych uctoch. mas taktiez k dispozicii vsetky statistiky a zmluvy kde ti sami klienti davaju najavo ze su uplny begineri, mas taktiez moznost ovladat platformu a regulovat, odstupy limity a poplatky. dalej mas k dospozicii statistiku , ktora hovori ze 90% novacikou straca, a tuto si sam mozes overit. a teraz otazka. nedas do zmluvy klauzulu o tom ze mozes kedykolvek robit protistranu? bolo by to kontraproduktivne :) . ty svojich klientov nemusis vychytavat na stopkach pretoze tak ci tak ti peniaze odovzdaju. myslim ze ani ty by si neriskoval ked mas iste prachy.

nehovorim ze to takto robia XTBckari, to vobec nemusia, mna celkom o svojej serioznosti presvedcili tym sustavnym menenim pravidiel a nehoraznymi poplatkami. skutocne uz sa brokermi zaoberam nejaky tan cas , ale taketo obrovske poplatky som este nevidel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to s7YLo:

tohle vlakno ctu pro pobaveni, kdyz se chci podivat, co je vsecko mozne (respektive jak je mozne odirat lidi, kteri jsou uplne blb., ze si to nechaji libit = subjektivni nazor).

Ale na vas prispevek musim zareagovat.

1) to nemate svuj obchodni system, ze pisete o pokusech. Pokusy vam v realu, kdy zacne pracovat psychika, asi nebudou moc fungovat. Navic nic proti vasemu zhodnoceni, ale rozhodne jste nepouzival dobre promysleny MM, coz je dost v rozporu s tim co pisete v bodu 2.

2) kapital je to dostatecny, ale podle toho co pisete ho jdete do trhu jenom odevzdat. Navic obchodovat v realu s XTB, to snad ani nikdo, kdo to mysli s tradingem vazne, nemuze myslet vazne.

Nerad ochlazuji vase pocatecni nadseni z dema, ale radim vam, abyste ty penize sebral a utratil je za neco, co vam prinese nejaky uzitek. Protoze, co se tyce obchodovani, tak to vyzaduje docela dost prace, nez clovek zacne vydelavat. Nebo si myslete, ze kdyz budete neco zkouset, tak budete opravdu uspesny.

Neberte to jako kritiku, ale jako velmi velmi dobrou radu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax,

Tak to cteme vlakno o XTB z docela podobnych duvodu :)

s7YLo,
rekl bych ze budete chudsi o vklad.
Klikat do grafu je strasne jednoduche, ale klikat disciplinovane a podle pravidel obchodniho planu je uz narocnejsi. Vytvorit funkcni obchodni plan je beh na dlouhou trat, clovek pri tom musi prijit nejenom na to kdy a jak vstupovat, kolik riskovat, ale hlavne na to jak se s prubehem dobrych i spatnych obchodu vyrovnat.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: no tak prece tu nasu stalicu XTB, potom ActivTrades(aby je cert vzal sycaky), no a behem vcerejska FxPro a Varengold. S tim ze posledni Varengold mi prijde asi jako nejrozumnejsi a po tydnu LIVE u fxPro(at si i na ne udelam nazor) zkusim poslat ono minimum 1000dolaru prave do Varengold a uvidim. Jo a jestli by nekoho bavila podobna saskarna jakou delam ja, tak dobry indikator odezvy brokerskych platforem je WCCI, ktere jsem stahl tady na foru. Ukazuje sekundy do zavreni svicky a delta dvou hodnot je pro me smerodatna.. Treba kdyz jsem mel dva pokazene obchody u XTB kvuli pomalym exekucim, nesvadim to na ne, ale na sebe, ze jsem do trhu vubec lezl, pac se WCCI obnovovalo kazdych 20-30s coz zavanelo prusvihem. Kdyz jdou sekundy po jedne, po dvou NIKDY, opakuji NIKDY jsem nemel rekotaci nebo ono koukani na napis "prikaz prijat".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to D3trax:

sice se nevyznám v oblasti FX, ale myslím si, že to bude podobné jako u futures, takže kvalitní broker a nízký vklad mi přijde jako docela dobrý protimluv.
Zkuste se nad tím zamyslet. Myslíte že slušný broker bude akceptovat nízké vklady. Proč by to dělal, když tam není žádný delší potenciál komisí, takže se mu nezaplatí ani data.

Můžu se zeptat, co s touto částkou v trzích chcete dělat? Jaké jsou vaše plány?

Píšu to dost kriticky, protože tyhle stránky by měly být o seriózním tradingu a ne o hraní.
Takže nic ve zlém, ale to je můj názor.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

omlouvam se za offtopic, nejspis to sem nepatri...

Testovani FX na demu je krasna vec, ale nema takovou vypovidajici hodnotu jako test live s miniuctem. Navic neusetrim 5k USD drive nez za 4 roky (aniz bych bral rodinu nejak extremne na hul - zena studuje ...). U FX brokeru nejsou poplatky, vydelavaji na spreadu.
Neberu trading jako hru, diky za nazor

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax,D3trax

myslim ze MBT trading je celkom kvalitny broker, je to ECN a je mu uplne fuk aky objem trejdujete, len prave neviem ci tam nieje nejaky limit, ale myslim ze 500-1000 USD , treba sa pozriet na ich strankach.
kvalitneho brokera zaujima kazdy klient, pretoze je to vdy potencial. ale samozrejme tie uplne spicky maju vklady hodne vysoko.

Tak som to omrkol a MBT ma 400 USD minimalny vklad

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...