Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

Proč by XTB netvořili protistranu i úspěšným obchodníkům? V kasínu taky občas nějakou tu výhru vyplatěj a ve sportce taky občas někdo vyhraje jackpot. Jde o to že takových lidí je 5% a zbylých 95% ty náklady bohatě pokryje. A ještě jim těch 5% udělá reklamu a přitáhne známí :-) .. Samozřejmě, že kdyby vydělával každej, je tu riziko že XTB zkrachuje, stejně tak zkrachuje sazka když každej den někdo vyhraje jackpot. Ale jaká je ta šance? ...

Vessy:

To záleží na:

- Jak velký účet chceš otevřít?
- Jaké instrumenty se chystáš obchodovat?
- Jakým stylem? Pozičně/intradenně (předpokládám podle timeframe asi pozičně)
- Mluvíš anglicky/nebojíš se otevřít účet u zahraničního brokera?

K obchodní platformě mám hlavní výhradu a to že nelze obchodovat na grafu, tj. jedním kliknutím na příslušnou úroveň otevřít pozici a myší posouvat zadané TP a SL úrovně. Pro poziční obchodování by to ale snad překousnout šlo. Některé další věci co chybí jdou doprogramovat v metaeditoru, pro toho kdo to neumí je to ale problém, nebo různě postahovat, ale než na internetu najdete co hledáte ...

Výplata peněz z účtu je OK.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to yax:

zdravim, myslím seriózní přísup k obchodům - promyšlený, disciplinovaný, řízený obchod
to snad jde i u XTB? :)

to Millis:

zdravím,

- otevřu účet 20tis kč, to by mělo na rozmnožování stačit
- po 0,1 lotu pojedu EUR/JPY, EUR/USD, USD/JPY
- chci vlastně pozične, protože u time frame 1-4 hod to jinak nejde
- anglicky se domluvím

u XTB se mi líbí,
učet v CZK, obchodní platforma, komunikace v CZ

moc jsem nepochopil Váš první odstavec? přece brooker vyděláva v každém případě
a je mu jedno jak je na tom obchodník, naopak pokud se Vám daří, o to déle
budete odvádět poplatky za obchody...

Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby


> u XTB se mi líbí,
> učet v CZK, obchodní platforma, komunikace v CZ
>
> moc jsem nepochopil Váš první odstavec? přece
> brooker vyděláva v každém případě
> a je mu jedno jak je na tom obchodník, naopak
> pokud se Vám daří, o to déle
> budete odvádět poplatky za obchody...

najdite si seriozneho brokera ktory vam otvory ucet aj v CZK

no nepochopil ste to preto lebo prave tento broker zaraba viac vtedy ked preraba obchodnik

ak myslite trading seriozne, tak si musite najst aj seriozneho brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,

děkuji za názory,

jsem rád, že s mým pohledem na obchodování u XTB také někdo alespoň částečně souhlasí.

Při 1 obchodu / den, u FOREXu při PT 100 pips , nebude až takový problém platit spread o 1 pips
vyšší než u jiných brokerů.

Pokud se vyvaruji obchodování v době news, neměl by být problém s plněním. (týká se všech brokerů)

Jak jsem pochopil z předchozích příspěvků, bude problém, pokud budu obchodovat objem vyšší
jako např 10 a více lotů...?

Výplata peněz - dle výše uvedeného příspěvku snad problém také nebude.
(v jiném vlákně si kolega stěžoval, že čekal, ale mohl to být ojedinělý případ)

Určitě někdo nadhodíte - kdo chce kam.... ;)

Ale já si říkám, hlavně ať mi to nejdříve vydělává a pokud nebudu spokojený se službami,
brokera mohu změnit.

Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vessy:

To je dalsi strana mince.. Ono at uz jsou XTB jaci jsou, porad si myslim, ze tam hraje podstatnou roli i lidsky faktor. Kazda lamka, ktera zarobi na demu par pseudopenez je cela ricna zalozit ucet a pokud mozno cestou nejmensiho odporu, tzn v korunach a XTB(ted si sypu popel take na vlastni hlavu). No chvilku to jde, takova ta faze stesti zacatecnika, ale potom ji trh ukaze zac je toho.. No a potom neni nic snadnejsiho nez chlacholit sve ego svadenim to na vsechny ostatni vcetne brokera. U me je prave nestastne(nebo spis stastne), ze me trh semlit jeste nestihl, takze proti XTB nejsem nikterak zaujaty. Akorat me jednou, kvuli spatnemu plneni, pripravili asi o 400kc, ale z toho se nestrili(resp kvuli tomu jsem tam ucet zrusil)..

Kazdopadne vlastni zkusenost je lepsi nez 42 stranek diskuze.. Hodne stesti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

O Forex se zajímám rok a půl. Začínal jsem u GCI a když jsem zjistil co znamená "offshore broker" tak jsem přešel k XTB a jejich služeb využívám ke své spokojenosti již více než rok. Poté co se zde začaly objevovat příspěvky ze kterých plyne, že XTB je zodpovědné snad za všechno zlo celého světa, tak mě červíček nahlodal a stáhl jsem si dema od ODL a Saxo bank. Ale protože jsem si již hodně přivykl na Metatrader byl pro mě Saxotrader nepoužitelný. Potom jsem několik měsíců testoval stejné strategie u XTB a ODL(Mimochodem u XTB je výhoda, že platforma funguje neomezeně dlouho i když si vedu deník v Excelu a pro real to význam nemá). Výsledek byl ten, že když byl měsíc ztrátový tak byl ztrátový u obou a naopak. Zisky a ztráty byly v podstatě totožné. Já si myslím, že když má někdo špatný nebo žádný systém, tak bude ztrácet u všech brokerů na světě, ale na někoho se vina svést musí. Pužívám strategie na TF 1hod a vyšší na hlavních párech a i na zlatu mám dobré výsledky, scalping neprovozuji, tak se zatím na změnu nechystám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...