Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

U tohot brokera je slippage úplně normální věc. Když si přečtete toto vlákno celé, tak kromě několika málo pochval tu najdete jenom samou ostrou kritiku právě na neplnění objednávek, resp. jejich pozdní plnění. Nejde vycházet ze srovnání demo a live. A na nějaký scalping je třeba zapomenout úplně. Moje prvnotní nadšení z důvodu slabé znalosti EN opadlo velmi rychle a raději se naučím anglicky a vyberu si alespoň o trochu solidnějšího brokera. Bohužel, XTB mne nepřesvědčil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To mira_k :
Neviem ako to vidis Ty, ale ja Ja si myslim ze ano , nebyt toho problemu so "zamrznutym" pokynom,/ nakolko som to musel riesit a ubralo to moju pozornost /
.... som si myslel , ze to zadanie 0,2 l tam zostalo z predchadzajuceho zadania a uz som si to nevsimol .

To markon. danek:
mozno scalping , ale ja som vyberal od 2 pips vsetko, cize ake SL?

To sztula :
Cital som o tom aj som sa informoval na zakaz. podpore pred zaciatkom Real obchodovania.
Tvrdili, ze "odozva je niekedy mozna, ale iba chvilku 2-5sek" a inak presne ako demo .
S takou dobou - niekedy aj minutu , inokedy celkove zmrznutie ,som nepocital.




Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ufonik:
ano, pokud ti zamrzne platforma, tak ti to může stát obchod a ztrátu v podobě SL ... ale nezruší to účet .. SL slouží právě jako ochrana, při těchto událostech, pokud vše funguje a trh se otočí, tak se dá reagovat, ale pokud spadne internet, platforma nebo co já vím, tak bez SL může trh udělat teoreticky libovolný pohyb proti a tím i libovolnou ztrátu.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ufonik

Promiň, ale pokud riskuješ celej účet na jeden obchod, pak se nemůžeš divit ;-) Věř že stokrát omýlaný zlatý pravidla o stoplossu a risku 5% účtu maj něco do sebe, možná tim nevyděláš 100% za 3 dny, ale taky 100% za den neztratíš. Svádět to jenom na chybu v plnění, sám sis to mohl nejdřív vyzkoušet na menších objemech jestli to funguje a né se do toho vrhat hnedka po hlavě ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mozno mate pravdu s tym SL, ale s nim by som nevedel robit ten moj system tak ako som robil.

Mna ale najviac zerie, ze demo ktore ponuka firma na skusku sa takto nespravalo a ja som taketo "slippage" programu nemohol vyskusat a nacvicit nan reakcie.

To co som robil v reale som predtym, skusal na deme a tam to fungovalo OK.

Myslim si, ze demo program by mal vediet simulovat taketo stavy, aby klien nebol tymto prekvapeny. nakolko potom, podla mojho nazoru, moze ist o zavadzanie zakaznika. / predvedies nejaky tovar, ale do krabice zabalis a predas iny/
Demo je preto demo, ze si tam vyskusam vsetko a naucim sa reagovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ufonik:

promin, nemyslím to ve zlým, ale i kdyby jak ty řikáš ti ztráty zapříčinila nefunkčnost platformy, tak si myslim, že si za vynulovanej účet můžeš jen a jen ty a to proto, že je tady i všude po netu spousta informací o tom, jak se jakej broker chová ke svejm ovečkám. Když nepočítám to, že nepoužíváš stop loss(pro mě naprosto neospravedlnitelná věc). I kdyby ty informace tady nebyly, tak jsi se mohl přímo zeptat jestli má někdo nějakou negativní zkušenost. Já se XTB taky zaobíral a našetěstí mě odpudilo už jen samotný demo.

Jestli chceš poradit tak ti doporučim: odinstalovat XTB->
--vybrat zbytek peněz co u nich máš
--naistalovat Ninja trader (nebo přinejhorším sierru)
--pročíst vlákno o alternativních brokerech jako napříklak Mirus futures nebo AMP.(Lucínek a další tam popisujou svoje zkušenosti)
--vzít kalkulačku a spočítat si propastnej rozdíl mezi tím co zaplatíš na spreadu u XTB a co zaplatší na komisých + slippu u např. AMP. za obchod.


ot: nedávno mě pobavil týpek od XTB, kterej mi volal a ptal se jak jsem s nima spokojenej a co mi chybí. Po tom co jsem mu sdělil co všechno maj konkurenční platformy oproti těm jejich nehledě nad jejich neprůhledným zvyšování spreadu tak uznal, že je to bohužel krutá realita a že se budou vše postupně snažit napravit ale vše záleží taky na jejich centrále.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Frame3 :
To je jasne, ze si mozem za zrusenie uctu Ja, ved som ten pokyn "stlacil" , ale opakujem, nebit tej situacie s programom , ktora mi odobrala cas a pozornost, nestalo by sa .

Myslim si, ze nie je problem naprogramovat demo tak, aby simulovalo nahodne zadrziavanie pokynov, ktore by pripadneho klienta oboznamilo aj s takouto situaciou.
Ak by som taketo situacie mal aj na deme, tak by som zvolil iny system obchodovania .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ufonik Napsal:
-------------------------------------------------------
> Myslim si, ze nie je problem naprogramovat demo
> tak, aby simulovalo nahodne zadrziavanie pokynov,
> ktore by pripadneho klienta oboznamilo aj s
> takouto situaciou.


a myslíš si, že broker má tento zájem? jemu vyhovuje právě tento stav.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak po 4 dnech s XTB koncim... ze zacatku jsem byl mile prekvapen rychlosti plneni, ale co se delo dneska me dostalo. Prvni se mi rozsirily SL a PT na 60 pipsu(volal jsem XTB a ze pry je to na ochranu zakazniku pred volatilnimi trhy) a ted se mi 2x po sobe stalo ze jsem chtel uzavrit pozici rucne v profitu, prikaz se zpracoval, ale pak jsem koukal na obrazovku a nic se nedelo az prisel gap nebo jak se tomu rika a prolitlo to stopkou... fakt parada.. Takze zitra vybiram zbyle penize a musim sam sebe dokopat k tomu doplneni informaci pro AT, aby mi zase otevreli ucet. Ale na druhou stranu si stezovat nemuzu,.. za ty 4 dny jsem udelal 5tisic zisku.. ted navecer jsem sice prosustroval 600kc kvuli tomu hloupemu ultra pomalemu plneni, ale stejne mam 4400 cistych penez a zkusenost do budoucnosti. Takze moje rada zni stejne jako vsech co tady psali prede mnou(tem kterym jsem neveril).. OD XTB HONEM, ALE SKUTECNE HONEM PRYC (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Někde na jejich stránkách jsem četl, měli to drobným písmem právě tyto změny ohledně SL a i spread se mění a kdoví co ještě. Kdo má zájem tak si to tam najděte. Stejně ta platforma je dost neohrabaná. Trvá dlouho než se dostanete k samotnému nakoupení. Při současně rychlých trzích to musí fungovat jedním klikem. Ideální jsou platformy, kde si můžete příkazy zadávat a posunovat myší přímo v grafu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zajimave... opakovani je matka moudrosti, ale jeden by rekl ze tohle prislovi proste nefunguje.

100x dokola se tu muze povidat o rozdilu mezi burzovnim a mimo-burzovnim brokerem
100x dokola se tu muze vysvetlovat jaky je rozdil mezi komisi a spreadem
100x dokola se tu mluvi o mizernem plneni
100x dokola se tu rika ze s 500 USD (ci podobne castky) nejde o trading ale jakousi pokrivenou zabavu

Je to zhruba mesic co tu (tusim) Mills zverejnil svoji horror-story jak ho XTB normalne okradla, ze si delaji co chteji.
Vlakno o 33 strankach plnych sracek na XTB, ale i to je evidentne malo.

Tohle mi hlava nebere.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jazz27:
"100x dokola se tu rika ze s 500 USD (ci podobne castky) nejde o trading ale jakousi pokrivenou zabavu"

tak to se zase musim ohradit. Nikdy jsem nerekl, ze chci s kapitalem 25tisic tradovat.. Bral jsem to jako zpestreni a fakt, ze jsem ten ucet nepolozil, je jenom bonus. Podle me nejde vubec o to kolik do toho clovek da.. jestli nekomu vydelava system s 25k mesicne 10k a ten clovek ustoji to same s uctem 250k, tak mu to hodi 100 tisic czk na ruku.I kdyz je jasne, ze vetsina z nas(nebo aspon ja) nema nervy udrzet MM pri tolika penezich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...