Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

No, mně stačí, když si založím real a to "Porsche" si koupím až na něj vydělám plusovýmy obchody. XTB podle vašich příspěvků není moc na špici brokerů, ale forex, spread 2 pips, čeština(hlavně) při komunikaci a účet v korunách mi stojí za vyzkoušení. Nevidim v tom háček. Pojedu pomalu, ale jistě. Opatrněji než na demu a budu spokojen i s desetkrát menším výdělkem než na demu kde to jede fakt fofrem, když se dávaj do obchodu celý loty. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sztula

ty si to trosicku nepochopil, ale vidim ze rypalek si statocny :)

my sme sa bavili o vitazovi XTBcupu nie o 40 tisicoch userov. samozrejme ze tam kopec ludi trejdovalo, aj ja so si vyskusal preco nie a somnou zopar ludi s chatu.
Btw: tu sutaz v bulharsku som tiez absolvoval, aj som ju vyhral, a mozem ta ubezpecit ze tam s financnika nebol nikto :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

Tak už jsem nechtěl reagovat, ale nakonec mi to nedá... Výherců bylo i s notebooky více... A kolem 40ti lidí mělo zhodnocení účtu přes 1000% A to mi chce Airmike říct, že to byly všechno jen nalákané ovečky, které na trading narazily náhodně přes reklamu a tradeři kteří neví že je finančník? Že se tam opravdu nikdo nenašel kdo by se mohl podělit či pochlubit s výsledky? Někdo kdo má takové výsledky je určitě v tomto oboru vzdělaný a musí vědět že financnik.cz existuje, kor když při klíčových slovech se objevuje na první straně vyhledávačů a dokonce i na AdSense reklamě jak na seznamu tak google a kdo ví kde ještě... A protože si myslím že na informace je finančník v česku možná i ve světě nejvýživnější, tak je z mého úhlu pohledu nesmysl že by to někdo s těmito výsledky, kterých určitě nedosáhl jen tak náhodou nevěděl o tomto webu. A co se týče "odchování finančníkem", tak to jsem samozřejmě myslel s nadsázkou. Mám k tobě Airmike obrovský respekt a tvých příspěvků si velice vážím a jsou mi často přínosem, ale myslím si že jsi se jen špatně ten den vyspal a musel jsi si prostě rýpnout :-)
A co se týče [bold] sztulového [/bold] názoru na korektnost, tak se k jeho myšlence přikláním... Myslím si že by nebyl problém výsledky jednoduše zmanipulovat. Více už se k tomuto nebudu vyjadřovat ani nebudu reagovat na případné odpovědi, protože to sklouzlo v celkem zbytečnou debatu o rozdílném názoru AGEDOG vs. Airmike. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AGEDOG

ja si myslim ze sme sa len spatne rozumeli, kopec ludi s financnika tam bolo zainteresovanych, a kopec sa dobre na tej sutazi aj pobavilo.ja som v tej dobe napriklad testoval novy system a kedze som ho nemohol obchodovat live , tak som ho zaroven testoval na sutazi. aj mi to celkom dost dalo. kym nezmenili podmienky s limitom tak som mal nahrat pekne percenta, aj som sem daval denny vypis uctu za jeden den, www.financnik.cz/forum/read.php?23,111767,page=3 len tak pre srandu.

narazal som na to ze ten konkretny vitaz toho porsche nemusi vediet ze financnik existuje, to je vsetko. na margo tych vysledkov. vobec si nemyslim ze to su len fiktivny traderi, a lamky prilakane reklamou, prave naopak , myslim se ze ak niekto dosiahne 10 000% tak to moze byt clovek s prehladom a skuseny trader. MOZE , nemusi. prva desiatka nemusi byt o stasti, ale moze. je to proste o tom ze ak by niekto zacal rozpravat o tom ako zhodnotil ucet o 10000% tak by to nikomu neprospelo lebo v reale sa s toho da pouzit len velmi malo

dost uz :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike
Já si to nechci moc komplikovat se zakládáním konta v dolarech pro Cikomodity, které mám v zásobě ještě s Harpoon, kdyby byly problémy s XTB. To je prostě výhoda u XTB, že když mi to nepůjde, tak mi nezůstane na krku dolarkonto. A chci si taky ověřit na vlastní kůži, že to co se tu píše o XTB je pravda. Když budou problémy, tak napíšu do fóra jak se mi ta slepota hluchota a antiangličtina vymstila.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AGEDOG:
Mňo, finančník je možná v česku na informace nejvýživnější, ale ve světovém měřítku asi těžko.

Airmike:
Máš s CI komodity nějaké vlastní zkušenosti, že jsi napsal, že mají kvalitní servis?

Také jsem se zúčastnil této soutěže, už podruhé. Chtěl jsem notebook. Osolil jsem první obchod (asi 8 lotů) a ráno jsem zjistil, že mám na účtu z 200tis. pouhých 60tis. Broker mi pozici zavřel. Tímhle stylem se podle mne v soutěži nedá vyhrát, protože byste museli mít buď hromadu účtů a nebo nehorázné štěstí. Když se podíváte na report z účtu vítěze předposlední soutěže, tak zjistíte, že on jel prakticky celou soutěž velmi malé objemy vzhledem k velikosti účtu. Zato otevíral během dne velké množství pozic. Připisoval zisky doslova po stokorunách! ten člověk ale u toho seděl snad celý den, když jsem koukal na časy pozic.
Celá soutěž může být taky zmanipulovaná, jak psal sztula.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanley Napsal:
-------------------------------------------------------
> Také jsem se zúčastnil této soutěže, už podruhé.
> Chtěl jsem notebook. Osolil jsem první obchod (asi
> 8 lotů) a ráno jsem zjistil, že mám na účtu z
> 200tis. pouhých 60tis.

Jel jsi dál, nebo jsi to zabalil?
Já jsem se zaregistroval ale soutěžit jsem neuvažoval ani náhodou :)
Spíš to byl úlet, neboť názor na podobné soutěže se už roky nemění. Nedal jsem ani jeden obchod a ku podivu, volal mi někdo s XTB, že prý jsem zaregistrovaný a bla, bla. Ani jsem ho nepustil ke slovu a sdělil jsem mu, že nemíním pokračovat. Asi mne chtěl lanařit na živý účet, což už několikrát udělali. Bláhově jsem do registrace dal pravé tel. číslo a tak to dopadlo :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radekvy

tak co už máš založený účet u XTB?
Já si taky myslím že když pojedeš jenom EUR/USD tak nemáš co stratit. Je tam spread jen 2pips a to není žádná hrůza.Neznám Brokera, který by nabídl míň.
Určitě bude super když se s námi podělíš o svoje vlastní zkušenosti s XTB. Už to tady jednou zkoušel japapatramtara
a moc nepochodil. Ale od toho tady ty vlákna jsou, aby se vkládaly vlastní zkušenosti.
Přeji hodně zdaru! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Neznám Brokera, který by nabídl míň.
>
> no tak si rozsir znalosti. je jich dost.


Pravda, pravda, ale ti, co nabízejí menší spread, tak jsou většinou pro větší hráče s většími účty a to, zda se, [b]radekvy [/b] neměl na mysli, už jen z toho pohledu, že se zajímá o XTB ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...