Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

Eifi

velakrat som pocul od zacinajucich traderov , ze najprv si to vyskusa u XTB a potom ked mu to pojde tak prejde k lepsiemu brokerovi, ale nikoho s nich si neuvedomil , ze tym ze otvoril ucet u XTB vlastne rozdal karty tak , ze ma len minimalne sance na uspech. komodity a indexy su u nich neobchodovatelne, jedine co ako tak zodpoveda realnemu trhu su meny, ale aj tam su podmienky podstatne stazene. snad EUR/USD je na urovni ako inde, ale aj tak sa bude musiet este vyrovnat zo slipom , spatnou exekuciou, manipulovanie s limitmi a podobnymi vecami.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobré den

Ta jejich reklamní kampan je velmi nehorázná drzost.Nikde jsem neslyšel,že by řekli o spekulaci jediné slovo,jen o investování mluví velmi kráásně.Přitom ty skluzy jsou opravdu velmi vysoké.Už se ani nedivým,že spekulace je v ČR tak nenáviděné slovo,když brokeři nastavují takové podmínky,že je zcela nemožné uspět...
Přeji všem hodně ůspechů(snad u jiného brokera)


:Když už něco děláš,tak chtěj být nejlepší....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ufonik:

To je blbost, taky jsem si vzdycky myslel, ze se trh pokazde obrati proti me a nakonec to bylo akorat o spatnem systemu, ktery nebyl uplne daleko od gamblu... Nakonec jsem to delal tak, ze kdyz mi muj system rikal kup, tak jsem prodal a ono to skutecne vychazelo :) To uz tady taky nekdo radil, ze kdyz clovek vesmes jenom tak zkousi tradovat na zaklade pocitu, ze by mel vzdycky davat opacnou pozici, nez si mysli a ono to skutecne sedi... Dovedu si predstavit, ze kdyz jako broker vidim 5 pipsu pod/nad "skutecnou;)" cenou hromadu stopek, tak je vymetu, ale kazdemu delat grafy indivindy kvuli par minilotum/lotum? Tomu snad ani sam neveris

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara :

Je to pravda, XTB obchoduje niekedy naozaj proti mne . Uz to mam overene , a dokonca to maju aj v Ramcovej zmluve:
(7.4 Zákazník prehlasuje, že si je vedomý, že v niektorých prípadoch môže byť X-Trade Brokers druhou stranou Obchodných transakcií k Finančným nástrojom, čo môže viesť k potenciálnemu konfliktu záujmov. X-Trade Brokers prehlasuje, že vynaloží všetko úsilie, aby potenciálny konflikt záujmov medzi Stranami nemal žiadny vplyv na nestrannosť X-Trade Brokers pri uzatváraní Obchodných transakcií.)


??????????? :( :( :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

rád bych se zeptal:
1) zhruba před měsícem jsem si založil XTB Demo účet, dostal virtuální "vklad" 200.000,-. Po různých pokusech jsem se po cca 4-5 týdnech dostal se ziskem na necelých 2.400.000,- . Chtěl bych se zeptat, trochu laicky, zda-li, čistě hypoteticky, pokud bych byl býval před měsícem vložil daných 200.000,- a všechno šlo úplně stejně, pozice, vývoj trhu, apod., měl bych dnech oněch +- 2.400.000,-? Opravdu pouze hypotéza, ale zajímá mě, zda-li se v tomto ohledu nějakou velikou měrou lyší od sebe real a demo účet u XTB.

2) Uvažuji totiž, nehledě na mou "úvahu" začít obchodovat (Ať už přes XTB, nebo InterbankFX) a počáteční vklad zvažuji 250.000-300.000,-. Četl jsem mnoho názorů v zahraničí i zde a vypadá to, že tato částka by měla být velmi dobrá pro začátek. Samozřejmostí je dobře promýšlený MM a celková psychologie obchodování.

Prosím tedy, vyjádřete se, budu vděčný za každý názor,

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ufonik

Tihle ti off shore brokeři nebo jak se jim říká jsou vždy protistranou, mohou si prakticky dělat co se jím zlíbí, ale že by záměrně obchodovali proti klientovi? Myslím si, že v některých specifických případech, kdy začne klient nechutně vydělávat, se to stát může, ale aby to bylo pravidlem při nějakých pidilotech tak to asi ne. Osobně jsem s XTB vyléčen a nemám zájem je hájit, ale myslím si, že takhle postupuje většina brokerů. U některých více, u některých méně. Teď už jen najít toho poctivějšího ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...