Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,
chci si otevřít reálný účet u XTB, zatím jsem zkoušela jen demo. Zajímá mě jestli mě neodmítnou, když ve finančním dotazníku popravdě vyplním že nemám praktické zkušenosti. Co by ste doporučili?
A ještě u kopií dokladů jste uváděli že souhlasíte s pořízením kopie? To se mi moc nezamlouvá.
Díky všem za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj..

Real učet u nich mam od září letošního roku + roční testy na demu.

Veškeré "hrozby" popsané výše se zatím nepotvrdily..

1) Spolehlivost obchodní platformy - doposud jsem se nesetkal s jediným výpadkem.
2) Plnění - v trhu jsem max do 5 sec po "kliknutí"

Akorát si dávej pozor na roztahování spreadu a limitníchpříkazů.
Dvakrát jsem se nachytal, když jsem nemohl dat SL kam jsem chtel. (Tenkrát díky vysoké volatilite trhu byl minimální SL 40 pips od vstupní ceny)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kečut

Za normálních okolností a u seriozních brokerů je spread konstantní (2, 3 ale i více pipsů). Konstatntní je myšleno tak, že ani v době vyhlašování zpráv, v nočních hodinách, kdy je aktivita na trhu malá, spread zůstává pořád na stejných hodnotách. Bohužel, takových brokerů je celkem málo, ale jsou. Zpravidla se to dovíš na jejich stránkách, případně, pokud u nich otevíráš účet, tak bys to měl mít v obchodních podmínkách.

Pokud broker spread roztahuje, tak tak činí zpravidla v době kolem vyhlašování zpráv. u některých brokerů je to roztažení minimální, u jiných se nebudeš stačt divit.

Jasně, že je výhodnější najít si briokera, který garantuje konstatntí spread. Vzhledem k tomu, že píšeš do vlákna o XTB, tak ti bohužel mají spread "gumový", nebo-li roztahují ho jak se jim chce :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zatím to šlo až na pár věcí:
Nevím jak vy ale já na exekuci čekám 1-3 minuty.
Pokud jde o spred, no je opravdu gumovej.. na EURGBP i 10 pipů.
Pokud jde o requoting.. pokud se trh trochu hýbe tak ho dostanu i dvakrát po sobě (přestože první requoting jim hned odkliknu), Pokud se trh hýbe víc, tak se exekuce nedočkám.
Mobilní platforma je úžasná ohromně mi vyhovuje, ale co mě teď dostalo.., už minimálně půl hodiny jim nejede platforma.. nelze se přihlásit na server. A to ani z počítače, ani z mobilu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm.. kdyby to šlo dál proti, jim by 3 hodiny nešla data.. poté by se cena objevila bůhvíkde pod mým stoplossem, pak je otázka jak by to řešili. Když by to exekuovali za aktuální cenu 3 hodiny po proražení sl a také patřičně hluboko.. , tak by se mi to ourčitě nelíbilo a určitě bych se ptal.. proč se exekuovalo po x hodinách... Kdyžby to exekuovali za sl tak bych nemohl nic namítat.. Leč stala se ta varianta kdy cena nachvíli vystřelila dolů právě když nejela data.. pak data jela a cena byla na původní úrovni..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...