Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini S&P 500 (ES)


Kazma

Doporučené příspěvky

karaev,

Dikes za vysvetlenie, tak to potom znamena len jedno, ze ten moj limitny prikaz si vzdy nechavaju na koniec a potom ho nevyplnia ;)

Inac vcera som sa tu zmienoval o brokerovi a dnes sa mi stalo to, ze som bol v obchode a zrazu mi poziciu same zavrelo a keby aspon v pluse, ale -25, PCsom sa ani nedotkol!!! Stalo sa tebe, alebo niekomu inemu, co ide live nieco podobne?! Toto ma fakt nastvalo!!!

Nech sa dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 507
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím ESkaře, Tak dnes sem se připravil o profit, díky moji nerozhodnosti. Docela mě to naštvalo, že jsem radeji vypnul počítač a zapnul, až mě to přešlo. Pořád váhám i když situaci odhadnu dobře. Co to volume v 18:06? Máte to tam taky tak? Ahoj Mydlo SK a jak se Ti jinak dařilo kromě toho nevynuceného SL? Ať se daří (tu)

12143

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj casablancax, Som to zase raz pekne pohnojil! Skocil som do toho protitrendovo, posunul som "trosku" SL a to bola chyba....V tom CG to vyzeralo na pekny DT a nasledny obrat, nestalo sa...tak som po prerezani zo shortu spravil Long, keby mi nezavrelo tu prvu poziciu, tak som na 0, takto -25+komisie. Dnes ma to definitivne presvedcilo, ze je ovela lahsie sa viezt v trende, ako do toho skakat protitrendovo...Snad to bude zajtra lepsie....Tiez som zvazoval tie odrazy od TL...myslel si to dobre, nechavaj si tam nejaky 1 tick vzdy k dobru, aby ta vytah zobral so sebou ;)

12144

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj casablancax,

Si to povedal za mna. Dnes tam chybal ten odraz od TL. Na to som cakal aj ja. Zajtra sa k tomu asi nedostanem, mam nejaky program na vecer, ale ak sa tebe podari k tomu sadnut, hod nejaky screen pred vikendom ;) Konecne budem mat cas aj na to, aby som si nieco precital, samozrejme o tradingu ;)

Pekny vikend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj casablancax, Vykuzlil si dnes nieco? Ja som uz nakonci trendu velmi do toho skakat nechcel, videl som tam same ST....Skor som cakal, ze sa to otoci anieco zoshortujem, aj ked om tam videl nejaky mozny vstup, nebral som, nebol som dostatocne presvedceny o pozitivnom vysledku ;-) Prikladam screen s mojim pohladom I.. 558408068 ;)

12209

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mydlo SK, Dal sem jeden vstup hned po rozjezdu. Bylo to hodně diskréční, založené na tikání úsečky a stoupajícím volume. Bohužel sem nazadal příliš šťastně SL, tak že mě to na tick zasáhlo. Dal sem si do plánu, že SL budu zadávat na logických úrovních a uberu 1 tick. Pokud bych tak dnes udělal, byl bych v trendu. Další vstupy mám zakreslený v grafu, ale k mým čekačkám to nedošlo. Ale u vstupu B chyběl pouze 1 tick a byl sem v obchodě. Čekal sem že cena vyteče z kánálu a odrazí se až od RU. Snažím se vstupovat s co nejmenším SL a potom mě utíkají profity. Budu tomu muset povolit trochu uzdu.

12210

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj casablancax, Gratulujem ti k peknym obchodom. U mna to take kludne nebolo, az som sa pritom normalne spotil... ;) Moj prvy obchod bol rovnaky, ako tvoj druhy, len som posunul SL na -75 :( ale po vyhodeni a naslednom odraze ceny od spodku CG som do toho este raz naskocil a PT zasiahnuty 150, tak "spokojnost". Na tie shorty som sa ja dnes neodvazil...no tebe to vyslo velmi pekne (tu) Nech sa ti tak dari aj nadalej ;)

12235

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...