Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini S&P 500 (ES)


Kazma

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 507
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj infinite ten první vstup sme měli na tick oba stejně, akorát každej jiným směrem ;) Když koukneš na můj screen tak uvidíš co mě k tomu vedlo. U druhého vstupu se cena vracela do CG, já na těhlech vstupech většinou vyhořím, tak je už moc neberu, ale pokud bych ho bral, tak s menším SL. Myslím že zrovna v tomto případě je SL 100$ až zbytečně moc. Ale Gladiator by Ti to zhodnotil lépe. Jinak se tě chci zeptat, proč používáš zrovna TF4 a TF20?

11878

Link to comment
Sdílet pomocí služby

casablancax díky za okomentování

ano všiml jsem si,že jsi tam měl čekačku do longu,mě se ty odrazy od TL co tu všichni obchodujete líbí,ale je to pro mě španělská vesnice :)

TF4 jsem začal používat,protože jsem chtěl mít něco "extra",ale nakonec jsem zjistil,že je to téměř stejné jak TF5 min :)
Teď už to měnit nebudu.TF20 A TF100 už jsou jen násobky 5.

S určováním velikosti stop lossu a profit targetu mám u PA docela problém...
Doteď jsem byl zvyklý mít jasné čísla z backtestu na základě statistik,ale to bylo u mechanických systémů.U PA je to jiná..

Dobrou noc a hodně zdaru! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes sem si k tomu sedl až na odpolední seanci. V podstatě to bylo mrtví, až poslední půlhodinka se rozjela. Došlo k proražení CG, ale nebral sem to, přišlo mi tam dost ST úrovní a čekal sem že se to otočí. Nakonec se cena proobchodovala až k mé čekačce, kterou sem dal schválně, tick před předpokládaným otočením. Cena se nakonec otočila na mém příkazu, ale sebou mě nevzala. Štve mě to, ale je to lepší než ztráta a těší mě aspoň, že můj odhad byl správný.

11904

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, Casablancax, Ty si z toho chcel vymacknut maximum :) Ja si uz nechavam radsej vzdy rezervu nejaky ten tick po skusenostiach z nevyplnenymi prikazmi ;) To shortove prerazenie som tiez nebral...Ale dnes som sa obchodovaniu nejako nevenoval, len sem-tam som na to mrkol jednym ockom, relaxoval som pri TV konecne po dlhom case, citim, ze potrebujem oddych. Nech sa dari

11907

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Mydlo SK, Snažím se spíš vstupovat co s nejmenším SL, tak počítam každý tick. Musím na tom zapracovat, kdy se vyplatí větší SL a kdy zas menší. Na silných ST úrovních to asi bude chtít dát tomu trochu větší volnost. Dnes dva vstupy, první byl blbost, myslel sem že mi něco utiká, tak sem kliknul. Druhý byl ok, až na ten výstup. Vím že se to nedá dopředu vědět, ale šlo to uhrát líp. Včera když došlo k tomu večernímu odrazu od ST, tak se cena rychle obrátila a okamžitě se začala vzdalovat, tady to mělo smysl dát si větší PT, ale dnes tam takové přesvědčení nebylo, tak to bylo riziko jít si pro jackpot. Zdá se, že večerní seance začínají být zajímavější než dopolední, koukni na volume a včera to samé. :)

11924

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Casablancax,

Cakal som cely vecer prave na ten treti obchod, ktory si ty nevzal, ale pocas toho cakania som sa tiez chytil SL na tom tvojom druhom obchode, tak si z toho nic nerob ;) Vedel som, ze je priskoro na otocenie trendu, hranicu vstupu som mal krasne vyznacenu, ale prsty boli rychlejsie, ako mozog ;) v om tretom to bolo ako cez kopirak zo vcera, rovnaky vstup, vystup som trosku pokaslal, ked som videl ako sa to necce predrat cez tu poslednu ST a zacalo to trosku padat, radsej som to zavrel v profite 87.50, lebo na korekciu, alebo co....bolo dost hodin a bal som sa, ze by to mohlo dopadnut aj horsie. Poskuloval som po TF-ku, keby som to zobral tam, PT by sa dostavil, silne rozmyslam nad tym, ze na nejaky cas presedlam a uvidim....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojky, Dnes sem se k tomu opět dostal až po 20h. Jeden vstup nad kterým sem uvažoval, ale nakonec nebral sem zakreslil. Jinak dnes byla příležitost udělat obchůdek odrazem od dlouhodobé TL, bohužel u toho sem chyběl. Koukám že všichni utíkáte jinam od ES. Já zůstanu věrnej a věřím že se mi holka za to odmění. :)

11946

11947

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojky , v pátek večer sem měl jinou zábavu než koukat na čárky, ale stihl sem ještě aspoň dopolední seanci. Tak přikládám, co sem včera vymyslel.:) Našel sem si 2 vhodný vstupy , oba na TF240. První zrealizovaný podle plánu, druhý obchod už sem nedokončil, protože sem musel odejít od compu, ale myšlenka byla dobrá.;) Dvakrát mě to zase nevzalo čekačku, ale aspoň mě to nutí hledat další vstupy do obchodu, když se tohle stane. Člověk nemůže pořád naříkat, že na něho trhy nejsou hodný. ať se daří (tu)

11956

11957

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Casablacax a ostatni, V piatok som TF nesiel, pre mna to bolo dost necitatelne a zdrzal som sa v praci. Siel by som do toho DB protitrendovo na ES-ku, ktory si vyznacil. Velmi podobny obchod tomuto mi nevysiel vo stvrtok a ako na potvoru v piatok som bol este praci...Pridavam screen a toto je zaroven mojim poslednym do nejakej polovice januara, pretoze letim domov na sviatky z UK a PC nechavam tu, lebo potom sa vraj viac venujem jemu, ako priatelom ;) Ale screeny pridavaj, rad si pozriem, ako sa dari, ked sa dostanem na net ;) Prajem tebe aj ostatnym pekne a pokojne prezitie Vianocnych sviatkov, ako aj vsetko dobre a vela uspechov v novom roku

11958

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...