Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

Tak zase jeden screen, tentokrát z návratu k live. Zatím jedu jen s jedním kontraktem jen na TSL, druhý s pevným PT ale silně zvažuji, loni se mi tato strategie vyplácela. Tenhle den je ukázka toho, jak je třeba držet se plánu. I po 2x SL v řadě za sebou jsem (po kratičkém vnitřním boji) naskočil do dalšího jasného signálu a den tak nezakončil ztrátou, ale dokonce malým ziskem.

8785

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak ked uz to tu Lucinek ozivil pridam aj ja screen z dnesneho vecerneho tradovania. Vecerna seansa od cca 8mej vecer. Po dvoch dnoch ked som vyfasol 2x2SL tradujem velice opatrne takze beriem len signaly kde som si viac menej isty (teda isty som si neni skoro nikdy ale obcas trocha doverujem situacii viac nez obvykle) a snazim sa co najviac chranit kapital agresivnym pritahovanim stopu. Vid dnes prvy obchod. Skoda ze som zmeskal ten druhy naznaceny obchod, aspon vidite ze fajcenie skodi nie len zdraviu ale aj profitu. Takze za dnes bohuzial len BE+10 kazdopadne bolo to dnes nervozne a hodne dlho sa to nikam po 8mej nehybalo. Snad zajtra, uvidime.

8816

Link to comment
Sdílet pomocí služby

david.barta:

včera jsem taky hodně zaváhal.Zprvu jsem nesebral pěkný long v 15,50 jen a jen mojí chybou,prostě jsem trhu nevěnoval dostatečnou pozornost,pak se mě vše zdálo narychlo tak jsem nevstoupil.Ta divergence na DH v 17,30 byla pro mě už hodně široká tak jsem o ní ani nijak zvlast neuvažoval,ikdyž 2b reversal na DH/DL je jediný protitrendový signál který beru.I kdybych ale o vstupu uvažoval,tak bych stejně obchod neotevřel protože by se mě nevyplnil limit.Ten jackpot jak píšeš jsem viděl taky,hlavně ta divergence byla hodně viditelná,ale já už jsem přestal brát signály bez jasného nástupu do trendu,toto už trošku na nižším TF zavánělo z kratkodobého pohledu na proti trendový signál,takže jsem ho nebral,ale pro někoho to byla určitě pěkná příležitost na vstup.Takže včera to bylo bez tradu,ale dneska je taky den. :)

At se daří.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak sem po nějaké době dám taky jeden: Na čisté PA jsem shořel jak papírový čert, tak dávám dohromady nový OP, který zkouším na cablu. Jde o kombinaci MA na 30TF (určení trendu) a W%R na 5TF (konkrétní vstupy) s dalšími filtry (S/R, DTB). Výstupy ještě řeším, jestli fixní PT, nebo posouvaný S/L. Z tohoto konkrétního obchodu mám rozporuplné pocity z důvodu hodně opožděného vstupu, přece jen jsem vstupoval o nějakých 100 minut po posledním signálu.

8877

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jedu na RB8 (RB dle NT, tedy 8 ticku), vstup na open dalsi svice po vykresleni patternu, SL 10 tick, posun z pocatku 1 tick nad high/pod low svice spravne barvy.
CCI14 mam jednak kvuli divergencim, jednak v nekterych pripadech na nej koukam pro potvrzeni platnosti patternu.
Ale je pravda, ze jej mam jako hodne volny doplnek, az tak moc na nej nekoukam - jen nekdy.
Zatim jedu kvuli pokledu uctu jen na jeden K, ale uz brzo bych rad pridal 2.K na pevny PT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, premyslel jsem o tom. Ale porad jsem nevedel, jestli ano nebo ne ... no nakonec by to byl dobry tah, ale neda se nic delat. Ja se ted snazim radeji setrvavat u posunu presne dle OP, uz jsem takhle parkrat zavrel na par ticich a pak jen smutne koukal, jak mi mohly naskakovat eura nebo dolarky, ale ja jsem byl venku ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...