Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ddeenniissaa Napsal:
-------------------------------------------------------
> Stránky finančníku studuji již delší čas.
> Vyzkoušela jsem různé obchodní systém, indikátory,
> ale nakonec jsem se vrátila k tomu základnímu a
> rozhodla jsem se pro DT/DB formace + S/R úrovně.
> Jen mám problém, že S/R úrovně vidím všude.
> Obchoduji NQ 1500Volume. Doufám, že dlouhodobým
> studováním grafů nakonec ty správné formace
> rozeznám. Také jste to ze začátku takhle měli?
> Denisa

Já DB/DT filtruji pomocí bollingerových čar. Můj přístup je popsán v obrázku v tomto článku:
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/formace-dvojity-vrchol-a-dvojite-dno-prakticky2.html
Později jsem jsem strategii doplnil pro případ trendu a nyní oba přístupy kombinuji
www.financnik.cz/forum/file.php?13,file=6670

Přestože to obchoduji na forexu, snad ti to trochu pomůže. Na BB a obyčejné EMA nedám dopustit ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To : ddeenniissaa,

pokial chceš študovať S/R urovne a ostatne PA formácie pozri do vlákna Diskuse nad obchody :Eurex-Fesx....je tam hromada screenov s vyznačenými S/R urovnami tam ich značime CG -congestion a CC -cenove centrá ktoré su sami o sebe silnými úrovnami. Lepšie je raz vidieť ako 100x počuť , to sa dá natrénovat len neustálym pozorovaním trhu , ale musíš vediet čo hladať. Nieje to sitce trh NQ , ale formácie su pre všetky trhy totožné.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Pavlosos napsal:

"To frame3:

Live to nenabízí. V podstatě ale nemusí, stačí porovnat zobrazení indikátoru v mém a jeho grafu (oproti videu). Paralelně s tím jsem ověřoval výsledky uvedené na jeho stránkách. Vše opravdu sedí do posledního detailu. Později se podělím o své komplexnější papertradingové výsledky."

Chtěl jsem se zeptat, zda máš k dispozici papertradingové výsledky systému založeného na price action? Autor ho obchoduje pro profit 2b a 4b? Máš s tím již nějaké zkušenosti?

díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, chtěl bych se zeptat někoho, kdo obchoduje pomocí pivotů, jaké používá pravidla pro vstupy a výstupy. Pivoty mě velmi zaujaly, jako i ostatní price action patterny, tak hledám nějakou inspiraci. Už to mám docela nasledované, ale snažím se vymyslet nějaká fixní pravidla, která bych byl schopen maximálně dodržovat. Zatím jsem pivoty obchodoval jenom podle intuice na demo účtu. Kdyby tu byl nějaký ochotný trader, kterému by nevadilo se podělit o zkušenosti, tak bych to velmi ocenil.

Děkuji, Vláďa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Zkus si vyhledat příspěvky uživatele 911, někdy koncem roku 2006 dával screeny a příklady svého obchodování - obchoduje to dodnes a dost se zaměřuje na news. Toto je dost individuální téma a chce to mít spíš hodně moc nasledované trhy a jejich akce ve spojení s fundamenty a celkovým dobrým přehledem o trzích. Dobré vlákno je www.financnik.cz/forum/read.php?7,121299 a trader Gladiator028 je myslím dobrou inspirací jak se to dělat má a jak se dá nahlížet na trhy bez indikátorů. Vše ber jako inspiraci, ale systém postav na tom "SVÉM" - good luck

vyky
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

frame3 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ticker:
> pokud jde o mě tak já přešel hlavně kvůli: nižšímu
> stop lossu a větší pravděpodobnosti uspět protože
> tě PA dostane do obchodu při první svíčce v tvým
> směru pokud to tak tedy máš nastavený. To že máš v
> PA mnohem větší zisky než z indikátorů je už druhá
> věc ale rozhodně to nebyl můj primární důvod
> přechodu. Teda aspoň si to tak myslim protože z
> CCI je asi hodně těžký vyždímat bez PA víc jak
> 4000$ na kontrakt/měsíc. U odborníku typu daněk a
> další není nereálná částka ani 6-8 tisíc. Zkrátka
> asi takhle: u CCI aby jsi byl úspěšnej stejně
> musíš brát v ohled tak nějak PA a pro mě už to pak
> znamená pozorovat moc věcí najednou. Jsem zvědavej
> jak to vidí ostatní.

I když jsem na začátku studie tohoto vlákna, musím na tento přispevek kladne reagovat. ono je totiž WCCI na FX absolutně ztrátový systém.Po nekolikaměsíčním (už to vlastne budou skoro 2 roky =)) zkoušení jsem si ho vypiplal na použitelnou úroven pomoci filtru, vstupních a výstupních pravidel apod,ale výsledky pořád nic moc..Hlavní posun vpřed začal po otevření tohoto vlákna, studií S/R urovní apod..Teprve ted mi to do sebe začíná zapadat..Do budoucna se sám spíše vidím jako PA obchodník, kdy CCI bude odsunuto na vedlejší kolej..Jdu studovat dále..Díky všem za VELMI cenné připomínky a rady!!!!


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

To RMKomodity, možná i na jiné :-)

Chtěl bych se zeptat, jestli byste neposkytl svůj indikátor FinWinCCI (14), který máte na grafech? Já taky používám NT, ale nikde jsem ho nenašel. Používám klasický CCI14, ale ten váš je hezčí :-), ale hlavně přehlednější.

Byl by k dispozici? Dá se někde stáhnout?

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim, chtel bych se zeptat, jestli pouzivate nekdo hrube obecne zname pravidla k filtrovani dni (Oops,intermarket analyzy). Napriklad vliv vcerejsiho vyvoje nam rekne,ze dnes bude trend slaby atp? Priklad: Chci obchodovat prurazy premarket High/Low a filtr mi pomuze zvysit pravdepodobnost,ze k tomuto prurazu dojde vyraznym pohybem atp. Diky za tipy (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chtěl bych se přidat k hanzikovi a poprosit vás, jestli byste sem přidali nějaké své poznatky. Obchoduji také prorážení low/high.

to hanzik: Jaké máte Vy zkušenosti s tímto systémem? Popř. sem, prosím, dejte nějaké Vaše výsledky, procenta úspěšnosti, trh, který obchodujete, pravidla atd., aby se tady zase rozjela diskuse.

Děkuji za případnou odpověď, s pozdravem Bury

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím, tak se zdá, že jsem toto vlákno asi zabil : ) . Nicméně ho zkusím oživit. Jak se vám v tuto dobu zdají trhy? Já testuji prorážení premarketu a za září jsem udělal jen 2 obchody. Skoro vůbec to tento měsíc výrazně netrendovalo. A jak jste na tom vy tento měsíc?
Hodně štěstí, s pozdravem Bury

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...