Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ja pro vas zadny screen nemam, zato prichazim opet s otazkou: Dneska po vyhlaseni New Home Sales(psali v 15h, ale vysledky byly uz drive) skokove oslabil dolar a naopak posililo zlato. A tak se ptam: jak to, jak to? Dyt prece kdyz nekdo proda dum, tak ho druhy musi koupit, coz rozproudi cashflow, tak kde je chyba? Jedine co me napada je takova ta finta co maji v americe, ze kdyz se proda dum s hypotekou, tak se za to umori hypoteka a ta velka cast, co zustane je proste nevymahatelna a tudiz vznikne bance ztrata. Jestli to nekoho pobavilo, tak jsem rad, jinak, kdo na to zna odpoved, tak at se o ni prosim podeli se mnou

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara

a najhorsie na tom je to ze to bol len brept , ktory v zapati sam Geithner korigoval, ked videli co to na trhu sposobilo.

takychto kecalov mam najradsej, povyrazalo mi to vsetky stopky :(

cca pred 2 tyzdnami poslal podobne madarsky premier vonat kiticky svoju vlastnu narodnu menu. a tiez to v zapati musel korigovat. mali by si to pisat ked si nepamataju co maju hovorit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Lucinek:

jak pises ve screenu, ze uz je fakt pozde. To je vecer asi nejlepsi obdobi na Russellu, kdy se pred zavirackou tvori posledni trend. Obchoduji vecer a premyslim, ze to zkratim jenom na posledni pulhodinu od 21:30, protoze predtim se to moc nehybe. A posledni vstup mam maximalne ve 21:58 abych stacil pritahnout na BE nez prijde desata a trh se rozkmita. To jenom tak pro inspiraci.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AND1: Ano, EK je EMA kiss.
PA jedu live cca od srpna 2008 zatím se střídavými úspěchy. Předtím jsem jel chvíli (asi měsíc) FinWin s trvalými neúspěchy.
Být to live, tak bych ten pattern vzal, takhle jsem se na to vykašlal a šel dát naše dvouletý sluníčko, který jsem (zjevně neúspěšně) uspával kolem té osmé, znovu do postele. Jak říkám, při live bych neváhal ani chvilku - byl to pěkný pattern. Proto jsem ho tam ještě zakreslil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax: Ano, jsem si toho vědom, že to dělá zajímavé pohyby. Proto jsem u toho taky ještě tu chvíli vydržel ... víc se mi líbily začátky seancí, ale ty teď moc nestíhám kvůli práci a rodině, takže stále častěji se uchyluji k závěrům seance. Vstupoval jsem už i pár minut po desáté, ale to už bylo dost na hraně. Většinou se snažím končit spíš pár minut před desátou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucinek:

Tak to jsme na tom s casem stejne.

A ja uz taky parkrat po desate vstupoval. Bohuzel v zoufale snaze dohnat predchozi ztraty, takze mimo plan.

Ja jedu finwinII a vecery se ted pro tento system dost zhorsily. Hlavne ta prvni hodina, tam jsem mel od noveho roku pouze 2 ziskove obchody, takze uz se na ni jenom divam a snazim se ji neobchodovat a cekam spis na tu posledni pulhodinu, kde je to vyrazne lepsi.

Tak hodne stesti a discipliny.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...