Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

maitreja

presne toto sa stava aj mne, mam ten problem uz dlhsiu dodu, ale povedzme ze straty som s tisicov zo zaciatku dokazal obmedzit na stovky, ale vebec neviem ako problem odstranit uplne, zrovna sa zaoberam postupmi ktore maju vytrenovat sustredenie , ale njak sa mi nedari nic najst. vymyslel som nieco, co by mohlo pomoct, www.financnik.cz/forum/read.php?23,66712,111588#111588

ale skor by som potreboval aj nieco s teorie o tom probleme aj precitat. nejaky trening na koncentraciu, disciplinu a ovladanie, ale konkretne cvicenia, to ze to existuje uz viem , o tom citat nepotrebujem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Remarque:

Ahoj,

mám na tebe dotaz. Dívál jsem se zpětně na tvé obchody a všiml jsem si, že používáš RB20 pro NQ a tvůj SL je
50 USD. Podle těch obchodů to vypadá, že to problém není, ale přijde mi to divné mít SL v půlce svíce. Nebo jsem přehlédl jak vlastně vstupuješ. Teď mám za to, že na close svíce nebo plus nějaká tick navíc.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

maitreja Napsal:
-------------------------------------------------------
> frame3: nejsem o mnoho zkušnější obchodník, jedu
> live od ledna.....a vůbec nemám s impulsivností a
> dodržováním plánu problém. Tak dva tři týdny. A
> pak přijde den, jako třeba včera, kdy klikám jak
> magor a přijdu o 400$. Na nasdaqu. A tak vrátím
> většinu zisku zpět a začínám nanovo :-)

Tak to mi mluvíš přesně z duše. Jedu sice jenom "papertrading", ale zrovna včera jsem na NQ prodělal boty, respektive to co jsem 14 dnů vydělával tak to jsem včera vrátil. No nezabili byste mě? Zjistil jsem, že to dělám skoro pravidelně cca každých 14 dnů.Jak se říká - čím starší tím blbší:-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hmm, tak vidim ze nejsem sam, ja dnes prodelal boty na FESX. Cele dopoledne nevysel snad jediny signal (win ratio 22% - bezne to byva kolem 60%) a az jsem dosel k pevne nastavnemu dennimu limitu ztrat a pro dnesek mi to locknulo account, tak se to konecne zacalo chovat normalne, ale uz beze me - 6x win za sebou. Projel jsem 2x tolik, co jsem za posledni 3 dny vydelal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No pani, vidim ze mozeme zalozit klub, uz by nas bolo dost. Tiez mam ten problem, par dni slapem ako hodinky, dodrzujem plan a potom pride den, kedy ide jedna strata za druhou a miesto aby som to zabalil, tak sa stale snazim tie straty dohnat, dopadne to katastrofou predosly zisk je v tahu a najradsej by som sa niekam nakopal. A uplne milujem, ked mi takyto den pripadne na piatok................

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, vim ze to pisete s urcitou nadsazkou, ale na co zamykat ucet? Dodrzovat zakladni pravidla, ktera si stanovim, by mela byt ta nejjednodussi vec, ne nejtezsi.. Jestlize mam plan udelat tri obchody, tak me pak nemuze ani napadnout obchodovat dal.. Tohle nepochopim, u obchodovani nas ceka mnohem vic narocnejsich prekazek, tak proc delat tohle? Doporucuji se sam sebe pred takovym porusovanim pravidel zeptat, jestli to, co chci udelat, ma opravdu nejaky racionalni duvod, vetsinou zjistite, ze ne..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karlos19

Musím se přidat ke klukům, já si pořád říkal, že jsem v tom sám :-) Po 3 letech živého obchodování mám ten samý problém. Vydržím max. měsíc vydělávat a pak to všechno za den prodělám. A to ještě když mám výborný měsíc. To zamykání maximálního počtu obchodů nebo denní ztráty teď taky řeším na IB. Napsal jsem si vlastní front-end platformu v C#. Teď program dokončuji, tak uvidím jak to půjde s ním. Bez něj naprosto nejsem schopen to vydržet.

Bohužel pro mě je toto jednoznačně nejtěžší v obchodování - ostatní je proti tomu pohoda. Prostě moje ego mi nedovolí prohrávat a při dohánění to všechno zkazím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...