Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RMKomodity: ne ne ....to počítá rozpětí třeba 14ti svíc ..takže nejdřív se podívá na aktuální svíci ..zapamatuje si její high hodnotu...pak se podívá na low hodnotu svíce která je 14 svící před tou aktuální odečte je od sebe a pak vydělí čtrnácti...a jak uznáš rozpětí během 14 svicí může bejt různý i když každá svíce je stejně vysoká. takhle to chápu já snad to chápu dobře

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky jsem tomu moc nerozuměl jak použít ATR na RB, jedině snad když se při vysoké volatilitě vykreslují delší bary než je nastaveno, ale to se stává poměrně zřídka, vypovídací hodnotu to má myslím nulovou. Mám v jednom nastavení ještě ATR, když to hodím na RB pak je ATR pouze téměř rovná přímka s rozpětím 1-2 body. Rád se ale dozvím něco nového.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím :) Použiváte někdo časový stop? :) já stím začal dnes a docela se mi dařilo :) Dělám si papertrading na NQ a na můj vkus poměrně hodně jsem končil na BE+1. tak jsem si vzpomněl že když jsem četl rosse že on používá časový stop. Např. dnes jsem měl obchod a PT mam na 85 a stalo to asi tři minuty plus minus 75. tak jsem si posunul stop na 45 at se mi to zase nevratí na BE+1 a jsem zase na nule. Dnes mi můj časový stop vydělal papírově kolem 100. 2krát když jsem vystoupil šel trh opravdu proti mě na BE+1. a jednou se rozběhl mým směrem na PT. Prostě když jasně nejde trh mým směrem a zastaví se na delší dobu na nějaké ceně tak alespon vzít malý profit. Jaké máte zkušenosti vy? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To RMK Komodity:
Nikdy jsem zadny obrazek nezasilal .....zasli me navod jak na to a neco pripravim.....traba dnesek do 18.oo.

to all:
komentarum k ATR moc nerozumim ....mam nastaveno ATR10 a meni se me zcela bez problemu na zaklade volatility poslednich 10ti svicek .....me svice nemaji stejne rozpeti protoze pouzivam spec. grafy....

jeste dodavam ze system funguje i po vyhlaseni FEDu, coz je sila , akorat se nekolikanasobne zrychlil a nektere vstupy jsem nestacil zadat ...samozrejme DEMO

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

focus, co na tom ATR nechápeš? Psal jsi, že obchoduješ na YM a RB6. Tuto kombinaci sice neobchoduju, ale když si hodím jednoduše ATR do grafu RB, tak mám problém... a nechápu, jak by se podle toho mohlo obchodovat... ale už jsem to tu někde psal... zde popis + výpočet: http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:technical_indicators:average_true_range_a

6376

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Asi jsem se spatne vyjadril.... chapu argumentaci ze pokud je RB6 tak musi byt logicky RB kazde svice 6, jen rikam ze me svice v na staveni RB6 nemaji stejny range bar ale kazda se vykresluje jinak prave proto ze pouzivam spec. grafy ktrere si kazdou svici jeste upravi dle dalsich parametru...tot vse.

Ale pokud tam nekomu ATR nesedi tak at jej klidne vypusti. V tomto systemu ma pouze kontrolni funkci / pokud je prilis vysoke tak obchody neberu/

focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...