Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Remarque: děkuju ti mnohokrát za kompliment, který jsi vyjádřil svým přáním konzultací :-). Leč se obávám, že rady spíš budeš muset dávat ty :-). Opravdu moc neklikám, za říjen mám zatím 12 nebo kolik obchodů, z hlavy to nevím, a z toho je většina Ross Hook, který ty neděláš. Jedu tak, že mám puštěný NQ na 5TF a 1TF. Tohle mi hodně vyfiltrovalo obchody. Mnohdy na 1TF vidím úžasný trend, který na 5TF vypadá jako chop. Takže čekám, až se začne na 5 TF vykreslovat třetí úsečka ve správném směru, samozřejmě musí být vidět trend, a pak na 1TF hledám korekci. A jak vstupuju už souvisí i se tvými vstupy - buď vstupuju (u longu) před proražením posledního swingu (triders trick entry - Ross), nebo čekám na průraz. SL dávám pod poslední úsečku, v tomhle období jsou korekce mnohadolarové a dát SL pod swing bych psychicky nerozchodil ani na NQ. U RH řeším jen směr a úroveň CCI - při vstupu do longu musí CCI jít nahoru a nesmí být moc vysoko (100-120, podle situace).
1-2-3 mi taky nevychází, včera jsem do něj šel dvakrát a vždy ztráta. A to CCI byla v divergenci a odráželo se to od low dne (pro mě nutná podmínka - odraz od low či high dne - i pro DT, DB). Triders trick entry používám i tu, ale podstatně méně

Link to comment
Sdílet pomocí služby

maitreja >> Taky v tomhle nejsem nějaký profík, tak klidně můžeme nadále konzultovat :) Tak když je ten zisk přes 500$ a je jen 12 obchodů tak je to hodně slušné :) Jsem právě myslel, že těch obchodů máš více, tam by těch 500$ nebylo nějak příliš. U těch 123 kdy je rozdíl výšky ramen docela značný si dávej pozor na CCi, tam by se nemělo brát ani v potaz, protože tak v 90% když máš rozdíl výšky ramen cca 8 bodů tak je pravé rameno na CCi nižší, tam na CCi nejde vůbec spoléhat. Já si dal třeba pravidlo, že rozdíl výšky ramen u 123 může být max. 4ticky (čili 1 bod na NQ). Sem tam na základě citu to poruším když vidím, že všechno hraje do karet. Mira_k a smažak jedou taky DT, DB na H/L dne. Určitě je tam úspěšnost větší, ale jak říkám, pokud nespekuluju vůbec na trend, ale protitrend tak bych těch signálů měl jako šafránu :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque

no tak kombinaciu 1-2-3 EMA a CCI idem aj ja a dokonca aj NQ, to len aby si vedel :)

skusim aj ja svoju trosku pridat. NQ mam otestovane na kontraktnom mesiaci 0308 RB 4 len 1-2-3 pattern s prihliadnutim na WCCI a EMA 100, prvy mesiac som testoval tak ze som si ho rozdelil na 6 casovych pasiem, od otvorenia trhu po hodinach az do 21:30, neskor neobchodujem.
SL PT 1,5:2,5 som zvolil ako vychodiskovy ktory budem neskor optimalizovat. zapisoval som si na kazdej sviecke MAE MFE. 1-2-3-4-5-10 sviecka, aby som zistil potencial targetu. vykonnosti sa lisili od hodin v ktorych sa obchody realizovali

15:30-16:30 WIN 57,30 / LOSE 29,22/ BE 13,48 89 obchodov
16:31-17:30 WIN 72,46 / LOSE 23,18/ BE 2,9 68 obchodov
17:31-18:30 WIN 61,54 / LOSE 35,90/ BE 2,56 39 obchodov
18:31-19:30 WIN 49,09 / LOSE 32,73/ BE 18,18 55 obchodov
19:31-20:30 WIN 68,06 / LOSE 29,17/ BE 2,78 72 obchodov
20:31-21:30 WIN 71,93 / LOSE 22,81/ BE 5,26 58 obchodov

stotiny percent nesedia, excel zaokruhloval

po prvych paper tradovych obchodov som sa rozhodol obmedzit frekvenciu obchodov, zvysit RB4 zrejme na RB8 a posunut SL na hodnotu 50 USD target na 105 USD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque

Este by som sa chcel opytat preco by si chcel zmenit NQ za TF, menit likvidny trh za menej likvidny mi pride trochu zvlastne, ale urcite mas pre to nejaky specialny dovod. ja som skor rozmyslal ze ak sa dostanem na strop NQ kde mi bude vadit slip, tak prejdem na ESko , alebo eurodolar. ale to zatial tak skoro nebude. kedze s futures len zacinam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmike >> tak to je super, že taky patříš mezi nás, kteří jedou DT, DB :) a rovněž děkuju, že jsi se podělil s výsledky, které vypadají opravdu hezky :) TF respektive ER už jedu hodně dlouho a je mi tak nějak bližší, NQ jedu jenom proto, že v live budu začínat s méně než 5000$. Na TF sice sem tam bude slipp, ale zase na druhou stranu tam mám větší úspěšnost. A navíc TF teprve začíná, podle mě se likvidita zase brzy srovná :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque napsal:

"přitom 1-2-3 formace jsou docela časté nerad bych o ně přišel, protože v klidném trhu (červen, červenec) se ti DT, DB objeví zřídkakdy"


čoveče asi bych pro ostatní upřesnil co u tebe znamená slovíčko zřítkakdy pač u těch tvejch 20ti obchodů za den se pro tebe budou DT a DB vždycky jevit jen zřítkadky :-D

no a pro ty skormější: když si člověk projede červen a červenec tak se nemusej bát že by DT a DB neviděli na RB0.9 aspoň 2x za den :-) neboli za seanci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

přátelé, už jsem tady dlouho nebyl, jen se malinko vrátím k tomu jak se tu diskutovalo o plnění a neplnění příkazů... jen jsem chtěl dodat , že mě se stalo nevim jestli 3x nebo 4x , že se mi nevyplnil SL příkaz vůbec ( prostě cena příkaz přezkočila) a já musel zavírat ručně , bylo to u infinity...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Airmike:

Ja to dělám takto. Import, který je v NT nepoužívám. Prostě vykopíruju kód indikátoru. V NT vytvořím nový ninjascript pro indikátor, pouze ho pojmenuju jak chci já, vygeneruju, pak tam vložím kód indikátoru, který jsem vykopíroval, zkompiluju to a hotovo. Indikátor je ready k použití.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S nějakým časovým odstupem jsem omrknul NQ trošku v minulosti konrkétně konraktní měsíce 12-07, 03-08,06-08 a všiml jsem si, že bych tam s posouvaným SL moc neuspěl, tak už se u NQ zaměřuju spíš na umísťování PT s tím, že základní PT je kolem 100$, SL 50$. Posouvám jedině na BE+- pár ticků podle situace. Dneska mi i Daněk na chatu sdělil že si pohrává s podobným nastavením. Dnešní situace na trzích vážně trošku klame. Až moc to lítá a je to až moc snadný :( Přikládám dnešní obchody pro názornější ukázku toho jak to teď testuju. Zisk sice 240$ ale spokojenej nejsem pač jsem měl 9 obchodů :) to je až až.

6317

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...