Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Remarque,

když se dívám na graf který jsi přikládal tak tam je hezky vidět,že když jsi dělal test měl NQ cca.1800 bodů ted má cca.1200 což je o 35% méně.Bod bude na NQ vždy 20 USD,ale jde o procentuální pohyb,jaký je index schopen udělat.Trochu tím narážím na Tebou zminované MFE a celkový bactest.MFE 5,25 co uvadíš při 1800 bodech byl pohyb indexu o 0,3%,ale při 1200 bodech už musí index pro 5,25 bodu udělat pohyb 0,45% což je o 50% více aby jsi vydělal stejně.Tím nechci říct,že jsou natestované hodnoty úplně k ničemu,ale dle mě se musí vždy přizpůsobit situaci na trzích.Zkrátka ted jsou prostě akciové indexy v tomto směru hodně "levné",a zatím tuto "levnost"kompenzuje vysoká volatilita a s tím potažmo velké pohyby,ale kdyby se trhy uklidnily,myslím,že se moc hodnoty na NQ 1800 bodů nedají aplikovat na současnou hodnotu okolo 1200.Ono totiž dříve pokud indexy udělaly pohyb dejme tomu o 1% považovalo se to za velmi slušné pohyby,okolo 2% se to nazývalo"rally",ted je bežné otvírat 2% gapem.Neber to prosím jako nějakou výtku a zpochybnění Tvé práce,jen Ti zkouším dát pohled na věc z jiného úhlu pohledu.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

borax

len taka poznamka, ten tes ktory som postol vyssie je robeny na target 5,25, zatial sa mi vidi ze aj pri 1200 bodoch je target dostatocny, ako si pisal koli volatilite. ale myslim ze ak sa trhy ukludnia, tak by mohli nabrat smer Up a zas by ten pomer o ktorom pises mohol byt zaujimavy . to len tak na okraj. testujem target 5,25 ako standard, a myslim ze je tam ovela vyssi potencial momentalne ako len 5,25

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Airmike,

já jsem to nemyslel z pohledu,že by se při 1200 bodech nedal vůbec chytnout pohyb 5,25 bod,spíše jsem myslel ,jak píše Remarque na minulé straně "optimální MFE",při 1800 bodech je 5,25 jednodušší(možná optimální) než při 1200 bodech, to je prostě složitější,viz (0,45/0,3%) je to přece jen koš nějakých akcií které nemůžou růst/padat o 50% větším tempem,aby se vůbec nic nezměnilo.Beru to spíše z takového širšího pohledu.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak dneska jsem se zase po minulým čtvrtku pustil do obchodování. tentokrát díky posunutýmu času a opožděnosti amíků je večerní seance už od 19:00 tak to jen tak pro okraj :-) zkoušel jsem si dneska kvůli svátku jet i odpolední seanci. vyšla sice ziskově ale nezaznamenávám jí do deníku takže uvádím jen večerní.. celkem zisk 200$ a 3 obchody. 2x WIN 1x BE těším se až se daněk odhodlá zvěřejnit taky svoje obchody nově na NQ.

6370

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pridam aj ja svoje, obchody zo vcera 1 obchod, presne podla pravidiel, kombinacia EMA , pattern 1-2-3 potvrdeny paternom na CCI ktory som si nazval 2ZLR 2 obchod, presne podla pravidiel , ako prvy obchod,akurat pattern na CCI 1/2Famir, jedina chybycka bola ze som si nenakreslil spodnu trendovu linku, takze som nezbadal ze tam je potencialny support, ale vobec ma to nemrzi, za den som spravil 2 obchody, cize plusovy den a po stratovom ochode som nesiel hladat dalsie. Btw: za den som dostal este 2 signaly, oba boli ziskove ale jeden som nestihollebo prisiel tesne po siestej a druhy som prehliadol. ked sa vyrovna casovy rozdiel , tak budem zacinat presne. snad sa mi to nestane

6373

6374

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchodni system / kombinace PA a DT a DB

- patterny DT, DB, DDB, DDT - nic vic
- trh YM - RB 6 / siera chart/
- EMA34 a EMA204 - pokud je trh mezi nebo na EMA34 - obchody neberu
- dalsi nastaveni: sleduji volume, ATR/ 10/ - hlidam aby bylo idealne kolem 10
- vstup za limit se slevou na svici ktera prorzila swing - tedy ne na close svice ale cekam az se trh vrati zpet na predchozi close
- SL - 16 jednotek - bohate staci - po uspesnem vstupu zakresluji TL a posunuji SL 5 bodu nad tuto uroven
- PT - 30 jednotek
- BE1 - na 20ti jednotkach

V kostce je to vse. Uvadim to proto, ze vas tento system absolutne ochrani od chopu a od preobchodovani. Nastavil jsem jej na zaklade clanku na financnikovi a vyzkousel jsem kombinaci PA a DTDB. Funguje skvele a GENERUJE ZAJIMAVE PROFITY.

Dnes do 16.3o jsem mel cca 300/ kontrakt, vse je treba otestovat a nakoukat - ale pro zacatecniky to muze byt zajivava varianta. RB je samoz. mozne nastavit dle vlastni libosti a zkusenosti a swingy je treba nastudovat.

backtest - posledni 3mesice - od 15.3o do 18.oo - cca 8 vstupu denne - 68%, RRR - 1:2.1

mejte se focus


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...