Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

mira_k chcem sa opytat, ked zadavas prikazy cez dom tak nemozes posuvat stopky v grafe len v dome ze ?


ja to v grafe robim tak ze vzdy ked beriem signaly long tak si pripravim do grafu long stop Buy aspon 10 bodov nad marke tkliknem si nan a ked sa mi formacia tvaruje a NewRange open mi ukaze kam umiestnit tak ho tam richlo kliknem. je to v podstate jeden klik ako v DOMe. problem mam len ked si chcem do grafu nieco kreslit vtedy musim prikaz pustit.

ked idem sort mam to to same.

DOMu sa trosicku bojim, lebo myslim ze je tam moznost pri chybe dostat sa do otvorenej straty. to by som nerad riskoval

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mira_k a airmike:

Pokud jde o ty prikazy, tak mam taky nachystane stop limit prikazy v grafu a presouvam je na pozici podle toho ja se mi tvori pattern. Ten airmaikuv postup vyzkousim, protoze ja se tam s tim evidentne moc babram, ze to dam na pozici podle RangeNextOpen, pak si svicka hrabne treba niz nebo vys a zase to presouvam, takze to zkusim jako Airmike, ze to tam pustim, az se ta svice dotvori.

Remarque:

Taky jsem to psal, ze na vyssim TF musis pouzit vyssi SL. Pokud to je ale v souladu s tvym maximalnim riskem, tak si myslim, ze je to aplikovatelne. Moje situace je takova, ze na RB7 bych zacal se dvema kontrakty, coz mi dava risk 5 b. na oba kontrakty, pokud bych sel na dvojnasobny TF, tak vemu pouze jeden kontrakt takys riskem 5 b., ale PT bude taky adekvatne upraveno tem dvema kontraktum na nizsim TF.

Pokud jde o pocet svici, tak mas samozrejme taky pravdu. Mas potom vice prilezitosti a muzes si vybrat to, co se ti opravdu libi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: myslim, že to nejde, bud musis mit v grafu ptatformy otevřený "trade mode" a tam vše řídit nebo posouvat jen v DOMu, ale popravdě zkoušel jsem to jen jednou, tak to možná nějak jde, ale já používám kombinaci SCH a DOM .. tj. na 3/4 obrazovky mám v době obchodu grafy SCH a vpravo sloupec DOMu. pokud neni signál na obzoru, mám přes celý monitor SCH.
btw: proč se bojíš otevřené ztráty v případě použití DOMu ? já zadávám bracket orders, který mají OCO vazbu, SL je držený na serverech brokera (OEC), je pravda že OCO vazba ne, takže při spadnutí všeho, pokud jsem v pozici, mám v trhu další dva single příkazy

RMKomodity: já mam v DOMu nastavené fixně SL 3b, PT 6,25b. a jen myší se připravím, kde chci vstoupit, bud LMT nebo STOP (levý/pravý tlačítko) a když všechno klapne, tak myší kliknu ... SL případně upravím, pokud je žádoucí dle S/R urovni

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k

ja som skor myslel ze by sa mi podarilo kliknut v dome do trhu trebars Sell nad market alebo Buy pod market. myslim ze tam je nejaka finta s limitmi. moc som sa tomu nevenoval. dom je super vec ale skor na sledovanie hlbky trhu , ja som nauceny potahovat prikazy v grafe s FX. proste to potrebujem mat vsetko v grafe nakreslene s moznostou hybat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chalani neviem ci ste uz tradovali predtym alebo nie. ale ak su to nove ucty vazne nezacinajte viac ako s jednym kontraktom. na vyskusanie trhu a hlavne sameho seba na zaciatok uplne staci kontrakt jeden. po mesiaci sa vela veci vyjasni a uz budete vediet kolka bije. teda ak uz netrejdujete nejaky ten piatok. ak ano nic som nepovedal :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k:

Takovy muj plan, ktery jsem si sepisoval nekdy zacatkem tohoto roku byl leden 2009. Snazim se to urychlit jak to jde, ale podle toho meho progresu to drive zrejme nebude. Nez to prepnu, tak chci mit trochu obstojne a konzistentni vysledky na demu. Zatim to jeste neni ono, protoze to jsou zatim dost velke vykyvy. Ucet jsem si otevrel u Mirus Futures.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMK >> budu teď ukamenovaný, ale podle mě by se člověk měl snažit dělat jako že to je stále sim (samozřejmě být stále maximálně zodpovědný za obchody). Ono tady tohle tlachání na netu, chatu, že je live o hodně těžší člověka dokope k tomu, že live bere jako šííleně těžkou věc a málem za něco nereálného a začne se v live tak klepat, že vidí trhy pak uplně jinak (a to je to nejhorší) nesmíš je vidět jinak, hodně lidí to tu popsalo, že v live má pocit, že ten trh je úplně jiný. Každopádně v začátku live nechodit na chat, to je největší magořina, zjistil jsem, že např. i při simu mě včera štvalo, že např. nojgic měl 2 PT a já čekal na signál. Člověk je fakt jak tupé zvíře mi někdy příjde. Určitě bych se snažil v live dělat to samé co v sim, do konce roku si všechno ujasni, neměj velké propady účtu, pomalinku tam střádej zisk a pokud bude tak co řešit, v live se snažit o to samé.

To je děs, mi se ten čas teď tak vleče, rád bych už začal live :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...