Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nebudu tady "frajeřit", že je to z mé hlavy a rovnou odcituji:
"Snížení výhledu Intelu odnášejí negativně spíš společnosti z oboru svázané s jejich produkcí. Hewlett Packad si odepisuje přes 5%. IBM ztrácí 2,3%. Tlak na výrobce počítačů je i díky negativnímu doporučení Goldman Sach pro akcie Dellu (-9%)."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PeatBI,

ok určitě máš pravdu,já to taky četl, ale včera prostě trhy padaly, a klesaly o 5 či 10% i firmy ze zpracovatelského,stavebního,bankovního sektoru,prostě ze všech oborů ne jenom technologie,dnes po openu taky všechny sektory padaly a ted jsou všechny zase v plusu,i intel,ibm atd ted aktuálně průměrně o 5%,je to jen psychologie na trzích.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, moje dnešní obchody: NQ, RB2, sim (2xPT, 1xB/E+2, 1xSL) 1) vstup do trendu, na S/R, jednak si myslim, ze vstup o něco později, než by se na signál hodilo a také neúplně dotvořený RR, výsledek zřejmý, SL 2) RR do longu podle mých představ, PT vyšel přesně na včerejší Low 3) krásný RR po průrazu včerejšího Low a S0,5, bohužel jsem moc brzo přitáhnul na B/E+2, trh byl moc rychlý a jedna svíčka mě svým low vyhodila, jinak vstup dle představ 4) RR po prurazu PP, tahle hranice mi velmi dobře funguje, SL umístit pod a pokud je to do trendu nebo i na reversnim patternu, tak je to většinou úspěch ... dnes krásně do trendu, pozdější posunutí SL a výsledkem PT Dneska trhy hodně rychlý a velmi slušný pohyby, se svým výsledke, byť sim jsem spokojený. ať se daří, Míra

6571

6572

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj RMKomodity:
ale to je blbost, jen to komentuj. Vubec nevadi, kdyz se nepovede jeden den, jde o to, se hlavne poucit ze ztratovych obchodu a vyhodnotit, zda to byl obchod dle plánu, pak je ztráta "OK", i když kdokoli jiný v té samé situaci mohl profitovat nebo byla ztráta díky nedodržení plánu nebo přehlínutí něčeho v grafu a pak si z toho vzít ponaučení.

Dovolím si přidat komentáře k Tvým obchodům, tak trochu ze svého grafu :)
1) do prvního bych nešel určitě, mám v grafu blízko včerejší Low 1161 a tam vždy něco hrozí
2) druhý obchod se nabízí jako vstup po HaS, ale u mne v grafu jsem v tu chvíli měl silný uptrend, takže jedině protitrendu, ale tam bych zvažoval dřívější vstup, když cenu udělala nové denní high, navíc odrazem od PP, já jsem do toho nešel, protože ty odrazy byly takové neurovnané, žádně DT, žádná div, tak jsem to nechal plavat

Rozhodně se nic neděje, jen dál držet plán, který Ti evidentně funguje, když se podívám na předchozí dny. Od toho sim režim je, aby se tohle vyzkoušelo.

držím palce a ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Thoft >> gratuluju :)

Jestli můžu, tak bych zkomentoval :) taky můžeš napsat výhrady u mě, jen to ocením :)

1) takové trochu 3DB :) Jde o osobní preferenci, já se jich bojím :)
2) ano je to souměrně hezké DT, ale jak jsem se dneska už přesvědčil, když je DT takhle nízko tak je dobré to mít na nějaké dobré S/R. Aspoň mě když to není na S/R tak mě to pokaždé vyjebe, proto mám nové pravidlo že pokud když je DT moc nízko a naopak DB moc vysoko tak tam nutně musí být S/R.
3) zase 3DB, tentokrát do trendu, S/R je krásná, i formace je souměrná, podle mě pěkný vstup.

Celkově hezky vybrané obchody :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...