Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

Zdravím, můj dnešní obchod: NQ, RB2, večerní seance 19:30-21:30, 1xSL, live 1) RR, sice podle plánu, do trendu, jenže jsem udělal stejnou chybu, jako v pátek, podcenil jsem předchozí odraz, tak trendlinka pod vstupem, tam v tu dobu nebyla, později pěkně ohraničila cenový kanál, takže výsledek na sebe nenechal dlouho čekat ... SL. Cena se dál držela v kanálu, víceméně až do konce mého plánovaného obchodování, takže žádný další obchod, protože tyhle odrazy v kanálu nějak nesvědčí mému systému, tak jsem to nepokoušel. ať se daří, Míra

6613

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj Remarque,
smůla ani ne, spíš moje blbost :) třeba už se do třetice poučím ...
V mém plánu mám, pokud chytnu dva plný SL, tak konec. Dneska večer spíš nebylo do čeho jít, dle mojí strategie. Čekal jsem, že to nějakým směrem prorazí ten kanál, nahoře bud přes PP nebo dole 1162, ale dolu to šlo až před 22hod a do toho bych stejně nešel, je to na mě moc pozdě.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak já dneska -20$ RMKomodity: tvoje poznamenaný obchody: 5. obchod jsem vzal. Ta SR mi tam taky trošku vadila ale ty to tam nemáš poznamenaný. Ten DT se vytvořil na pátečním LOW. 9. obchod kde máš DB. Tohle mi jako DB moc nepříjde kvůli tý levý noze která byla akorát pidi součástí swingu. 10. nad tím jsem taky hodně uvažoval ale když se na to zpětně koukneš tak to byl spíš pěknej humus a byl cca jednu svíčku od LOW pátku. 13. zase stejný jako 9. Tohle bych moc neoznačoval jako DT. Spíš je to útok na mini swing.

6621

6622

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque:
ohledně toho jak teď sleduješ rok 2007. To je přesně to co už jsem tu psal. Je to úplně jiný a přijde mi že to bude docela krizovka čekat na signál když se vytvoří za dvě hoďky sotva 15 svíček :( DT a DB tam nejsou zrovna častým jevem a RR si všímám že se tam tvořej podobný jako jsem před chvílí absolvoval v mým druhým obchodě kdy se trh dá naším směrem až třeba po druhý svíci která nás ovšem nejdřív stihne vykopnout :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMK >>

ahoj, dneska docela nic moc ten NQ, že ? :( nevěš hlavu, zítra taky den :)

PS: a ten backtest je super, máš ho hodně sofistikovaný, to muselo být hodin nad tím strávených :)

doobchodoval jsem poměrně brzy (těch svých 5 obchodů), ale v rámci tréninku jsem jel až do 22h.
takže obchody, které jsem bral v seanci, kterou obchoduješ ty:

č. 2 - sice hodně široké, ale u H/L minulého obch. dne (debil jsem se zakecal na chatu, takže vstup "jako")
č. 5 - mi se to zdálo pěkné (**) na včerejší S/R, souměrné, vč. divergence.
č. 15 - toto mi přišlo jako super signál (** až ***) tady jsem se docela divil, že to nevyšlo, podle mě to byl jeden z nejhezčích signálů za den.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque:

Díval jsem na tvé trejdy a tady je mé hodnocení:

1. ** - S/R úroveň je pro mně OK, divergence v RB7 je taky, vzhledově se mi moc nelíbí, po kontrole na RB14 bych do něho nešel, sice tam vypadá dobře, ale není jasná divergence.

2. *** - signál pro mně taky bez chyby, posazený na S/R, divergence je jasná, vzhledově OK, v RB7 je tento DB vlastně pravá noha DB v RB14 do trendu.

3. * - S/R úroveň tam je, ale taková všelijaká, divergence je taky vpořádku, nejvíce mi vadí, že EMA jde na plocho, takže bych si vstup hodně rozmýšlel.

4. ** - divergence je celkem OK, vzhledově taky jde, ale nemám tam zakreslenou žádnou silnou S/R, takže bych nevstupoval.

5. ** - mám tam zakreslenou silnou S/R úroveň z RB35, od které se to odrazilo, divergence je OK, vzhledově by mohl být trochu lepší, protože druhá noha je výš o tři ticky, ale že se to odráží od silné S/R, tak bych vstoupil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3:

Pokud jde o me obchody:

5. Podle mypivots.com je low z patku na 1155.00. Já tam mám S/R uroven na 1177.50, protoze na tuhle cenu v tehle oblasti trh reagoval v patek i tento den, takze nevim jak si na to prisel, ze to je low z patku. Jinak bych normalne po tom dalsim malem DT u sebe vstoupil, bral bych to jako potvrzeni toho prvniho DT, ale nechtel jsem proste hned impulsivne skocit do dalsiho trejdu potom co jsem ukoncil trejd c. 4.

9. a 10. Pokud jde o tohle, tak mi to prijde jako jasny signal do trendu. Nejdrive to male RR a nasledne vetsi RR. Taky jsem tam mel dost prostoru po tom tretim odrazu k 1177.50 a bylo to do trendu, takze jsem to vzal. U tebe to je skutecne hnus.

13. Tady jsem udelal chybu. Mel jsem vydrzet a pockat na uzavreni svice pod silnou S/R. Prislo mi to ale soumerne. Libilo se mi to tak jsem do toho sel.

Tvoje obchody:

1. a 2. - neni co resit, oba se mi libi.

3. Tam to vidim stejne. Neni jasne od ceho se to odrazi.

4. V tehle mistech jsem taky premyslel o vstupu, ale prislo mi to jako nejasna situce a vubec se mi nelibilo to zasumeni kolem te S/R, ktere predchazelo signalu.

5. Tohle zase pro mne neni RR. Je to jenom nejaky sum kolem S/R. Malo prostoru k low te zelene svice. Tohle bych urcite nebral.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque:

Pokud jde o denik, tak jsem se nechal inspirovat jednim denikem tady na chatu. Byl ale desne velky, pres 60 MB. Takze jsem se rozhodl, ze pred nejakymi backtesty se nejdrive pustim do tvorby vlastniho deniku a udelam si trochu vice sofistikovanejsi pro naslednou analyzu ziskanych dat, protoze mi bylo jasne, ze by to zabralo hodne dalsiho casu navic. Trochu jsem zabrousil do Visual Basicu a pomoci funkci jsem udelal denik, ktery ma v zakladni verzi neco pres 1 MB. Zakladni podobu jsem delal asi tri mesice nez jsem odladil algoritmy a dodelal co mi prislo pri backtestovani jako vhodne, aby tam bylo. Tedka mi proste pri analyzovani dat staci pouze menit hodnoty PT, SL nebo BE a vidim hned, jak se mi meni procentualni uspesnost, bankroll, equtiy krivka a dalsi veci. Mel jsem tam i MFE/MAE analyzu, ale s tim jak to muzu menit, tak mi to prislo jako zbytecne. Menim si parametry a hned vidim co to dela.

Pokud jde o obchody:

2. Taky jsem premyslel o vstupu. Trochu mi vadilo, ze se vlastne utvoril TR. Bohuzel jsem taky v situaci, ze mam jeden velky monitor a prepinam se mezi timeframy, takze nez jsem se podival na vyssi TF a zase zpet, tak to uz zase ujelo. Na RB14 to byl skvely signal. Mam v planu stanici se dvemi ctyriadvacitkami, kde bude jeden graf na jednom monitoru a druhy na druhem a budu to moci sledovat soucasne. Tohle neni poprve, kdy mi takhle utekl kvalitni signal.

5. Jak jsem psal frame3, tak bych tam taky zrejme vstoupil na tom dalsim mini DT, ktere se hned nasledne utvorilo, ale ukoncil jsem to RR a nechtel jsem jednak hned bezhlave zase skocit do dalsiho trejdu a taky mi chvilku trvalo, nez jsem si vyhodil limit prikaz na plochu. Pak to uz zase bylo v trapu.

15. Tohle se mi taky hodne libilo. Byl jsem presvedceny, ze trh pojede k low z patku, ktere bylo na 1155.00. Mel jsem pravdu, akorat ze si to tam sjelo s mensi objizdkou pres muj SL :).

Jinak dneska to chtelo mit trochu mensi PT u tech RR. Kdybych nebyl vysrany a hodil to vzdycky na ty S/R, ktere ohranicovaly TR, tak jsem po trech trejdech taky v profitu. Muzu si za to sam, ale tezkou hlavu si z te ztraty nedelam. Jinak jsem spokojeny. Udelal jsem pouze jednu vetsi chybu, ale to se clovek asi nevyvaruje nikdy. Taky ten trh jel dneska podobne jako minule pondeli. To jsem jel se dvemi kontrakty, prvni koncil vpohode na PT a ten druhy pokazde na BE.

Taky jsem jeste mimo plan vzal jeden DB, ktery byl ale jasny jenom na RB14. V RB7 byl dost siroky, je to ve 21.50.17 a ten taky skoncil na BE. Proste mi dneska nebylo prano.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomodity:

čoveče když se podíváš na ten můj screen zoomout tak uvidíš že tam mám zobrazenej i pátek kde je jasně vidět proč jsem tam vedl to páteční minimum. Považuju za minimum to co proběhlo v obchodních hodinách. To co se provedlo na konci nebo spíš až po konci obchodních hodin už beru jen jako histerii jedinců který se v pátek na poslední chvíli chtěli dostat pryč z trhů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3:

Me to bylo jasne, ze to beres z obchodnich hodin. Vsak ja tam tu S/R mam taky priblizne v miste jako ty. Pro mne low je proste oficialni low dne. Tvoje low by chtelo oznaceni low z obchodnich hodin :), jinak tady v tech low bude za chvili mrvnik :D. Hlavne at jde equtiy nahoru, pak se ta cara muze jmenovat klidne i trojkolka :D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMK >> děkuju za okomentování obchodů :) a těší mě, že se sem tam už stává, že lezeme do stejných obchodů, podle mě to je dobré znamení.

Uvidíš, že ti to dneska pujde v tradingu o poznání lépe. Za to já budu mít mizerné výsledky, skoro celou noc jsem probděl, tak pak trading taky tak bude vypadat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...