Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

radim2: Jen Tě chci upozornit, že jestli Tě náhodou napadlo vygenerovat username a Pasword a pak ho tady dát všem k dispozici, že to nebude fungovat, neboť připojíš -li se ze dvou počítačů ze stejným jménem a heslem, přestane to fungovat. U ostérého účtu jak by smet. Můžeš se připojovat z různých počítačů pod stejným heslem, ale ne zároveň. Já jen aby sis nenaběh, pokud se Tvé úvahy ubírají tímto směrem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky zy info. Ale něco se na ZF děje, snažím se získat demo verzi, a ať zadávám co zadávám, napíše mi něco jako "Control your data: First name is required, Last name is required, Email address is required, Phone Nr. is required", a to mám všechno zadané...Přitom když jsem to instalovala poprvé, tak to šlo úplně bez problémů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,

chtel jsem se zeptat, jestli pri spojeni free verze NT a papertradingoveho uctu u IB sosam pouze market data z IB serveru a nebo mohou i exekuovat obchody (prikazy), ktere se zasilaji do IB uctu a tam se zobrazuji nebo zustavaji jen na lokalnim PC? Nebo je to mozne pouze pri placene verzi NT?

Diky.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Instalace je v pořádku, ale po spuštění programu mi vyskočí tahle tabulka:---------------------------
Error
---------------------------
Unable to connect to database 'Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;User ID=Admin;Data Source=C:\Documents and Settings\x\Dokumenty\NinjaTrader 6.5\\db\NinjaTrader.mdb': ObjectSpace: Connection String is Invalid - Could not load file or assembly 'System.EnterpriseServices.Wrapper.dll' or one of its dependencies. Systém nemůže nalézt uvedenou cestu.
---------------------------
---------------------------

Nevíte někdo co s tím?
Děkuji za každou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím !
Prosím o pomoc ...
pokoušel jsem se propojit NJ s IB podle návodu vše vypadalo v pořádku. Svítí mi zeleně spojení s IB ale
tabulka je mrtvá neukazuje žádné hodnoty.
pro upřesnění : V TWS jsem v orders našel položku configure order presets v ní jsem našel položku API tam mám položku socket port a v ní hodnotu 7496. Je to ok ?
Dále je asi třeba vědět , že jsem měl demo u NJ, napsal jsem si o nový klíč a program odinstaloval a zase
nainstaloval nově . Jenže ten klíč to po mě nechce a vlastně tam mám ten starý program i s daty.

Děkuji za pomoc !

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Mám samozřejmě free verzi. Mám schválený ůčet u IB a chtěl jsem to vyzkoušet na nějakém papírování jak to bude
chodit. Ten jejich program nějak nechápu. Připadá mi strašně složitý. NJ zkouším dva měsíce.
Mimochodem je někde návod na TWS ? Nebo ho dostanu po fundování ůčtu až vám pošlu ten potvrzovací email ?
A NJ je případně v pořádku pro propojení s IB ?

Děkuji moc za odpovědi
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Poradil by někdo s napojením dat IB na NT - při postupu podle Petrova tutoriálu bych měl v okně Connection Options vyplnit providera Interactive Brokers, v rolovátku ale není uveden. Přes Mirus demo vše fungovalo, bohužel jen měsíc. Nemusím něco přenastavit při současném používání tsim+ ?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...