Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

nighthero:

Ja vas nechci strasit, jenom je potreba pocitat s kazdou eventualitou, pokud se chce clovek pustit do obchodovani futures. Tohle je tema spise do jineho vlakna a otazka na nekoho s dlouhodobymi zkusenostmi z tradingu co vsechno se muze stat a co se v realu skutecne i stalo. Nize uvadim opis dvou bodu ze stranek MF, ktere jsou soucasti "Risk disclosure":

2. Risk-reducing orders or strategies
The placing of certain orders (e.g., “stop-loss” orders, where permitted under local law, or
“stop-limit” orders) which are intended to limit losses to certain amounts may not be effective because market conditions may make it impossible to execute such orders. Strategies using combinations of positions, such as “spread” and “straddle” positions may be as risky as taking simple “long” or “short” positions.

11. Electronic trading
Trading on an electronic trading system may differ not only from trading in an open-outcry market but also from trading on other electronic trading systems. If you undertake transactions on an electronic trading system, you will be exposed to risks associated with the system including the failure of hardware and software. The result of any system failure may be that your order is either not executed according to your instructions or is not executed at all.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Možná se někomu bude hodit.

Pokud chcete začít demo, tak je potřeba fundovat účet aspoň 2500 USD, abyste měli demo na neomezenou dobu. Zbytek peněz můžete poslat později, až budete ready na live. Takže to vypadá, že bych mohl do konce listopadu začít paper-trading.... :-)

A dostal jsem odpověď na to, jestli jsou SL drženy na serverech burzy a odpověď zní ANO. Přikládám odpověď přímo od brokera:

2) All orders for live accounts are held at the exchange

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ja nevim chlapi. Asi jsem diletant, ale jel jsem na demu pres pul roku free a porad se demo ucet prihlasuju. Nic jsem nemusel fundovat. Pokud vim, tak 2500 je minimalni vklad na live ucet. Prikladam ze stranek MF obrazek, kde uvadeji free realtime demo a je tam formular, ktery jsem vyplnoval a potom se mi objevili instrukce, jak nastavit NT na demo ucet k MF.

6530

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja nevim, mne data jedou, ale nikde neni moznost jak velkej ten demo ucet je a v NT ho neumim spravovat, teda data a grafy mam, ale account ne, tedy nevim delat zadne strtegie, ani obchody, nevim jake mam na tom demo ucte equity, kolik zostatku virtualnich penez a pod. Ale mozno je to na mne , forexaka, len moc zlozite... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No já si momentálně dopisuju s nějakým AJ Wustefeldem, který mi napsal, že demo je jen na měsíc a pokud složím min. těch 2,5k, tak mi dá demo na neomezenou dobu.

To RMKomodity: taky jsem si našel stránku s přihlášením dema, ale nikde se nepíše, jestli je to na měsíc, na dva nebo "napořád".

Tak já teď nevím..... Asi pan Wustefeld chce jen prachy, aby měl další "jistýho" klienta.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak v tom pripade tam maji zrejme chlivek. Tedka uz nafundovany ucet mam, ale konektoval jsem se k demo uctu pres pulroku, aniz bych mel nafundovany ucet. Nikdo me nikdy nekontaktoval kvuli prodlouzeni dema. Pisu jenom vlastni zkusenost. Nemam proc lhat. Vse co jsem udelal bylo, ze jsem vyplnil formular, pak se mi objevila stranka s postupem vytvoreni demo uctu v NT a jel jsem. Tot vse.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomodity

my ti verime. ono je dost mozne ze sa s niekym aj s Mirusu chalani hraju, kontaktuju ked mozu, aby pripomenuli ze je cas na Live. je to marketingu :). ja som mal napriklad rozpisanu ziadost aj v RCG a aj u Dormanov. vcera mi AJ napisal ze DOrman akceptoval moju ziadost a staci poslat formulare. Akceptoval ju bez toho ze by som ju potvrdil, mal som ju len rozpisanu :). proste niekedy vas do veci tlacia aj ked ste neni rozhodnuty

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Demo účet jsem si otevřel v srpnu. V začátkem záři se mi ozval Micah Haid, jestli se mi povedlo připojit, jestli mám otázky a jestli nepotřebuji nějakou pomoc. Na live se taky ptal. Odpověděl jsem mu, že je vše v pořádku a zakládat live se chystám za několik měsíců. Od té doby žádný kontakt a demo jede bez problémů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...