Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
na měsíčním výpisu mně přišla srážka 15 USD za data od CQG.
Zajímám se pouze o trh NQ.
Kontaktoval jsem Mira,ale po cca 10 dnech žádná odezva.
Dá se někde nastavit platba pouze za tento trh?V diskuzi jsem našel,že by to mělo být za 5USD/měs,jestli jsem to dobře pochopil.
Díky za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,
Chtel jsem se zeptat,jestli nekdo muze potvrdit,co jsem se docetl na strankach AMP a Sierry.
Zajimalo by me zda to nekdo ma.Kdyz si zalozim ucet u AMP a dam tam nejaky penize treba 10k USD
tak prej od TT_Net jsou data z Eurexu zdarma a navic Sierra balicek mesicne stoji 25 USD.
Z USA exchangu to pak je 15 USD mesicne...to znamena,ze za 40 USD mesicne amte Sierru a veskera data
je to spravne?
Diky moc za odpoved
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AMP je v pohode. Podpora odpovida temer ihned, data frci tak jak maji, atd.

Jedine co mi vadi je velmi zastarale webove rozhrani, nikde neni moznost zobrazit si aktualni stav uctu a velka spousta drobnosti, ktere mi kazi celkovy dojem.

Doufam, ze brzy prijde zmena. Samozrejme toto nelze srovnavat s Interactive Brokers, ale i tak by to chtelo trochu modernizace :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, na měsičním výpisu mi teď příšla srážka (12.3.2015) za Sierru v hodnotě 17.86 UDS. Minule měsíce jsem vždy platil jenom 5 USD. Má někde stejně velkou odečet peněz? Nebo víte o tom, že by se nějak měnili podmínky a zdražovalo se za využívání sierry? Zkoušel jsem hledal na stránkách amp, ale nic jsem nenašel. Díky

31151

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...