Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Stranger:
nechcem zavadzat, este nie som v stadiu vybratia si akejkolvek vyplaty a nejaky cas s tym nepocitam :) Takze s tym nemam prakticku skusenost. Ale viem, ze AMP si uctuje tych 40 USD, ale ci su v tom poplatky aj za transfer, alebo tieto poplatky plati prijemca, to fakt neviem. Mne osobne pride 40 dolarov ako dostatocna suma na pokrytie transf. poplatkov.
Ak si niekto uz vyberal peniaze, mohol by sa s nami podelit ako to je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis ja tiez do 2 -3 mesiacoch idem na to. To ze zistujem info neznamena ze hned zajtra zacnem s live obchodovanim. pripravim si prv konto, ucet a jak dokoncim paper jak som chcel cca 2 - 3 mesiace potom pojdem live.

Tiez by ma zaujimalo ako to je ked niekto vyberal peniaze, poplatky atd. Cize ked niekto uz vyberal dajte vediet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No aspoň nebudem v tej dobe sám:).. tiež som momentálne na paperi mesiac ešte 2-3 chcem ostať a potom nabehnúť na live. Skorej určite nie kvôli škole to by som nevedel doslova kde mi hlava stojí. Každopádne toto je asi offtopic ale niekedy by som sa určite rád porozprával s človekom ktorý je niekde tam kde ja v progrese k live, ak by sa vám chcelo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fuxo

Chtěl bych se tě zeptat, proč by jsi nešel do dat CQG? tvůj názor. Díky.

A dále se chci zeptat, jestli je tomu opravdu tak, že si při zakládání můžete říct o data zen-fire. Já jsem myslel, že již tyto data novým zákazníkům poskytovat nebudou, tak teď nevím jestli říkáte pravdu nebo ne. Ale nejlepší je určitě se zeptat pana M.S. ale pro informaci i ostatních bude dobré, když to zde zazní pokud na ní znají odpověď na 100%. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Tom,
no je pravda, ze osobnu skusenost nemam. Ale pred nedavnom, ked som o tej moznosti uvazoval, som hladal a zbieral co najviac info a porovnani medzi CQG a zen-fire. Narazil som na rozne nazory, okrem inych aj na fore ninja, ocividne mala NT7 problemy s niektorymi trhmi s CQG datami este vo Februari tohoto roku. Naviac, ked uz mam dve zen-fire connections vybavene a vsetko zauzivane, v pripade katastrofy sa da od zen-fire vyuzivat aj beta web trader, proste ked som si to spocital, tak + - mi dalo zostat u zen-fire. Opakujem, je to len moj nazor podla toho co som nasiel a cital, takze naozaj osobnu skusenost nemam, a so zen-fire som maximalne spokojny. V tradingu konzervativizmus niekedy nezaskodi, ked nieco mate, je to overene, funugje to, doporucuju ostatni, nevidim dovod skusat nieco nove :) hlavne ked je to technicka vec typu pripojenie a pod. nemyslim tym trading ako taky. Tolko moj nazor.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, s názorem výše plně souhlasím, nicméně je otázka, jestli broker AMP nebude chtít dříve či později přejít výhradně na data CQG, a jestli pak nebudou uživatelé zen-fire dat nuceni k nějakému datu ve stresu přecházet na CQG. Čili zvažuji, jestli není lepší včas a v klidu udělat tuto změnu dobrovolně? Ale stále váhám.
Zdraví Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Benes:
Mozno im ponuknu nejaku exkluzivnu zmluvu spoluprace a naozaj zen - fire zrusia. Na stranke amptrading . cz sa o zen - fire uz ani nezmienuju. ALe na original anglickej to je hned na uvodnej stranke. Nemyslim si ze to zrusia. Ale samozrejme maju na to plne pravo.

Co som porovnaval data tak su uplne rovnake. Mozno je to len o tom ze k Zen-Fire som sa dostal ako prvym datam tak chcem ich aj zachovat aj v live.

gartona: Sa cudujes? ved trading je tvrda praca :)



P.S. Admin:
sikovna vecicka, ked zadam adresu linku na nejaku stranku hned tam da cudne znaky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...