Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Jak rika stranger, kontaktuj Mira, nejlepe pres skype. Ja jsem s nim resil nejake problemy pri zakladani minuly tyden a v pohode. Volali jsme si asi 3x :). A jmeno a adresa prijemce je spise informativniho charakteru, kdyby nastal nejaky problem, at maji vice voditek, takze kdyz to neni do puntiku komplet, tak to by nemelo vadit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To gartona:

Hele jedno futro tam za vodou má hodnotu jednoho miliónu českých na stole a když se stůl blbě nahne o procento tak 3 a čtvrt životního minima vypadne nenávratně do háje mezi mravence. Strkej si pak ruku do mraveniště abys to vytáhl zpět.

Takže opatrně s těma čudlama s nápisy BUY a SELL - hraje se s Tvým miliónem o Tvůj milión který určitě nemáš. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: bowrider

Děkuji moc
ale jen, že to na to svým odkazu nemají uvedené

www.ampclearing.com/funding_instructions.html

Dále jsem nikde při zakládání učtu zapoměl zaregistrovat moje "Account Name" tak doufám, že to je moje jméno a příjmení

Account Number: 923903496 je číslo účtu


No každopádně pokud jsi se podíval ne ten screen je tam vše ostatní už OK?
Posílal jsi tam už také prostředky?

Omlouvám se, ale chtěl bych mít opravdu 100% jistotu, že to mám správně vyplněné


Děkuji moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: gartona

- account name je tvé jméno a příjmení, které zadáváš do pole účel platby zároveň se svým číslem účtu u AMP (já mám pětimístné)
- číslo 923903496, které uvádíš je číslo účtu příjemce
- tvůj screen je vpořádku, ale je to jen vzor ne tvůj opravdový vyplněný formulář
- ano, prostředky jsem už na účet u AMP poslala a vše bylo OK

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nektere informace, ktere by pro nekoho mohly byt zajimave:
Po dnesnim rozhovoru s Miro Sabem jsem se dozvedel, ze casem chteji upustit od zen-fire poskytovatele a brat data jen od CQG, takze mi radil, pokud budu chtit vybirat, tak at vyberu CQG.
A dalsi otazka ktera tady kdysi padla. Penize zpet na ucet vam muzou posilat jen na takovy ucet ze ktereho jste si poslali penize do AMP. Muze jich byt ale vic. Jinak receno pokud si poslu penize z uctu XX a budu chtit prijimat penize z uctu YY, tak i z uctu YY musim posilat nejakou castku.
Doufam, ze jsem to napsal srozumitelne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

davidoff77:

obecně by mělo platit, že pokud zadáte něco jiného než OUR (všechny poplatky hradíte vy), tak vám to v zahraničí strhnou z peněz, které posíláte..takže je nejlepší rovnou dát OUR, pak vám dojde k brokerovi přesná suma, jakou posíláte..

pokud je to u AMP jinak, prosím o opravu..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
chtěl bych se zeptat vás, kteří obchodujete živě, máte fundovyný účet v EUR a obchodujete i US trhy. V tomto případě je na výpise suma v EUR a USD, což je logické, ale domníval jsem se, že se suma v USD po uzavření měsíce převedou na EUR, ovšem neděje se tak. Zajímala by mě vaše zkušenost, popřípadě informace, jak zařídit pravidelný převod na EUR a je-li to možné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...