Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

tomas262 Napsal:
-------------------------------------------------------
> TomTailor: jestli nezavedli CQG právě kvůli
> možnosti obchodovat micro fx. To mě zrovna napadlo
>
>
> Tomáš
>
> Volím úspěch!


Je to tak. CQG je právě kvůli těm mikro lotům na fx a zlato...
Výhoda pro nováčky, kteří můžou mít data od CQG, pokud si nafundují účet 500 dolarů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neobchoduje dnes rano nekdo EUREX pres AMP, NT7 a data feed od CQG?

Nezobrazuje se mi cena Ask a Bid. Data jsou jakoby zasekla na jednom miste a graf se pohne jen v okamziku, kdy dam Reload Historical Data. Tento problem se zda byt jen na EUREXU. Kdyz pustim TF, tak se data normalne streamuji a cena Ask a Bid se hybe v realnem case. Netusite, kde by mohl byt problem?

Mimochodem, zkousel jsem prepnout na data feed od Zen-Fire a tam to normalne jede - FGBL, FDAX a dalsi na EUREXu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som bol tiez vysadeny na data od zen fire, ale mozno toto by mohlo sluzit ako protiargument.
To je odpoved priamo od kompetentneho z AMP futures

"CQG maju viac serverov po celom svete z coho plinie lepsie plnenie prikazov.Zen Fire len jeden v Chicagu.Inak data su rovnake"

Inak cez AMP sa daju napojit data aj cez zen fire (ale to asi viete)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je v tom nejaky zmatek. Rano jsem poslal request na CQG a tam mi odepsali:

[ital]Eurex unfortunately charges a 55 USD per month fee to access their real-time level 1 & 2 market data. Your CQG Trader login is not enabled for the data at present. If you are happy to accept the monthly charge for the data, please confirm to me by email and I will enable it, which should resolve the issue reported below.[/ital]

Ptal jsem se i na Trade Desku AMP, a od nich zas prislo toto:

[ital]Your account has been enabled for streaming Eurex data. For further assistance please call the 24 hour help desk 1-800-560-1640.[/ital]

Request na streaming EUREXu za 55 USD jsem nedal. Tak bud mi to zprovoznili zdarma, nebo mi to nauctuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To stranger:

mají dost serverů na to aby na nich dokázali udržet OCO vazbu?

V opačném případě to pro mě neznamená tzv. lepší plnění.


To bluefruit:

tak toho psa zase zakopej. Přes Ninju by se data měla platit až s prováděním příkazů. Takže buď se vydělá a nakonec možná i zaplatí víc, nebo se prodělá a vrací se katapultem z ringu na papír. Důležité je, že platěj hlavně ti co vydělávaj a ne ti co začli chodit do školky. U nás ale popelnici platěj i mimina stejně jako lufťáci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
pročetl jsem si toto vlákno a byl bych rád kdyby mi tady někdo poradil. Mám účet u IB a NT ale rád bych zkusil ticková data od Zen fire. Můžete mi poradit kde to je možné a jaká je cena?. Na stránkách Zen-Fire.com se mi to nedaří najít.
Stává se u těcto dat, že na min grafech jsou rozdíly oproti třeba datům, který si stáhnete večer?
A ještě jedna věc. Je tato rychlost internetu dostačující? 2,175 Mbit/s 271,97 kB/s

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, založil jsem si účet u AMP a teď nějak tápu se zasláním příkazu na převod peněz. Podle odkazu s instrukcemi, který mi poslali jsem vyplnil příkaz k úhradě, ale není mě tam pár věcí jasných. Např.jméno a adresa příjemce tam není úplná. Zasílám screen tak pokud by někdo věděl zda je to OK budu rád za info. Děkuji

15957

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...