Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

2 davidoff77

Díky za rychlou reakci. Už sem obdržel vysvětlení přímo od mBank.

"v současné době není mezinárodní platební styk možný, proto nemáme k dispozici ani údaje potřebné k provádění tohoto typu převodů (IBAN, SWIFT). Tuto službu plánujeme zahrnout do naší produktové nabídky v budoucnu, konkrétní termíny ani informace však zatím nemáme k dispozici"

Takže FIO má nového klienta. Ještě jednou díky a přeju hodně dobrých obchodů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar traderi,

Ako zaciatocnik, mam za sebou niekolko tyzdnove paper obchodovanie cez AMP, co som musel na cca pol roka prerusit. Teraz, po odstraneni prekazok chcem pokracovat v studiu tradingu a v obchodovani na neostro. Zvazujem vyuzit ponuku o nafundovani uctu na 500 USD a pouzivat ich datafeed na neobmedzeny cas - resp. do tej doby, kym sa nebudem citit na realne obchodovanie.
Problem je, je M.Sabo neodpoveda na maily uz 3. tyzden (od 13.7.) :S . Mate niekto podobnu skusenost? Mozno je iba na dovolenke :-)
Vdaka vopred za odpovede a zelam vela uspesnych obchodov!

A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych,

Otevreni uctu se zdarilo.Nakonec jsem to vyresil nasledovne:
Otevrel jsem si ucet u Raifaisen B. smlouvu o bankovnim uctu jsem naskenoval a poslal
po shvaleni uctu jsem dopoledne poslal penize a druhy den odpoledne jsem dostal mail o uspesnem fundovani

Docela me prekvapila rychlost kterou to probehlo.Vedet to driv usetrim si starosti a pres CŠOB se to nepokousim resit Komunikace s Mirem Szabom taky v pohode.Data mam od CQG a vse bez problemu predtim bactest Zen-Fire ale taky jsem nemel zadne vaznejsi problemy.
Na backtest jsem pouzival Ninju 6.5 live pujdu ale asi ze sedmickou.Chtel bych se zeptat kde se to prepne na live?

Dekuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...