Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Mam rovnake dobre skusenosti s Mirom ktore dalej pretrvavaju. Pri otvarani uctu mi dost pomohol a taktiez mi odporucal rozne moznosti, ktore mi pomozu pri schvalovacom procese v pripade mojej situacie. Vzdy mi pekne vysvetlil ze toto by som mal zaskrtnut pre to ze ... atd. Tiez som v situacii ze peniaze mam inde a ze ako fyzicka osoba nedisponujem nejak velkym majetom ci finacnymi ciastkami. A kedze na ziadnu z mojich Sro-ciek sa ucet nedal vytvorit tak mi odporucal zaskrtnut urcite moznosti - alebo poviem to tak, ze dal mi na vyber. Z jeho strany to bolo len odporucanie, klikol som na to ja, co koniec koncov aj potvrdzujem podpisom v ich account aplikacii. V kazdom pripade ocenujem pomoc Mira a odporucam to aj tebe, kontaktovat ho a poziadat ho o asistenciu. Ci mu povies pravdu je to na tebe.
Este taka drobnost, v pripade ze nebudes splnat podmienky zalozenia uctu po finacnej a zabezpekovej stranke, daju ti podpisat formular o tom ze si si vedomi rizika a ze vsetku zodpovednost beries na seba. Nieco v tom zmysle.
Ked som otvaral ja ucet, uviedol som ako zamestnavatela jednu z mojich firiem a prisiel mi formular kde som musel podpisat ze nespravujem ziadne ine peniaze, fondy ani nic podobne. podpisal som to a ucet bol otvoreny.
Neje dovod aby ti ucet neotvorili, su to ich peniaze, komisie. Ale budu sa dostatocne chranit aby neboli zodpovedny za tvoje ciny.
Daj vediet ako si dopadol.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím. Dnes jsem hovořil s Mirom. Zítra budeme zakládat účet. Ale o komisích mi poslal toto:

Poplatok RT je po novom tvoreny komisiou 1 USD in and out + NFA fee,Exchange fee,Clearing fee.Kompletná suma je 2.66 za jednu stranu teda 5.32RT.Z tejto sumi mne ako brokerovi platite 1 USD. Neplatite za vedenie učtu,neaktivitu.Ďalši polatok može byť konverzny,ale to len v prípade ak by ste obchodovali na opačnom markete ako mate vedeny učet.Vo Vašom prípade ak budete obchodovať TF odporúčam vklad v USD a nebudete platiť za konverziu iba ak by ste začal obchodovať na EUREXE.

Když čtu vaše příspěvky, ještě s ním zítra o komisích promluvím.

Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,
mam dotaz ohledne papertradingu pres market-replay connection. zalozil jsem si ucet u AMP s poskytovatelem Zen-Fire. Pro backtestovani jsem vyuzival tato data. Po zmene u AMP na poskytovani dat spojenem se zaslanim min 500$ (ktere jsem zatim neposlal), jsem zacal papertradovat pres market-replay connection. pri papertradingu jsem ale narazil na obchody, ktere v backtestu vubec nebyly / byly pozmenene nebo byly navic (tim myslim, ze podminky me strategie pro vstup do obchodu ne vzdy nebo vubec neodpovidaly backtestu). mam v tom ted trochu zmatek, protoze nevim, jestli je to zapricineno market-replay connection nebo mam chyby v backtestu. v podstate mi jde o to, jestli backtestovane obchody na AMP musi odpovidat obchodum pres market-replay connection??
jestli s tim mate nekdo zkusenosti, budu rad za jakekoli info, protoze jsem v soucasnosti zaseknutej na miste a nemuzu se hnout.

diky vsem

pazitka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pazitka:
Jak rika Tomas, z toho ze jsou data jina tam i tam nedelej zadne zavery. Strategie by ti mela bezet tak i tak. V budoucnu nebude zadny den jaky jsi natestoval, takze odlisnosti budou porad.
Navic predpokladam, ze jsi replay data stahnul a nejsou to data nahrana behem pusteneho live grafu. V tom pripade totiz mas replay data stahovana ze serveru NT a historicka od tveho providera (Zen-Fire).

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diky vam obema za odpoved....a radostnou:)ale musim rict, ze me papertrading pekne pocuchal. backtestoval jsem celej rok 2010 a pak nevedel, co si o tom myslet. jeste me pak napadlo poslat do AMP penize, abych si backtest overil na stejnych datech, protoze tech rozdilnejch obchodu je dost. ale takhle se zatim muzu v klidu venovat papertradingu a dodrzeni strategie. projizdel jsem ruzny konference a koukam, ze davidoff77 tohle nedavno vysvetloval taky ve vlakne pro pouzivani ninju tradera. jeste jednou dik obema za ochotu.

pazitka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobreho dne preji

Vrele diky, prosim o nazor na muj pripadny postup : ( asi jsem natvrdlej ) - cisla pouze ilustrativni
1. vstoupim Long na 800
2. SL na 795
3. trh se mi na 810 prudce otoci dolu, vystoupim driv, cca na 800
4. trh pada dal a kdyz nestacim zrusit SL tak je exekuovan za Sell 795

takze me napada otazka, nechat spadnout az na SL nebo lze nekde v NJ7 nastavit automaticke zruseni SL pri mem drivejsim ukonceni pozice ? ( rucne bych to asi nestihnul )

Predem dekuji za .....

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...