Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Co se ochrany před výpadkem el. týče myslím, že je jednoduší pořídit si malou UPS (záložní zdroj), kterým lze nějakou dobu napájet, v případě výpadku el., PC a modem. Linka je napájená z tel. ústředny. Já obchoduji na notebooku a ten je sám o sobě zálohovaný baterií, modem a druhý minitor mám napojen právě na UPS. Cenově to vyjde na cca 2 a 4 tisíce, tedy levněji než druhý PC. Záleží na kapacitě UPS.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

rád bych se vás zeptal na jedno téma, které tu bylo v tomto topicu již zmíněno, ale ne úplně jednoznačně. Mám v plánu založit účet právě u AMP Futures, nicméně jsem si projížděl veškeré požadované údaje a byl jsem nemile překvapen oddílem 'Zaměstnavatel' a 'Aktiva'. Jde totiž o to, že jsem ještě student, sice vlastním potřebný kapitál k obchodování, ale kromě něj nemám žádný roční příjem a vlastně ani aktiva (nemovitost atp.). Mám ovšem živnostenský list. Chci se tedy zeptat - mám smůlu, nebo přeci jen jde nějakým způsobem účet založit? Osobně nevidím jediný důvod, proč bych na to neměl mít právo. To si ale vláda USA asi nemyslí:) Chci se proto zeptat, zda-li s tím nemáte někdo nějakou zkušenost.

Předem díky za odpověď!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Koprofag:
Ja jsem treba v situaci kdy zadneho zamestnavatele nemam. V anglictine se tomu rika freelancer. Ty kdyz mas zivnostak, tak jsi v podstate taky sam sobe zamestnavatel :) Takze dej treba jako zamestnani jak rikam freelancer a pozici Owner. S tim rocnim prijmem to vypln aby to proste proslo. TO je jen jejich jisteni kdyby se neco prihodilo. Zni to jako navadeni ke lhani, ale jde o jejich jisteni aby byli z obliga, takze bych si z toho hlavu nedelal.
Jinak pro upresneni co vyplnit do kolonek zamestnavatel se jeste muzes pobavit s Miro Sabo.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To davidoff77:
Díky za tipy!
Takže co se týče zaměstnavatele, tak do položky 'typ společnosti' mám vyplnit 'freelancer', do 'pracovní pozice' 'owner', a co 'jméno zaměstavatele'? (Prázdné políčko?) A jako adresu zaměstnavatele mám uvést adresu svojí?

Dále, co znamená vyplnit to tak, aby to prošlo?:) Je tu roční příjem 25-50k USD, 50-100k USD a více. V čistém jmění (kromě vlastnického podílu ve vlastním domě) 50-100k, 100-250k, 250-500k, 500-1000k. Likvidní aktiva (kromě rezidence) pod 15k, 15-50k, 50-100k, 100-500k...

Moc to nedokážu odhadnout. Kdybyste mi poradil, budu moc rád.
Díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Koprofag:

Je to jak píše davidoff77.
Broker se sichruje, abys ho nemohl žalovat, že tě nechal obchodovat bez odpovídajících příjmů (které mají nastavené na americkou realitu a nejsou schopni pochopit, že u nás je realita jiná).
Když napíšeš čistou pravdu, ale nesplníš jejich kriteria, účet ti neotevřou. Já jsem na doporučení brokera (ne u AMP, ale ty dotazníky jsou u všech +-stejné) napsal údaje, které přísně vzato nebyly na 100% pravda (skutečnost je mnohdy mnohotvárná a nevejde se do dvou kolonek a pár čísel). Neudělal jsem to s nadšením, ale dá se s tím žít javascript:icon(':)')

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci rozvijet diskuzi, ale jde hlavne o tvou zodpovednost. Tim chci rict, ze tohle overovani mi prijde na hlavu, ale je to holt ochrana proti lidske blbosti. Abys holt nezil z podpory, neprojel penize na trzich a pak rval jak jsi chudak :) Skoda jen, ze je tahle ochrana na lidi (kteri riskuji sve penize) a nebyla na jine americke ustavy (ktere riskuji cizi penize) pred krizi. Ale jak rikam, nechci rozvijet diskuzi, jen jsem si tohle nemohl odpustit :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem rád, že se mi dostalo tolik odpovědí:)
Přemýšlel jsem nad tím, že ohledně tohoto problému kontaktuji Mira, ale nejsem si úplně jistý, jak by reagoval, kdybych mu řekl 'Dobrý den, já jsem Jan Novák, jsem student, nemám příjem ani majetek, jen 10 tisíc dolarů na založení účtu.Jak to mám vyplnit?' ... Řekl bych, že by rovnou oznámil, že mám holt smůlu... co si o tom myslíte vy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Otázka zní: Dá se Miroj říci pravda a aby pomohl s úspěšně schvalitelným vyplněním?

Nebo nedá, a pak ho pouze požádat aby pomohl s úspěšně schvalitelným vyplněním a skutečnosti do toho nemotat.

Možná mají v AMP nějak vyřešen způsob úspěšného schválení i s menším příjmem a majetkem, ale já o tom nic nevím. Pokud někdo něco o tom ví tak to také uvítám.
Pak by si asi pozici jistili nějak lépe.

Holt lháři to maj v tomhle jednodušší.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2JiriS:
AMP nema duvod si jistit pozici nejak lepe. Oni ti nedovoli projet vic penez nez mas na ucte. Byli by proti sobe. To ti driv zavrou pozice nez by k tomu doslo. Nemam presny prehled v jejich zakonech, ale je to proste "ochrana" (proti lidske blbosti) ze nepujde nekdo investovat s penezi ktere potrebuje k zivotu. Rekl bych, ze to bude neco podobneho aby je lide nezalovali ve stylu "McDonald a horka kava". Takze oni se musi zeptat "mas dost penez?" a kdyz reknes ze ano, tak jsou z obliga. V pripade kdybys je zaloval zes nevedel, ze o ty penize muzes prijit a ohrozilo to tvou existenci, tak muzou predlozit tvoje prohlaseni ze mas dostatecny majetek, prijem, atd. Jde o to, ze prehodi horky brambor na tvou stranu.
Takze jinak receno, kdyz napises nizsi prijem/majetek, atd. tak to proste neotevrou bez debat. Vse delate na svou zodpovednost.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozor, teoreticky můžete projet víc, než máte na účtu!

Pokud jde o ty částky, tak když jsem si otvíral účet já, tak jsem to vyplnil po pravdě a v tý kolonce, kde máte peníze na účtě (kolik máte peněz okamžitě k dispozici), jsem měl tu nejnižší hodnotu - nedržím si peníze jako takové ani v bance, mám je nacpané do různých věcí - tak mi sám Miro poradil, abych tam uvedl hodnotu vyšší. Takže bych se nebál toho, že by Miro měl problém poradit, co se má vyplnit, aby založení účtu prošlo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...