Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Mam dotaz na zkusenosti. Nevite kde se da dohledat poplatek, nebo jestli neznate jeho vysi pokud si necham poslat penize z AMP? Kdyby nekdo mel zkusenost s Fio, tak by to byl muj pripad :) Nebo to resite nejak jinak?
A otazka do pranice, jak resite jinak bankovni prevody mezi AMP a vasi bankou?
Diky za kazdou zkusenost ci radu.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

davidoff77 ono prevod penazi je vzdy spoplatneny. ak ty prevadzas do amp tak si uctuje popklatok tvoja banka, ak potom prevadzas z amp domov tak si uctuje banka v ktorej mas ucet. (neviem presne, ale asi existuje realny ucet v banke blizko brokera abo jak to maju...)

Ale zaujimalo by aj mna ked sa najde niekto kto poradi ako sa daju previest peniaze bez poplatkov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ony tedy jsou sluzby jak prevest penize v podstate bez poplatku, nebo nizsim. Jenze problem bude ten, ze jako jmeno odesilatele nebudu figurovat vy,ale ona firma, ktera tuto transakci zprostredkuje. A to je prave kamen urazu, protoze broker prijme jen platbu kde vystupujete vy jako odesilatel. Navic zpetne posila penize jen na ucet ze ktereho prisly, tedy alespon podle vyjadreni AMP.
Vim, ze mnoho lidi rekne, ze nemam resit 40$, ze se to ztrati ve vydelcich. Ale vsechny poplatky jsou soucasti meho money managementu a jeho cilem je vydaje snizovat na minimum (v rozumne mire samozrejme).
A je docela zajimave ze prevod zpet do CR se tady moc neresi. Ze by vsichni jen platili "skolne" a nemaji co prevadet zpet? :) To snad ne, to by bylo rozcarovani :)

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pribinacek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pokud jde o poplatek za převod zpět, tak já to
> dělám takto: Převod peněz je jednou ročně, po
> převedení rovnou zaplacení daní. Přičemž převádím
> poměrnou část ročního zisku (50 procent). A
> skutečně v ročním výdělku je 40 dolarů jako když
> plivne. To je 1 ztrátový obchod.

TO Pribinacek:
Iba sa chcem spytat pre vseobecne info ake vysoke platis dane z prijmu? - v percenach samozrejme

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pribinacek:
Jak souvisí převod peněz s placením daní? Daň z příjmu se platí, předpokládám, z celkového zisku, nikoliv z převedené části zisku.

Petertrader:
odpověď na tu otázku ti nepřinese žádnou novou informaci. Při rovné sazbě 15% je to prostě 15%, pokud pomineme takové nuance jako odpočty ze základu daně, slevy na dani ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

paja1: Pro mě osobně to souvisí. Jinak to žádnou souvislost nemá. Mám to takto, abych měl jasno, kolik na daních zaplatit a taky, abych trading vždy po jednom roce uzavřel. A taky vzhledem k malým částkám, které při mém malém účtu jsou reálné měsíčně vytradovat. Ale to už je hodně moc o mojí osobní preferenci a situaci. Jen jsem chtěl napsat, jak na to koukám já, třeba to někomu k něčemu bude. Možná nikoliv...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...