Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Dobreho dne preji

moc dekuji, z Vasich odpovedi vyplyva ze se v podstate ptam blbe ( omlouvam se ), v podstate jestli dobre chapu tak v NJ7 posunem pozice SL (dekuji za nakopnuti, jsem stupido) nebo tlacitem CLOSE NJ7 sam uzevre a zuisi SL ? Asi se v tom hrabu, ale NJ7 soucasne posila na burzu - brookrovi pri CLOSE dve prikazy najednou ? V podstate mi jde o to jestli za nejakych podminek pri uzavreni pozice muze dojit k neprovedeni zruseni SL ?

Uz mi to snad docvakne ?!
Dekuji

introus

P.S. jsem programator pres databaze, tak jsem docela poskozenej a potrebuju v tom mit naprosto jasno

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V pohodě, jak píše Pribinacek: „Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

Já to vidím tak, že varianta s posunem SL je jasná, tam existuje pořád jen jeden příkaz pro výstup, který vyplněním zanikne.
U CLOSE nevím, jak to přesně funguje, ale předpokládám, že platforma (NJ) nejdřív zruší všechny Working příkazy (nejen stopy, ale i případný PT) a pak pošle prodej za market. Ale jak psal Davidoff, pokud máš otevřeno v tom trhu víc pozic, zavře je všechny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2introus:
OK, takze jako programator databazi te trapi otazka jestli se tyhle prikazy posilaji v transakci nebo ne, ze jo? :) No to bude tezsi, protoze tohle mam pocit ani v dokumentaci nepisou.
Takze jesli poslou nejaky balik prikazu (v transakci ci ne) nebo jeden prikaz za druhym tezko rict. Ale tipoval bych druhou variantu.
Jediny kriticky scenar ktery me napada, ze tesne pred odeslanim SL spadne sit. Ale predpokladam, ze NT7 si zpetne overi splnenost odeslanych prikazu, takze by se nemelo stat, ze v NT budou vypadat jako zrusene, ale na burze budou porad viset.
Pokud bys chtel mit 100% jistotu, tak pak bys musel zavolat brokerovi a zadat a overit prikazy telefonicky.
Nicmene nevim jak daleko jsi pokrocil v tradovani, ale tohle jsou veci ktere bych resil az s finalnim vyberem brokera a probral bych to s nim. On nejlip bude vedet co se deje s prikazy. Zatim jsem o tomto problemu neslysel a mysli, ze to by se uz nekdo ozval.

David.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,

vyhledávám brokera a chtěl jsem zeptat, zda víte jak to u AMP vypadá s avizovaným odchodem od dat Zen-Fire, zatím jsem pouze papertrader,ale využívám data zenfire a vše v pořádku.
Výhoda konzultací v češtině je to pro mě podstatná, nicméně u konkurenčních společností jsou komise nižší. Proto sháním všechna pro a proti.

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny :)

Mel bych dotaz.Rozhodl jsem se založit si účet u AMP ale mám menší problém, jak jiste víte při zakládáni po člověku chtějí:
- kopii občanky
- účet za tel., energiu, plyn případně výpis z bankovního účtu kde je uvedeno jméno a trvalé bydliště

Jsem ještě student takže “energie” zatím neplatím.Pokoušel jsem se dopracovat k získání výpisu z účtu ale v bance (ČSOB) mi řekli že výpis posílají už JEN elektronickou formou kterej jsem si hned nechal vytisknout v bance a orazítkovat ze vším možním ale tento doklad mi neuznali protože doklad musí být naskenovaný a nesmí to být kopie online dokladu.
Tak mě napadlo bud si založit účet ještě někde jinde kde bych ten výpis mohl dostat anebo si začít platit paušál.Prosím poradte za každou radu budu vdečnej.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Stev:
A nemuzes si vygenerovat elektronickou formu s nejakym jejich digitalnim podpisem. To si myslim, ze by meli v internet bankingu umoznovat. Ja pouzivam mBank a tam to jde, dulezite je, ze tam sedi tvoje adresa. Poslal jsem jim ten vypis a naskenovanou obcanku a bylo to v pohode.
V americe jsou spise na tyhle elektronicke zalezitosti nez na nejake nase razitka. Tech si z brambor muzu udelat hromadu :)

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Stev
řešil jsem naprosto stejnou komplikaci. Problém je v tom že ani na elektronickém výpisu není tvoje adresa což je to hlavní proč to potřebujou. Chtěl jsem po čsob nějaký výpis kde by byla moje adresa a kupodivu to byl pro ně velký problém (chtěl jsem to ještě ten den). Nakonec mi v podstatě znovu vytisknli "smlouvu o účtu" kde na začátku dokumentuje tvoje adresa a na konci tvůj podpis i s aktuálním datumem. Takhle jsem to udělal a bylo to OK.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...