Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

iigis:
Stalo se mi to samé už dříve. Prý mají problém s některými českými maily, ale nefungovalo mi to ani na gmail. Kontaktoval jsem pana Saba z AMP a poslal mi údaje přes Skype. Momentálně zakládám účet a další komunikace přes gmail je celkem OK, pouze byl nějaký problém při posílání naskenovaných údajů, ale p. Sabo opět pomohl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak toto je celkom ina kavicka.
Skus zo srandy vytvorit novu registraciu i ked chyba bude asi v nastaveniach.
Pripadne urob to co ja ked mi nesli zobrazit thy - v NT7 - tools-options-Data-reset instruments.
Mozno sa im bije databaza.
A Conectne ta? alebo total chaos?
Popis viac

Dobre pri tradingu je to ze nasinca nauci anglicky, programovat, komunikovat s celym svetom atd.... :)
A tam kdesi vzadu su prve pokusy LIVE tradingu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

tomagr:
Nebyl to převod v rámci jedné banky nebo jedné clearing company?
Když si u Global Futures převádím peníze mezi účty, které jsou vedeny u RCG, je to bezplatné. Když jsem uvažoval o zřízení dalšího účtu (platforma Global Zen Trader, clearing OEC), psal mi pan Kužel, že převod peněz na nový účet by stál 30 dolarů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

paja1:

Myslím, že IB a Mirus nemají stejný clearing. Stejně tak banka byla určitě jiná. Nevím, jestli to takto funguje vždy. Píšu pouze svojí zkušenost. Jestli si správně pamatuji, tak IB mají jeden výběr v měsíci zdarma a v podstatě se jednalo o převod US banka - US banka. Do Evropy by to už určitě bylo s poplatkem. Nicméně mě to taky dost překvapilo, výjimečně příjemně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomagr:
Tak to nejspíš byl ten jeden výběr zdarma.
Když mě před časem pan Kužel informoval o ceně za převod mezi účty, zdálo se mi těch 30 dolarů opravdu hodně, na to, že je to převod v rámci USA. U nás stojí vnitrostátní převod pár korun, a čekal bych, že v USA to bude pár centů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj iigis,

mal som rovnaky problem pred cca mesiacom, musel som poziadat pana Saba, aby ma pripojili na EUREX burzu, akurat to od 1.9. spoplatnili 17,- EUR mesacne, musel som este posielat naskenovane podpisane prehlasenie, ze nie som prefesionalny trader, potom mi spustili aj data z tejto burzy..
Alebo Ti data prudia, len si si nepreroloval kontraktny mesiac na december 2011?

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...