Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Tak se nám to vyjasnilo. Viz. info níže:
"Here is the list of all available contracts and exchanges: www.ampclearing.com/margins_req.html
All of these futures exchanges/contracts are Default (Free - No Monthly Fee)
– For example ES, TF, NQ, YM, 6e, CL – No Monthly Fee
ASX/SFE
CBOT-GLOBEX
COMEX-GLOBEX
CME-GLOBEX
ICE Futures Europe
ICE Futures US
LIFFE Commodities
LIFFE Equities & Index Derivatives
LIFFE Fixed Inc Der
NYMEX-GLOBEX
NYSE Liffe U.S.
Cash Index Data (Monthly Exchange Fee)
NYSE Indexes 0.00 USD
$SP500 2.00 USD
Dow Jones Indices 5.00 USD
NASDAQI 5.00 USD
Non-US Exchanges Subscription (Monthly Exchange Fee)
SGX 66.00 USD
EUREX Non-Pro 17.00 EUR
If you did not previously request for the Cash Index Data or Non-US Exchanges to be enabled – there will be no change to the current set up or any additional charges.
If you did request Cash Index Data or Non-US Exchanges to be enabled and do not wish to continue receiving this data, email TDM@ampclearing.com before Nov. 1st and it will be removed from the current trader set up."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je určitě tlačenka CQG. Nejdřív nalákali s bankou za 5-ti stovku brokera a teď chtěj platit po jejich klientech. Samostatně jsou drazí jak Jeruzalém - když jsem onehdy viděl jejich ceníky, tak jsem si říkal, že to nebude jen tak a jak je vidět - docela rychle se to z nich vylouplo. Navíc, když to nebude v ceně za obchod, tak to ani nejde dát do daňových nákladů. (td) (td) (td)
Teď ještě platby za bezúročné uložení peněz na brokerském účtě a broker co nemá vlastní clearing bude dělat jenom pasáka cizích vepřů. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mne sa nepaci ze nalakali ma na otvorenie uctu vhodnom na nekonecny paper a testovanie, a tak som otvoril ucet, nieco z neho samozrejme prerobil pri prvych skusenostiach live, ale klesol som po 500 usd, tam mi to zablokovali proti obchodovaniu, ale vraj paperovat mozem aj nadalej a dneska dostanem spravu ze musim to doplnit opat na 500 inak mi nebudu data spristupnene!
Naco preboha ked live neobchodujem len paperujem?

Preco vlastne presli na CQG a neostali u zen fire?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:
vždyť je to jen pár drobných, to ušetříš na těch co posílají účty za elektřinu když oželíš projektor:), viz jak jsme si psali ve vlákně o Hardware. Mně žere tréninkový(zatím) noťas i se 14" LCD 27 Wattů (IBM Lenovo T41 - váží lehce nad 2kg a vejde se všude a s 1M RAM bohatě stačí na všechno).

Jinak, pokud vím, tak AMP by měl stále nabízet ZenFire technologii pro účty s min. $2000 tak by možná stačilo doplatit do této výše a požádat o změnu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...