Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

2davidoff77:
zdarec, potreboval bych trochu poradit.
v prispevku na nektere z predchozich stranek zminujes, ze jsi pri zakladani uctu u amp pouzil potvrzeni z mbank. prave zakladam u amp ucet, ale v mbank pri volbe "tisk potvrzeni" na nektere z uskutecnenych transakci se vzdy vygeneruje .pdf bez adresy trvaleho bydliste. mohl bys me prosim te nasmerovat nebo popsat, jaky dokument byl pro amp dostacujici pro schvaleni uctu.
diky
pazitka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,
jsem o krok dal se zalozenim uctu a potreboval bych poradit s vyplnenim formulare pro prevod penez.
ucet mam zalozeny ve Fio, ale pri potvrzeni prevodu mi vyskoci tato chyba.

"SWIFT identifikační kód banky (BIC) není jednoznačný. Specifikujte konkrétní pobočku banky (na pozici 9 až 11)."
V poli "BIC kód/SWIFT" mám uvedeno "CHASUS33".

udaje jsem vyplnil dle linku zaslanych M.Sabem. pokud mate nekdo zkusenosti s touto bankou, prosim o radu.
diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diky davidoff77
mozna se na strane fio neco zmenilo, protoze puvodni prevod jsem mel vyplneny stejne. obratil jsem se proto primo na fio a tam mi sdelili, ze pokud swift kod neobsahuje 11 znaku, tak se zbyle maji doplnit "XXX".
po zadani swift ve tvaru "CHASUS33XXX" sel uz prevod provest.
jakmile mi z amp odsouhlasi prijem penez, potvrdim to zde taky pro vas ostatni, kteri se chystate provest prevod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...