Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Stev:
Nvm jestli ti to pomuže ale řešil jsem obdobný problem kde chtěli ofotit občanku a nějaký učet za energie..jelikož jsem v te době taky neplatil nic podobneho ofotil jsem nějakou aktualní fakturu z nějakýho eshopu (tušim že za ledničku z datártu) kde byla moje adresa, datum kdy byla vystavena a bylo po problemu..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec lidi, dokonca leta by som si chcel otvoriť účet na burze a začať obchodovať NQ. A premýšľam nad otvorením v AMP. Dneska som telefonoval cez Skype s brokerom s AMP s Mirom Sabom a opýtal sa ma jednu otázku, ktorá ma dosť zarazila. Požiadal ma aby som mu keď budem mať čas do emailu detailne opísal svoju stratégiu obchodovania. Osobne považujem detaily svojej stratégie za svoje "know how" a preto som dosť zneistel. Či mu dačo takéto písať alebo nie a načo mu vôbec dačo takéto bude...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veyron:

Vymysli si nějakou pořádnou kravinu, a tu mu popiš. Například mu napiš, že máš systém postavený na korelaci mezi trhem a pohybem rybiček ve tvém akváriu. Chováš různé druhy ryb, které přirozeně netvoří hejno. Ale stane se, že někdy začnou všechny, nebo skoro všechny, rybky plavat jedním směrem. Když plavou doprava, následuje v trhu trend nahoru, když plavou doleva, následuje trend dolů. Vychází to tak v 73% případů. Podle výsledků papertradingu máš spočítaný koeficient, kterým vynásobíš počet rybek plovoucích ve správném směru, a to ti dá optimální hodnotu PT. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Veyron

mozno len chcel zistit, aky objem mu donesies, alebo ta chcel nejak zaujat, aby si vedel ze ma zaujem. broker rozhodne nepotrebuje vediet tvoju strategiu ked je takych strategii po nete popisanych milion. chcel zrejme len uputat tvoju pozornost aby ste si mali o com pokecat ked ta bude lamat na otvorenie uctu.

treba sa vzit do pozicie brokera. on sam vie ze AMP nieje ziadna velka vyhra, tak musi novicou nejak zaujat, aby si nevsimali slabiny brokera, ale zamerali sa na to ze maju support v jazyku ktoremu rozumeju, a ze broker ma zaujem sa s nimi bavit. jednoducha marketingova strategia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dík za rady...hlavne to s tými rybičkami ma dostalo :D

Airmike: Píšeš, že AMP nie je žiadna veľká výhra, ale vieš mi povedať v čom sú ich slabiny a môžeš mi poradiť ku ktorému brokerovi je ísť lepšie a čo tým získam? Aktuálne mi ide iba o online obchodovanie indexu NQ, takže od brokera nečakám nič iné ako spoľahlivosť a čo najnižšie poplatky. Viem plynule anglicky, takže zase v tom slovenskom hovoriacom brokerovi zase nejakú moc výhodu nevidím.

Problémy s CQG? Tak to aby som v prípade otváranie účtu na AMP požiadal o Zen Fire, teda vlastne ani neviem prečo prešli na nejaké CQG. Osobne netuším ako táto CQG platforma funguje a Zen Fire funguje spoľahlivo, takže to CQG asi ani náhodou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K tem vypadkum, psal jsem na ninja trader support a dostal jsem tuto odpoved:
Hi David,



Thanks for writing in.



This is due to a known issue on the CQG servers which is set to be corrected during maintenance this evening. Please test again tomorrow morning and follow up with me if these issues continue to occur.

Sincerely,
Kyle Nottingham
NinjaTrader Customer Service

Tak zitra povinne zkusit ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...