Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Jiří S. projektor nakoniec nebudem riesit :) mal som o tom milnu predstavu, ale nebudemee offtopic. Ide o to ze mne sa nepaci ten princip. mne bolo povedane ze zalozim si ucet za 500 a mozem obchodovat a zaroven mozem aj testovat paper bez obmedzenia. A teraz ked potrebujem testovat co od novembra idem realny paper a od januara idem live mi toto urobia? Ano vlozit peniaze by som tam mohol. rovno ciastku s ktorou chcem obchodovat v january tj 4 000 USD ALE tym padom by som sa zaviazal ze ostanem u AMP. Co ked u nich ostat nechcem? Chapes? ide o princip. nepaci sami ze to tak urobili a ze zrazu z "A je "B

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Uz davnejsie som si povedal ze nebudem reagovat na stupidnosti zverejnovane na tomto serveri prevazne "obchodnikmi"co stale riesia problem okolo dema hoci ho uz pouzivaju nie mesiace ale podaktory aj roky.Po precitani hlavne par poslednych prispevkov som sa ale rozhodol reagovat.

Takze:
Pribinacek Vam to sem prilepil v plnej krase.Je to tam uvedene dost jasne.Obchodovanie FUTURES s datami od CQG je nadalej ZDARMA.Kazdy klient nasledne dostal aj preklad.
Ak niekto obchoduje alebo venuje sa obchodovaniu nebude klast otazku ci FESX alebo DAX je spoplatneny alebo nie.Pouzite svoju hlavu a Google.

Jiri S.
Predpokladam ze u mna live ucet otvoreny nemate.Ak nahodou ano tak by ste vedel ze dostanete vyuctovanie kazdy vecer po ukonceni marketu.V tomto vyuctovani mate vsetky poplatky.A ked vravym vsetky tak VSETKY.Aj tak nepredpokladam ze sa na konci roka s tym budete hrnut na danovy urad.
Prosim neposudzujte a neporovnavajte brokerov posobiacich v CZ alebo v SK s brokermi v USA.Je to neporovnatelne. Hlavne co sa tyka kontroly,dozoru,licencii a pod.

Odkaz pre prispievatela alias MDAS.
Ucet u mna otvoreny nemate.Inak by ste vedel za nemame poplatok za neaktivitu.Vyuzite svoje uvahy a zacnite blogovat.Inak stracas cas.(td)

No a nakoniec budem reagovat na dookola sa opakujuceho prispeivatela alias STRANGER,ktory predpokladam ma realne meno Lukas aspon predpokladam ,lebo nikto z mojich klientov ktory si otvorili mikro ucet s vkladom 500 USD s datami od CQG nema podobny problem.Preco asi?
Jednoducho toto je moznost s ktoru sme ponukli tym co chcu data na TESTOVANIE a PAPERTRADING opakujem este raz TESTOVANIE a PAPERTRADING aby si nemuseli ziadat o neve demo kazdych 21 dni.Nikto ti predsa nekazal s takouto sumou obchodovat a vynulovat si ucet v priebehu par tyzdnov.Nastuduj si co znamena money management a kontrola rizika a zober si z toho ponaucenie.Je obchodovanie naozaj pre teba?
Dokola riesis stale tu istu otazku.Pokial nemas na LIVE ucte dostatok financii budez odpojeny od dat.Mas potom zasa dve moznosti.But prilozis financie na ucet ,alebo di poziadas o nove demo pokial si ho samozrejme nepouzival uz mesiace predtym.Skus inu spolocnost ci budu s tebou zjednavat podmienky ak im vlozis na ucet 500 USD.Viem si predstavit kam ta poslu.

V konecnom dosledku nepochopim preco sa tu niekto stale stazuje a hlavne dava sem informacie,ktore su polopravdy,uvahy,dojmi,alebo uplne nezmysli.

Ak sa pozname tak mate na mna kontakt a nie je nic jednoduchsie ako zavolat a opytat sa.Ak nie ste spokojny stale mate moznost vyberu brokera,ktory Vam vyhovuje.Mam ale obavu ze podaktorzm by nevyhovel nik.Upozornujem ale ze je dost mozne ze v buducnosti zareaguju podobne ako Thinkorswim ktory neotvara ucty klientom z CZ a SK uz viem preco. :S
Zamyslite sa ci je obchodovanie pre Vas.Ci nestracate cas pisanim prispevkov niekedy uplne mimo misu aj sem na tento portal.
Obchodovanie je o presnych informaciach a hlavne SCHOPNOSTI SPRAVNE ICH SPRACOVAT,VYUZIT ALE HLAVNE UPLATNIT.

Vsetkym sa ospravedlnujem ,ale mam US klavesnicu.

Zaujimave je ze najviac paniky siria absolutne neinformovany pouzivatelia demo verzie a teda amatery,ktory nemaju co stratit ale neoverena,pripadne zle prelozena,zle pochopena informacia o pripadnom poplatku 2 USD mesacne u nich vyvolava hysteriu.Toto je rozdiel medzi profesionalmi,ktory zdvihnu telefon,alebo napisu na skype a SPYTAJU SA.(tu)


MSAMP (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Akoze pisat na skype ti nieco to je jak hodit kamen do prazdneho jazera. ziadna odozva a ked uz sa dockam odozvy tak to cakam par hodin a musim sa opakovat s otazkou
Hlavne ze ked som otvaral ucet tak som bol VIP klient a komunikovalo sa aj 3 hodiny. Na druhy den ale uz som bol niekto neznamy...
viac sa k tomu nebudem vyjadrovat,. pretoze nema to zmysel.
Povedalo sa jedno a potom sa urobilo druhe.

Ukoncim to tak, ze povedal si mi ze pokial budem obchodovat trh ktory si mi odporucal na trenovanie psychiku M6e kde som vlozil 600 usd (mimochodom na M6E mozem tak prd trenovat a nie psychiku) ze budem mat nadalej data otvorene na paperovanie. zrazu sa to zmenilo.
Tak kto tu koho zavadzal?
ja sa nestazujem, ja konstatujem ze povedalo sa A a urobilo sa B.

Keby som sa ja spraval tak ku svojim zakaznikom tak uz davno nijakeho nemam.
Lenze rozdiel je v tom ze ja som majitel a nijaky zamestnanec si klientov nevazi, pretoze jemu to moze byt jedno. on vyplatu dostane tak ci onak. ALe keby som komunikoval s majitelom firmy tak 100 percentne by tam islo o iny pristup.

Nema zmysel plytvat energiou a ani sa snazit o nejaky osobnostnejsi pristup.
Koniec koncov je to biznis!

Lukas(vies ktory)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger: ty kde zijes?, ty chces aby nieco fungovalo roky v dnesnej dobre. Je rychla doba a treba sa aj rychlo prisposobovat. A asi patris medzi takych co sa furt len stazuju na niekoho ale su stale tam, u danej spolocnosti (nap. niekdo sa stale stazuje na svoju banku ale ani za boha neprejde ku konkurencii). ked ti AMP nevyhovuje tak utekaj s tvojimi 500$ k inym.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andy_C
nebavime sa o rokoch ale o 5 mesiacoch. A mimochodom nestazujem sa, len ide o pristup. Cakal som mozno nieco viac. Ale koniec koncov ide len o biznis, cize nic viac ako biznis cakat nemozem.
ja som s AMP spokojny. Mne len vadia urcite veci na ktore si musim proste zvyknut.
Nemam brokera preto aby som sa snim hral ale preto aby mi sprostredkoval moznost vstupy na burzu a ja som mohol zarabat.
A preco AMP? lebo som cital vlakno, a nazory boli dobre. Maju v pohode margin a taktiez vyborne comisie, obchoduju cez NinjaTrader a v neposlednej pre mna dolezitej rade islo o slovensky hovoriaceho brokera, co Miro splna. Len ako som pisal vyssie vadia mi urcite veci, ale budem musiet sa s tym zmierit. Nic neje dokonale

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Upozornim ta na jednu vec.Broker j plateny z komisie.Teda z toho co klient obchoduje.Ani aj ty si klient.Ako si ale zistil tak uz len podla toho co tu pises a neustale sa stazujes som dobre vedel o koho ide.Je to jednoduche neobchodujes,lebo nemas za co tak ma neplatis.Nikto nepracuje zadarmo a toto zopakujem este raz nikto nepracuje zadarmo.Obchodovanie futures nie je je dobrocinna organizacia.Ak ti tvoj klient nebude platit,nijako ma neprasvedcis ze aj napriek tomu budes pre neho pracovat.Ja mam klientov ktory obchoduju denne ateda ma aj platia.Ak m takyto klient zavola ama problem riesim ho.Prepac ale je to biznis a ak mi v tom case svietia na obrazovke tvoje naozaj hlupe otazky na ktore som uz odpovedal a nie raz a jednoducho ich nedokazes pochapit ako to ze zo sumou 36 USD na ucte data mat nebudes,tak mi neostava nic ine len z casovych dovodov ich ignorovat a odpovedat dalsim.Uz si to konecne uvedom ze nie si jediny klient a ze si neobchodujuci klient.Ty ked budes mat neplatiaceho klienta len pochybujem ze sa s nim budes donekonecna vybavovat.
Ked sa otvara ucet komunikujem s kazdym podla potreby a odpovedam na otazky.Ver mi ze iny broker by ti po 20 minutach zlozil telefon.

Mam X ludi ktory maju ucat s 500 USD a pochopili aka je jeho podstata,testovanie a paper trading.To se si zacal obchodovat a pokracoval si aj napriek stratam malo byt pre teba signalom ze asi to nevies.Tu nejde len o klikanie a otvaranie a zatvaranie pozicii ako na deme.Mas vobec obchody plan,money managemant?Ja som nikoho nezavadzal.Chcel si mat neobmedzene data,ja so ti ich poskytol.

Prosim zatvor si tvoj ucet.Nebudem tu zverejnovat kolko bola komisia
a
teda aj moj zarobok za takeho klienta ako si tyale garantujem ti za kazdy Americky broker by ta poslal s prepacenim do riti.Stretavam sa s tym denne.Ja ku svojim klientom pristupijem slusne.Inak s majitelom komunikovat mozes.Prve co si zisti kolko mas na ucte financii a kolko obchodov si spravil za mesiac.Ver mi nebol by si s nim na drate ani minutu.TOTO JE BIZNIS a nie poker na pocitaci.
Riesenie na tvoj problem je jednoduche.Kontaktuj inu spolocnost,poziadaj ich o nekonecne demo,ponukni im ze si vlozis na ucet 500 az 600 USD a ze ocakavas ze sa ti budu venovat ako VIP a ze chces tie najnizsie komisie.Ja odpoved v anglistine poznam a je nepublikovatelna,no ty si typ co to potrebuje pocut na vlastne usi.


Prajem vela stastia v obchodovani Lukas.


PS:A toto je jeden s tych dovodov preco som nechodil a nereagoval na prispevka na tomto severi.Strata casu.A vratim sa k mojmu povodnemu rozhodnutiu.
MSAMP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky musim sam za sebe rict ze pan M.Sabo je velmi vstricny a komunikativni.

Nikdy se mi nestalo ze by mi ochotne neodpovedel na me dotazy ohledne uctu ci pripojeni at uz pres email a nebo pres skype spis naopak vzdy mi poradil a dokonce i pomohl s nekterymi technickymi vecmi kdyz mi zen-fire totalne zablokoval ninju pro jakekoliv pripojeni - s jeho asistenci pres skype mi vyresil nastaveni do 15min, a to jsem zatim jen klient ktery ho neplati a pouziva AMP ciste pro data na demo pro backtesting a paper.

Sam zvazuju otevreni live uctu u AMP v pristim roce samozdrejme s castkou vetsi nez 500$ ;o)

to stranger: mluvis o tom ze chces delat biznis ale seriozni biznis se s 500$ delat neda to je spis joke...
taky ta veta: jsem spokojeny, ALE ze ti vadi veci ktere jsou spatne a nejdou tvym smerem
a musis si na ne zvyknout ??? tak to je prima cesta do pekla a nejvetsi blabol co jsem slysel...

Pokud to s timhle biznisem myslis opravdu vazne tak si udelej : Obch.plan, backtest a paper dorovnej ucet a pak se na tebe ostatni nebudou divat jako na kaskadera a nebudes mit potrebu obvinovat jine za sve chyby.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger Napsal:
-------------------------------------------------------
> Akoze pisat na skype ti nieco to je jak hodit
> kamen do prazdneho jazera. ziadna odozva a ked uz
> sa dockam odozvy tak to cakam par hodin a musim sa
> opakovat s otazkou
> Hlavne ze ked som otvaral ucet tak som bol VIP
> klient a komunikovalo sa aj 3 hodiny. Na druhy den
> ale uz som bol niekto neznamy...
> viac sa k tomu nebudem vyjadrovat,. pretoze nema
> to zmysel.
> Povedalo sa jedno a potom sa urobilo druhe.
>
> Ukoncim to tak, ze povedal si mi ze pokial budem
> obchodovat trh ktory si mi odporucal na trenovanie
> psychiku M6e kde som vlozil 600 usd (mimochodom na
> M6E mozem tak prd trenovat a nie psychiku) ze
> budem mat nadalej data otvorene na paperovanie.
> zrazu sa to zmenilo.
> Tak kto tu koho zavadzal?
> ja sa nestazujem, ja konstatujem ze povedalo sa A
> a urobilo sa B.
>
> Keby som sa ja spraval tak ku svojim zakaznikom
> tak uz davno nijakeho nemam.
> Lenze rozdiel je v tom ze ja som majitel a nijaky
> zamestnanec si klientov nevazi, pretoze jemu to
> moze byt jedno. on vyplatu dostane tak ci onak.
> ALe keby som komunikoval s majitelom firmy tak 100
> percentne by tam islo o iny pristup.
>
> Nema zmysel plytvat energiou a ani sa snazit o
> nejaky osobnostnejsi pristup.
> Koniec koncov je to biznis!
>
> Lukas(vies ktory)


Ty si fakt myslíš, že s 500 USD na účte ako základ si taký doležitý pre majiteľa takej spoločnosti, že by mal k tebe extra prístup ? Žijeme v korporátnom kapitalizme a nie v charite. A taktiež ti tu mnohí radili, aby si neobchodoval taký trh. A nejaký zamestnanec brokera ti može povedať názor, čo máš obchodovať, ale dospelý človek musí mať vlastnú zodpovednosť a nesťažovať sa preto, že mu poradili nevhodný trh. To máš sám vedieť, keď ideš live, čo je pre teba vhodné.. A iste by si mal vedieť, že keď kupuješ nové auto, obskakujú ťa, ale keď prídeš s poruchou v záruke, to je už iná pesnička, často. Hlavne pochop, že žiadny trader s 500 USD na účte nemože byť pre brokera VIP a zaujímavý z hľadiska poplatkov. Taký trader je zaujímavý len v tom, že tam prerobí ten základ, čo je štatistiská pravdepodobnosť vysoko nad 80 %. Nechcem tu len kritizovať, ale legálny úspech sa dostaví len po tvrdej práci a k tomu je nutná aj schopnosť sebakritiky a vlastnej objektivity...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To MSAMP:

Vím, že by mělo být alespoň po ukončení marketu nějaké vyúčtování. Mě 2 brokeři účtují hned už po každém uskutečněném obchodu. Ale obecně u brokerů, některé poplatky se mohou účtovat měsíčně a nemusí zrovna být jejich nula vidět každý den, některé i za dýl a některé dokonce mohou mít ve vyúčtování kolonku a přitom se nemusí účtovat vůbec ale také platí to, i jak je vidno z posledních příspěvků přispěvatelů tohoto vlákna a mé zkušenosti s brokery a poskytovateli intradenních dat, že měsíc co měsíc může být všechno jinak a obvykle dráž. Na to co ve Vašich ceníkách aktuálně platí a co se jak kde konkrétně účtuje se samozřejmě budu ptát až to bude mít smysl, předtím si samozřejmě již známé informace utřiďuji včetně toho jak se co mění na dobrou i špatnou stranu v prospěch i neprospěch klientů.
-----------------------------------
Na daňovém úřadu jsem byl už i na koberečku oslíku otřes se ještě víc, neboť jsem kvůli svému obchodování trochu vybočil z běžného příjmu a pravda je, že jsem se tam nehrnul ani se svým přiznáním, nechal jsem si odklad a použil daňového poradce kterého jsem stejně musel poučovat já. Ta kontrola nebyla poprvé a daňových přiznání mám v šanonu dost. Kdo by se tam taky hrnul a zvlášť když je pozván, ale rozhodně s sebou každý rád na svou ochranu ponese všechny možný i nemožný papíry kde jsou nějaké výdaje.
-----------------------------------
Nesrovnával jsem tu veksláky v Česku s brokery u Vás za vodou a když už někde, tak jsem uvedl že je to nesrovnatelné, podobně jako Vy - tady mi tedy křivdíte.
Obvykle jsem Vás bránil.
- Možná se Vás nějak dotkl můj názor na mnou očekávanou (a svým způsobem potvrzenou) cenovou politiku ohledně CQG což ale rozhodně nebyla stížnost.
------------------------------------
Jinak si myslím, že s každou obnovou nicků(zkratka označení diskutujících), byste mohl parkrát skousnout znovunapsat správnou informaci na odpověď nepřesnou či závadnou, čímž, si myslím, získáte větší reputaci než jen lamentovat podobně jako ... - hádejte kdo všechno?

Mohl byste začít, pokud zbude chuť, třeba tím proč 500 u CQG ano a u ZenFire ne (každý tu byl natěšený na ZenFire), pak asi opravit moji nespřesnost zda-li, za kolik a jak, se dá dostat k ZenFire, a také třeba prozradit proč oba superrychlovlaky jsou slabí na to aby udržely záchrannou brzdu v podobě OCO vazby, která je vlastně jedinou ochranou účtů nemajících dostatečně nafundované Airbagy a brokera který ji umí nahradit alespoň u sebe, protože když se něco zdrbne a zavolá Vám balík českých klientů abyste použil kladivo na zavření dveří, tak můžete být zrovna na záchodě a při nejhorším ještě na domácím a fronta se pak u toho kdo nebyl první může stát nekonečnou. (Mnozí znají "Fíjo" když se něco děje). Bez toho to pro mě bude akorát superrychlej šunt i když jeden z nich je na Vašich stránkách Supermanem. Určitě najdete i další stupidnosti které přesně cílenými zásahy vyzmizíkujete.

Pokud to nebude reklama tak se to tu určitě objeví. Přinejhorším najdete pozdrav v e-mailu a pak to třeba vymyslíte jinak.

Myslím si, že když už si Vás zdejší komunita našla jako možného partnera s jistou výhodou v puse:), tak byste email v majlu zas tak často nacházet nemusel. A ještě si možná ušetříte práci s násobným vysvětlováním.

Také si myslím, že by nebylo na škodu přečíst si alespoň to za dvojtečkou v poslední větě [bold]Tomášova článku[/bold] ke kterému je tady toto diskuzní vlákno:
www.financnik.cz/forum/financnik2phorum.php?id=68283
(tu)
což by mohla být pro [bold]Stranger[/bold]a trochu náplast na jeho trojitý úraz (čerstvě ženatý, narozený mimiňák a ještě k tomu holka:):):):):)).
Krom toho si myslím, že [bold]Stranger[/bold] svému brokerovi na poplatcích už zaplatil víc než součet poplatků několika jiných pětistovkových účtů takže pětistovkové účty by měly házet blátem jen pokud zaplatily víc.

Ať se daří a hlavně společně. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří S. to je moje najvacsie stastie mimino, zena :) Zadny uraz, aj ked svojim sposobom to bol necakany uraz :D

Presne to som ocakaval ze broker je vlastne nieco jak rodinny poradca na ktroeho sa mozem obratit kedykolvek s akoukolvek otazkou a neporozumenim. Hold ale chapem Mira ze to proste sa neda stihat, keby kazdy chcel mat Mira za rodinneho poradcu musel by sa zblaznit od tolkej lasky. proste to neje mozne. To bola len taka moja naivna predstava.
Nechal som sa pri pisani troska uniest lebo mala bola akurat po injekcii ceeeeeeeely cas plakala a nedalo sa na nic sustredit a stacila jedna malickost a bol som vytoceny. Tuto temu treba uzavriet, ja som Mirovi napisal ospravedlnenie na jeho email a verim ze budeme aj nadalej uspesne pokracovat v spolupraci.

At sa dari
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

předem se omlouvám za menší off topic ale rád bych si otevřel účet u AMP brokers a řeším řadu problémů a potřeboval bych od vás zkušenějších poradit. Účet potřebuju zatim kvůli backtestu a papertradingu protože už mě nebaví stále schánět demoverze a později chci u nich obchodovat.

1) Nevim jakou banku si zvolit pro "trading" (mám jeden studentský účet u Mbanky. Jsem s ní spokojený, ale nepodporují platby do zahraničí. Četl jsem někde že je dobrá Raiffeisen bank (malý poplatek za platbu, ...)

2) Byl bych rád kdyby u banky exitoval účet v cizí měně (poslal bych Kč a ty se mi přepsaly ihned podle kurzu, který je teď mimochodem docela výhodný vzhledem k tomu, že se může něco stát kvůli Řecku a nedivil bych se, kdyby byl dolar klidně za 30kč. :) )

3) Dále pak nerozumím, že při zakládání účtu po mě chtějí kromě fotokopie občanky také výpis z účtu. Jsem student a nic si sám neplatím. V předchozích příspěvcích jsem ale četl, že by stačilo kdybych si koupil např. ledničku přez kreditku a pak jim to přeposlal. Nadruhou stranu, když budu mít účet v dolarech, tak jak si zaplatim něco tady v Česku přes ní?

Děkuji za odpovědi. Připádám si poslední týden vážně zoufale :S

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...