Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

gulii zaciatocnici v tradingu si vacsinou vyberaju lacnejsie trhy kvoli mensiemu risku ktore je lepsie psychicky zvladatelne. Napriklad YM, NQ, (cca za 3 000 - 5 000 USD sa daju obchodovat.) AK mas vysssi kapital 5 a viac potom mozes skusit aj TF ci ES. ale to uz musis vediet podla MM si nastavit ktory trh bude pre teba vhodnejsi.
Pripadne forex trhy bud riadne kontraktky alebo mikro kontrakty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gulii ja mam AMP a som spokojny. Maju aj cesko/slovensku podporu prostrednictvom Mira Saba, takze ak mas problem s anglictinou vyuzijes to. CO sa tyka marginov, jedne z najnizsich na trhu (u IB si vyziadaju na NQ par tisic USD, u AMP je to len 500 USD) to len tak pre porovnanie. Comissie pod 5 USD RT.
Obchoduju data ZenFire aj CQG takze si mozes vybrat. Plus obchoduju s platformou NinjaTrader, co je vyborna platforma, jednoducha ale zato velmi efektivna.
Obchodovat mozes uz od 2000 USD.

P.S. ak si obchodoval Striebro ci Ropu a mas jasny system s jasne definovanymi pravidlami, skus ho aplikovat na trhy ako NQ alebo YM. AK je dostatocne robustny bude treba len nejake zmeny aby ti to fungovalo, ak vobec bude treba nejake zmeny. Neviem aky mas kapital lebo pises ze mas minimalny kapital. co to znamena?
Vacsinou trhy ako NQ a YM sa daju zacat uz od 2 500 (vsetko si ale musis nastavit podla MM a RM)

Vela stastia,
nech sa dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Velmi si vážím všech odpovědí a opravdu musím pět na toto fórum chválu. To, že hovořím o minimálním kapitálu, tak to je právě oněch 2000USD pro otevření účtu u AMP. Od AMP jsem si stáhnul už Ninja Tredera, takže se pokouším o získání nějakých zkušeností /tento rok mám v plánu navštívit seminář věnující se právě tomuto SW, nejpve je však dobré si vyzkoušet všechno sám... ať má člověk něco naučeného/.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomasst,

mě nejedou evropské trhy pár dní ani v demu. Když zapnu Nniju, tak se rozjedou na dobu než se vykreslí jedna svíčka, tzn. když mám timeframe 2 minuty, tak třeba FESX jede jen dvě minuty a pak to musim znovu zapnout a vypnout, aby to jelo zase další dvě minuty:D. Nevíš co s tím?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

minuly tyden jsem zakladal ucet u AMP pro obchodovani Eurexu (Fesx,Fgbl..) pan Miro me upozornil na poplatek pro

obchodovani na evropskych trzich u CQG je to 17,- EUR mesicne, Zen-fire zatim toto zpoplatnene nema, ale do

budoucna o tom taky uvazujou. Zatim ani v AMP nevi od kdy to zpoplatnene bude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...