Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Nebo zde - www.elitetrader.com/br/ . Záleží i na platformě. Na prvním odkazu co poslal blahetal je spousta názorů. Pro toho, kdo chce obchodovat Eurex, asi nejlíp vychází Velocity + Sierra Chart. Data jsou od TT. Komise Sierra Chart - FGBL RT - 1,36 € ; FESX RT - 1,56 € ; DAX RT - 1,96 € . Ninja Trader FGBL RT - 1,56 € ; FESX RT - 1,76 € ; DAX RT - 2,16 €. M .Russel + Sierra - RT - 3,62$ Russel + Ninja RT - 3,82$ . Ninja měl v minulosti nějaké problémy s data feed od TT (při porovnání Zen Fire vs. TT). Je to diskutované v tom odkazu co poslal blahetal. M
.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

AMP bude od 1.2.2012 pro vsechny kdo maji pripojeni NT + Zen-fire uctovat 25$ pokud nezobchodujete alespon

40 contracts/ 20 round turns za mesic a na uctu mate kapital vyssi nez 400$. Evropske trhy zatim zpoplatneny nejsou.

U CQG toto neni ale evropske trhy jsou zpoplatnene 17 €/ mesicne.

Z meho pohledu jsem zklaman, minuly mesic jsem oteviral ucet NT+Zen-fire a vkladal vetsi kapital nez 500$ abych mohl

backtestovat a papertradovat EU trhy bez poplatku tohle mi prijde jako podpasovka a silne protlacovani CQG z meho

pohledu se podle toho zaridim a zatim AMP/ME 1:0 (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

musím se připojit ke kritice! Nutit někoho aby udělal 20 obchodů měsíčně je docela masakr a pokud prý neuděláte během 3 měsíců žádný obchod tak vás odstřihnou od dat. Tak že asi žádná dovolená/ nemoc atd.. prostě tomu nerozumím.. no comment!!! (td) (td) (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yord,
já se musím trochu AMP zastat. pokud je víc traderů přihlášených, kteří jako já používají data od zen-fire, ale vesele obchodují přes jiného brokera, pak chápu, že to chtějí omezit. Na druhou stranu IB má poplatky za data pro TF 10 dolarů a stačí uskutečnit jedinný obchod a neúčtují nic. Což mi příjde jako lepší přístup.
Zdá se, že zůstává možnost přejít na CQG.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nejse sice u AMP ale u Infinity futres mám účet asi 4 roky a poslední rok a půl jsem vůbec neobchodoval, a nic mi nestrhli ani za nečinnost ani za data. Ťeď zvažuji změnu brokera a vybírám mezi AMP a Strikerem tak že volba padne na Striker po tom co AMP zavedla tošku vyšší poplatky.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem s AMP zatím spokojený. Používám data od CQG a jsem snimi naprosto spokojeny. Podle mě je kvalita dat srovnatelná se Zen-Fire, které jsem předtím taky využíval. Těm co hrozí poplatky, tak ať jednoduše převedou učet na CQG a mají vystaráno...
Sice jsou evropské instrumeny spoplatněny, ale myslím, že to není ještě tak šilené a navíc platiíse teměř už všude.
Já za sebe mohu AMP jen doporučit.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...