Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

to all: používáte někdo pro paper, nebo live nějaký jiný software než ninju (CQG Trader, nebo Trade Navigator), popř, jak jste s ním spokojení, kolik stojí pro paper a kolik pro live, jde s ním obchodovat z grafu,..atd
Jde mně o to jestli je u této společnosti nějaká jiná volba platformy která by byla pro obchodování zdarma a dalo se obchodovat z grafu.
díky za info.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bernacek

Já jsem to vyřešil asi takto: U AMP jsem si založil účet. Dostal jsem od nich key na NT free. S tímto key můžu obchodovat ale pouze bez atm. Jelikož zatím neobchoduji, tak jsem si přímo na stránkách NT stáhl jejich free verzi ale to jen pro to, aby mi na email přišel klíč který prozatím do NT vložím a který ATM strategie aktivuje. Ovšem s tímto klíčem nelze obchodovat (pouze se vám zapne NT v simulačním modu). Ale lze se připojit na AMP, stahovat data a backtestovat přímo s ATM. Snad jsem pomohl (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to TomTailor

Můžem mi prosím poradit podrobněji.
Mám stažený NT7 přímo ze stránek i s klíčem.Demo jsem měl u AMP,ale propadlo ,tak jsem nafundoval 500 a od CQG mi přišlo,že mám NT stáhnout a zadat údaje od nich,abych měl živá data.Jak mám postupovat,abych měl Ninje pro papertrade i s ATM a mohl tak testovat mou strategii a zároveň být připojený na živá data?Nějak jsem to nepochopil
Moc děkuji za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bernacek

Tak ještě jednou. Takže uděláš vše jak tě naviguje návod od AMP na založení účtu. Uděláš vše jak máš. Nainstalování NT a odzkoušíš stahovat data (zobrazovat grafy). Až teda bude vše fungovat, tak si jdi na stránky NT a hned vlevo nahoře je nápis na stahování NT free. Vyplň vše potřebné (email atd) a stáhni NT. NT ale již instalovat nebudeš jen čekej až ti na email přijde nový klíč na NT a ten vložíš do již nainstalované NT. To uděláš takto: Klikni na Help a pak na license key a tam vlož klíč, který ti poslali přímo z NT. Tím přepíšeš kód od AMP takže nebudeš moct obchodovat ale budeš moci používat vše na backtest i data. Snad jsem to již napsal lépe.

Až budeš chtít obchodovat stačí vrátit klíč který jsi dostal od AMP a nebo již zakoupený kod od NT

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jelikož se od února chystám na live, testuju CQG a Zen-Fire... Na obou noťasech mám stejnej connect. Používám VOL2 na TF. Už od začátku dne byl výkres svíček odlišný. v 16:08 začal růst, což nebyl problem. Problem byl v 7 hodin, kdy mi Zen-Fire ukázal jednu červenou svíčku a CQG dvě, takže na CQG grafu jsem díky mé strategii vystoupil a přišel o 800 dolarů, který jsem na Zen-Fire grafu získal :-D Projel jsem více dní, jsou dny, které jsou stejné na obou, ale jsou dny, kde se to liší... Rok jsem backtestoval na ZF a 4 měsíce jsem paperoval na CQG... Obojí mi přinášelo dobré zisky, Takže pořád nevím, pro co se rozhodnout :/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bernacek:
pokud jsi měl od AMP demo měls k němu login demo. Máš-li u nich nově otevřen $500 účet měl bys k němu od nich (Miro) získat i nový login (ostrý). Pak by Ti data již měla chodit dokud účet fyzicky nevygumuješ (jako Stranger:)). Chceš-li trénovat paper včetně ATM, zadej do Ninji DEMO registrační klíč získaný z dema od Ninjatrader, chceš-li gumovat účet pak zadej do Ninji klíč k okleštěné verzi získaný od AMP, chceš-li jet paper na okleštěné verzi bez ATM pak nezapomeň Ninju přepnout do Simulation mode a nejlépe si zatrhni na kartě Simulator v Tools-Options volbu Always start in simulation a stejně si VŽDY zkontroluj že v sim módu jseš jinak se ochudíš o psychiku prvního ostrého obchodu. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jiří Š

jak píšeš,chtěl bych papertradovat na reálných datech včetně ATM,zadám tedy do Ninji klíč ,který mně napoprvé při stažení poslali přímo od Ninjatraderu,čili budu na účtu SIM,ale nevím jak se připojit na data od CQG pro papertrade?Mám od AMP zaslané údaje Trading account number( pro live) a od CQG username a password.
Mám z těchto údajů od CQG vytvořit připojení i pro papertrade?
Omlouvám se za dotazy,ale mám v tom hokej a potřebuji si to ujasnit.

Díky za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bernacek:
nevím co to máš od CQG, podle mě by to mělo být od AMP. Vzhledem k tomu že nevím přesně co AMP posílá tak zkus obojí, buď se to připojí nebo ne, ale o víkendu by klidně mohla být nějaká výluka takže i správný login by nemusel nějakou dobu jít. Předpokládám, že u těch loginů je napsáno k čemu to má sloužit. Taky bys měl mít nejspíše nějaký přístup ke spravování účtu.
Každopádně pokud se Ti zdaří tak to tady nezapomeň, až budeš jásat, pro ostatní také popsat jak se to povedlo. Doufám že víš kam se to do Ninji strká.
S háčkama to zas moc nepřeháněj. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No já jsem z toho docela zmatenej. Jak jsem se dočetl na AMP F, tak oni nabízí NT Direct, kde kromě ATM (bez toho bych se obešel) chybí zřejmě i chart trading..čili, nelze obchodoat přímo z grafu a na to jsem hodně zvyklej, lze obchodovat "jen" přes DOM. Mirus říká, že nabízí NT Lite. A to je něco jiného než Direct ?? Nebo je to jen jinej název pro totéž ?
OCO je super věc a asi bych si dovolil říct, že pro seriózní trading na profi úrovni věc nezbytná, ale na druhou stranu, pro začínajícího, když si chci live oťukat, tak platit $60 per month je zbytečný "přepich". Jinými slovy, v začátku bych se bez OCO i ATM obešel. Ale to obchodování z grafu je pro mě zásadní věc.

Pokud máte někdo zkušenost, prosím podělte se se mno o ní, jak je to u MF a AMPF.
Díky.
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alexik30: já mam zkušenosti s AMP a tam je to skutečně ten direct, tedy nemůžeš obchovat z grafu a nemůžeš dokonce ani dělat vlastní indikátory (to se dá obejít přes demo).

Jinak poznámka k tomu vymazání účtu. I po zadání "ostrých" přihlašovacích údajů si v Ninjovi můžeš vybrat, jestli jedeš paper nebo live. Takže můžeš papertradovat úplně normálně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...