Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Pribinacek:
[bold]bernacek[/bold] to chtěl včetně ATM. Krom toho jsem někde tady na fóru četl příspěvek někoho komu se to samo přeplo ani o tom nevěděl a tak v tom byl až po uši na ostro. Měl to minimalizovaný a nešahal na to. Takže jistota je jistota a raději mít DEMOklíč, přec jenom, běhá to na mrkvosoftu a ten umí divy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se za svůj stupidní dotaz. Ale jaksi se nemůžu nezeptat... Rád bych přešel z plus500 k AMP. Vím, že je minimální částka pro otevření účtu je 2000USD. Zajímalo by mne ale to, pokud si otevřu takto malý účet u AMP, tak jaké trhy budu moci vůbec obchodovat. Bylo by mi to, co jsem se naučil u plus500, vůbec k něčemu? Trhy typu cukr, ropa, stříbro?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gulii:

Záleží jestli obchoduješ pozičně nebo intradenně. Na poziční obchodování to je určitě málo. Pokud intradenně, záleží jaké trhy obchoduješ, na jakém timeframe a tím pádem jaký používáš moneymanagment. SL, kolik % kapitálu chceš riskovat na jeden obchod apod. To všechno si musíš spočítat sám. To ti nikdo neřekne. Ale myslím, že s 2000 se dá obchodovat na NQ a YM na nižších timeframe s 1 kontraktem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já tu nechci těmito základními otázkami zahlcovat téma. Ale pokusím se odpovědět. Obchoduji intradenně - tudíž denní popř. týdení grafy. Všechny své poznatky mám z Elderovy knížky, takže vím, že je zapotřebí mít hodně propracovaný MM, risk, SL apod. A i o to se právě u plus500 snažím. /budování pevné morálky, zvládání stresu atd.../. Ale zajímá mě, jestli to, že se zajímám jen o trhy cukr, ropa, stříbro mi bude k něčemu platné. Když bych mohl s tímto kapitálem moci obchodovat jen nějaké e-mini kontrakty /nevím, jestli to píšu správě.../. Prostě absolutně jiné trhy abych se učil. Jde mi právě o ten pákový efekt. Jelikož třeba u plus500 lze cukr obchodovat už od 300,-... A je mi jasné, že u AMP si budu moci koupit nějaký kontrakt za mnohonásobně vyšší cenu. V tomto mám právě zmatek.

Omlouvám se, že tu řeším takové základní otázky, ale nikde je nemohu najít a bez odpovědí se nemůžu moci hnout dál. /čili pryč od plus500/.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gulii:

u AMP nemůžete obchodovat tak jako u plus500..protože to jsou jiné instrumenty..u plus500 neobchodujete klasické burzovní futures, komodity..tj. ideálně mrknout na stránky brokera AMP, případně se mailem zeptat, jaké všechny trhy nabízí (nebo vypsat přímo ty, které vás zajímají)..dalším bodem je pak stáhnout si demo platformu a vyzkoušet vše nanečisto než se rozhodnete založit účet..jinak obecně u futures platí postup: koupím/prodám kontrakt - blokuje se mi margin (vratná záloha) - prodám/koupím kontrakt - rozdíl se mi přičte (odečte) + se mi odečte komise za každý kontrakt (myslím cca 4-5 USD u AMP)..doporučuju pročíst: www.financnik.cz/serial/komoditni-manual-zdarma.html

PS. prosím nevkládejte do příspěvků kontakt, je to proti pravidlům diskuse..jinak jako nováček si prosím také pročtěte pravidla www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/pravidla-diskuze.html

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď. Já vím, že u plus500 to není reálné obchodování - mají vlastní data apod. Jsem i obeznámen z toho, že s u AMP odečítá komise. To uže jsem měl právě vše nastudované. Na stránkách AMP jsem našel výpis toho, co obchodují. www.ampfutures.com/contract_specs.html a i "mé" kontrakty tam jsou, avšak nechápu, kolik jeden kontrakt bude stát. Např. silver - to mě bude stát 5.000 x 20USD? Jinak demo mám stažené a to NT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...