Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravím,

používám AMP/Rithmic data, ale měl jsem občasné výpadky.
Po dohodě s p.Sabo jsem opustil wifi připojení a instaloval drát ( O2 ).
Nikdy dříve jsem to nepozoroval, ale nyní mi to před 16 hod krátce vypadne a hned naskočí. Platformu používám NT a má to údajně způsobovat streemování dat a na to je NT velice citlivá. Má někdo podoubnou zkušenost? Jak jste to případně odstranili?
Díky za radu.
L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já se dnes připojila na tatáž data v platformě NT, připojení též přes O2 - obchoduju dopolední seance na EUREX, doufám, že vše bude v pořádku, za nějakou dobu můžu dát vědět, zda problémy s výpadky jsou v dopoledních seancích. Díky za užitečnou informaci. Ať se daří trading.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevíte, jak je to s full verzí Ninja při přechodu k AMP?

Zažádala jsem si o nový licenční klíč a přišel mi stejný, jako mám teď :S
A co mám vyplnit na tom klientském portálu, když to po mně chce volbu platformy a když jí tam dám, že mám Ninja, tak mi to tam rovnou hodí částku k zaplacení a bez toho mě to nepustí.

Za radu předem díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kertinozka:
ano, lic klic je stejny a jen ho v NT prenastavej aby ti sel na noveho brokera/ucet.
Neboj, NT jze koupit JEN vyhradne pres NT portal ... to, co je u AMP, tak je jen informativni znazornreni kalkulace pro ty, kteri jeste nemaj vlastni NT. Klidne to tam zadej at te to pusti dal.
Pokud si dobre vzpominam, tak pres toto nastaveni se ani myslim nemusis proklikat a muzes rovnou obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsn Napsal:
-------------------------------------------------------
> m.hunter:
>
> mám to snad od 28.1. Po žádosti u Mira mi přišla
> licence na SC + Data Feed, SC jede zatím jako
> TRIAL L5 až do konce února ... poté by mi měli
> začít strhávat 25$ měsíčně z AMP účtu.


to: vsn

Ahoj, psal jsem teď Mirovi o demo SCH L5 + datafeed Rithmic (což jsem pochopil, že popisuješ) a dostalo se mi této odpovědi:

[ital]"Dobrý deň

Tákato kombinácia v podobe sim teda dema nie je možná cez našu spoočnosť.SIM je k dispozicii len klientom čo majú live účet,alebo potrebujete kontaktovať priamo Sierra Chart aby Vám poskytli demo na určitú dobu.

S pozdravom
Miro Sabo" [/ital]

Byl by konkrétnější postup, jak jsi toho docílil?
Díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...