Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím Vás, Mám problem s Bar timerem. Když ho použvám ( timeframe- 1M ), tak se mi čas odpočítává a třeba 17s před dokreslením se mi začne vykreslovat už nova svíčka a bar timer najednou začne odpočítavát z 1m:17s.. a ten čas se mění, takže nikdy nevím, kdy přesně na sekundu zakončí ... Dělá vám to taky? Popřídadě nevíte čím to může být a jak to opravit?? Používam defaultní nastavení... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
mám stále problém s vykreslováním grafů YM (YM 03 -11). Používám demo NT 6.5 s daty Zen-Fire připojiní přes AMP. YM graf se načte, ale pak se už další úsečky neobjevují. Ani nejsou vidět žádné Ask a Bid hodnoty. Při použití CTRL/Shift/R se objeví další úsečky do současnosti a pak zase nic. Trhy jako TF, NQ i další fungují normálně. Řešilo se to tady nedávno pro NT 7 a tak jsem zkusil obdobně v NT 6.5:
Repair DB
Reset DB
Reset Instruments
(+reset NT i počítače)
ale nic z toho nepomohlo.
Má někdo ještě nějaký nápad, co zkusit? Má někdo stejný problém? Funguje YM v NT někomu?
Za jakékoli podněty děkuju
Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis: ano, nejak tak by to opravdu melo fungovat

Urcite se to tady uz resilo, ale zrovna dnes se me kamarad ptal, jaky si ma urcit MFE u jednoho dne, napsal mi datum a cas, a zjistil jsem, ze hodnoty asi o 8bodu nesedi, i kdyz pohyby jsou stejne, kde je problem ? Jedna se o stejne kontraktni mesice ackoliv on ma nt 6.5 a tedy nastaveny presny kontraktni mesic kdyzto ja mam nt 7 aktualni kontrakni mesic a dane napr 250 dnu zpet.

Tedy, jak je mozne, ze oba mame jine hodnoty ? Oba mame data stazene od zenfiru. Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

deluxe:

Toto som aj ja spozoroval keď ma pochytila panika ohladom tých dát. Keď som si otvroil napr kontraktný 03/10 apotom som dal napr u 03/11 400 days back tak pohyby sedeli aj vol ale ako vravíš bol tam rozidiel v cca 8 bodoch. Neviem či to je len nejaká anomália ale myslím si že by to BT nemalo ovplivniť ak sa mýlim tak prosím opraviť:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

deluxe, iigis:

Je to vtom ako NT7 spaja data. V podstate ak si date 3/11 a 400 (jednoduchsie je pouzivat ##-## pre historiu) dni do zadu, od polky dembra a dalej sa vam nic neukaze lebo ten kontraktny mesiac sa neobchodoval. NT7 spaja kontraktne mesiace, NT6.5 pokial viem toto nerobi tak ako NT7. Je to v tools-->data--->mergebackadjusted/mergenonbackadjusted alebo cisto do not merge. Tam sa potom moze stat ze grafy vyzeraju inak v niektore dni na nt 6.5 a nt7. Ak nechcete upravene data tak vybrat nonadjusted. Z mojho pohladu je jedno ktory si vyberies pre backtestovanie..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
stava se mi, ze pri prohlizeni dat napr. z predesleho dne, se mi zobrazuji nektere svicky jinak nez kdyz jsem byl ten predchozi den online. Napr. Svicka je "Long white line" ale druhy den je zobrazena jako "Hammer" s close uplne nekde jinde nez mela pred tim. Dela mi to pomerne velky neporadek pri vstupech.
Tusi nekdo cim by to mohlo byt zpusobeno? Data mam od IB.

Děkuji za jakoukoliv radu

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...