Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Ahojte, chcel by som naprogramovať Vegas Tunel pre NT (futures), vie mi niekto poradit ako to urobit, alebo môže mi niekto poskytnút hotový program? V meta traderi to nieje problém urobit , lebo tam si môže človek vybrat aj úrovne Ema, ale v NT som to nenašiel , nedá sa tam zadat napr.EMA - 88 , stále to hádže len na jednu kopu....


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny.
Snad se nebudete na mě moc hněvat, když se zeptám na:

- Historická data NT-ZenFire mám stažený NT ze stránek ZF oni tam mají asi spolupráci, že k free účtu nabízí hned NT. Zajímá mě jestli přes toto "zdarma" řešení lze stahovat libovolná historická data na backtesting? Případně jak na to. Nebo mi prosím doporučte, kde si mám vytvořit registraci na to aby mi to chodilo. Samozřejmě sem zkoušel OT, ale jak už bylo dosti opakováno, mají prostě zavřeno. Vím že v ukázkovém videu ukazovali pánové autoři finančníku, že jde nahrávat z OT spojená historická data. Jde to i odjinud?
- Případně kolik stojí účet na vámi doporučených poskytovatelích dat, na to aby se dalo rozumně backtestovat.

Všem vám předem moc děkuju. Sem prostě na začátku, snažím si z té informační smršti dělat postupem času trochu jasno. Jenže je toho opravdu dost. Třeba časem budu moc poradit i já dalším lidem. :)

Hirens

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

chci se zeptat zkušenějších kolegů jestli lze v NT nastavit Stop-loss tak aby se automaticky posouval podle profitu.
Tak například:
v ATM mám nastaven SL na 10 ticků, profit target na 50 ticků a breakeven na 10 ticků + 1 tick a teď mi jde o to, když nastane trend a já budu v dlouhé pozici a budu profitovat a s tím poleze zisk nahoru jestli se bude automaticky posouvat i SL a nebo to musím neustále přitahovat ručně? Umožňuje NT tuto funkci automatického SL

Nevím jestli jsem to podal srozumitelně. Budu moc rád když mi někdo poradí.

Předem díky

A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Atlas:
Tam, jak nastavujes break even (okno Stop strategy) je dole sekce "Auto trail (ticks)". Tam se nastavuje automaticke posouvani SL.

1. policko (Stop loss) - zda nastavis, v jake vzdalenosti se ma SL udrzovat od dosazeneho otevreneho profitu (tj. napr. pokud chces, aby SL byl vzdy 20 ticku za dosazenym profitem, tak nastavis 20)
2. policko (Frequency) - jak casto se ma SL posouvat, tj. jestli po kazdem dalsim ticku dosazeneho profitu, nebo po urcite hodnote (napr. kazdych 5 ticku dosazeneho profitu)
3. policko (Profit target) - od jakeho otevreneho profitu ma Ninja zacit s automatickym posouvanim SL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Masaryk: Díky chlape... zrovna pročítám vlákno o zakládání účtu a výběru brokera. Pro mě sou to úžasný informace. Je mi jasný, že plno lidí by si tohle vyřídilo a pak by nic nenapsali o svých zkušenostech. Takže díky. Na to Demo u mirusu se podívám. Jen se tě ještě zeptám jak dlouho jsi backtestoval na tom demu od nich, než jsi se rozhodl do toho jít na ostro? A poslední věc kde bych našel nějakej popis mezi timeframe a volume chart? Děkuju a mega výnosnejch obchodů.
Hirens

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, naprogramoval som si úrovne EMA v Ninja Indikators a potrebujem vediet ako to dostanem medzi indikátory , aby som to mohol používať,zatial je to len v Edit Ninja Script-indikator ....a čo ďalej? Ked na to kliknem rozbalí sa mi kompet script , ale neviem ako to mám dalej previesť medzi funkčne indikátory .Diki.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MASARYK:

Děkuji Ti, jsi borec, moc jsi mi pomohl!!!!!!

Gladiator:

pokud Ti dobře rozumím tak:
- v Edit Indicator vybereš ten tvůj upravený indikator EMA a klikneš na OK
- pak se Ti rozbalí program, který chceš spustit v NT
- vybereš v těch ikonkách tam nahoře "Compile"
- tvůj indikátor je přiřazen do již stávající skupiny indikátorů v NT..................

Snad jsem tě pochopil a neplácám bludy. Já takhle aktivuji indikátory v NT, které si ztahuji z netu.


A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Atlas, diki za radu , máš pravdu tak by to malo fungovat, ale mne tam zase vypisuje error asi som niečo urobil zle. Napíšem ti postup čo robím a ked sa ti bude chciet a budeš vediet tak mi poraď v čom som urobil chybu. Takže kliknem na NEW NINJA SCRIPT-Indicators-GENERAL ( dám názov, a necham zakliknute poličko Calculate on bar close)-INPUT PARAMETER- (Názov, int -tam nepíšem nič, Deflaut -píšem -55 (potrebujem vytvárat úrovne EMA + a -)min-1 -NEXT-OSCILATOR LINES (toto neviem na čo tam je, ale vypisujem aj tam čo pred tým sú tam 4 urovne) Nazov, Value -55, Color a Finish. Konkretne potrebujem vytvoriť Vegas Tunel a ten má 3-4EMA +55,+89+144 a 233 a to isté mínusové hodnoty. Diki za prípadnú pomoc.


Gladiator 028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zatím sem nikde nenašel kde by se v NT dalo změnit burzu. Mám NT+ZF od MirusFutures s jejich demo účtem. Když si chci zapnout ER2 trh, tak mi při zadání jakéhokoliv grafu nenaběhne nic. A když se dívám na detail v NT... Tools -- Instrument Manager -- vyberu ER2 -- pak Instrumentr Ediotr, tak je tam odkaz na -- www.cme.com/trading/prd/overview_ER713.html
- nevím jestli je to vše korektně nastaveno. Ale ještě v pátek mi tam data naskakovala. Prosím o radu.
Děkuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...