Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem poprosit jestli může někdo poradit (pokud to jde) - v NT si otevřu např. YM nastavím indikátory,barvy a tak.Teď bych chtěl to samé nastavení přenést do dalšího okna např. pro NQ.Jako jde u Sierry že stačí jít přez Analysis...studie...abych nemusel všechno nastavovat znovu u každého dalšího okna.Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den všem

prosím o radu, mám NT a napojený jsem na IB. Když se v NT připojuji na IB píše mi to následující hlášku:

"Error in requesting historial data from IB: No security definition has been found for the request (200)"

Nevíte někdo prosím jestli je chyba u IB nebo mám někde něco špatně nastavené? Nesetkal se s tímto již někdo kdo také používá NT+IB?

Díky za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gloomer

ahoj, vše mám tak jak jsi mi to poradil. Připojoval jsem se již mnohokrát. Já se připojím i teď, ale 3min data mi to načte jen od času přihlášení tzn. že pokud se připojím v 16.30 našeho času vidím pouze první svíci, která se právě tvoří. Můžeš mi prosím říci, jestli používáš RB grafy? Ty se mi načítají vždy pouze od přihlášení.

zatím děkuji Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prudil

RB nepouzivam, pouzivam VOL 2000. Ted jestli jsem to dobre pochopil mluvíš o dvou timeframech 3 min a RB. S tim 3 min ti tred asi moc neporadim, ale zkusim se na to podivat. S RB je to v poradku. IB neposkytuje tickova historicka data a RB se skládají z tickovych dat. Takze to znamená, že se ti data nacitaji pouze od chvile kdy se pripojis, proste to nenacte zadnou historii - ani 1 tick :-(. S VOL 2000 je to uplne stejné. Takze resenim je najit ji vhodneho poskytovatele dat, ktery alespon nejakou historii poskytuje, neni to vsak ale zadarmo ( např. eSignal, IQfeed ).
A nebo existuje levnejsi alternativa, kterou zatim zkousim ja : tickova data od IB, ktera jsou prijimana v realnem case ( jine vlastne ani neposkytuji ), by mely byt shodne s daty primo z burzy. Porovnaval jsem je primo s ICE a ZF a dle meho nazoru to naprosto sedí. A jelikoz ja koncim v 18 hod a pak uz pocitac vypinam, tak mi vzdy nasledující den chybí data od 18 do konce dne. Dělám to tedy tak, že v si v praci ( na jinem PC ) v NT v SIM verzi otevřu graf a pripojim se k ZF, timpadem se mi nacte jista historie az do okamziku kdy jsem se pripojil. Vyexportuju si jeden den tickovych dat a ten soubor si poslu domu, tam si je naexportuju do NT v LIVE verzi a je to. Mam ty data která mi chyběla. Mozná to není úplně to nejlepší, ale ja s tim problem nemam. Bohuzel momentalne na placeny datafeed nemam. S RB muzes postupovat uplne stejne. A pokud zacinas,tak si vyexportuj akorat delsi historii.
A jestli nemas moznost otevrit si Ninju v SIMu na jinem PC tak to muzes udelat i na tom stejnym PC, akorat musis zmenit licencni cislo na SIM a nacist graf od ZF ( nemusis exportovat ) a jakmile se ti nactou tak zase prespat cislo na LIVE a uz tam tu historii budes mit. A jestli nechce prepisovat cisla, tak si muzes jeste zaplatit multilicenci a muzes se pak pripojit k ZF i IB najednou.
Toto reseni neni žádný zázrak, ale je to jistá možnost.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...