Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Tomas, už som to dostal medzi indikatory a aj do grafu, ale nieje to to čo by som potreboval. Tá EMA -55 mi len kopíruje graf a to mi je na figu. Bud taký dobý a pozri sa na tento link:www.financnik.cz/forum/file.php?13,file=5867 tam je obrázok s EMA tunelom, ktorý má 2 úrovne , teda rovnaká EMA je hore aj dole + 55, -55 atď. Vedel by si mi poradiť ako toto naprogramovat.

Gladiator

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hirens:
Na demu jsem backtestoval tuším tři měsíce, asi týden paper a přechod na live. Timeframe je časový rámec grafu, tj. jestli chceš data zobrazit jako minutová, 5ti minutová, ticková, volume apod. Volume chart je graf, kde jsou data zobrazena podle nastaveného počtu uskutečněných obchodů (např. VOL 2000 Ti vykreslí jednu svíčku na každých 2000 uskutečněných obchodů). Na finačníku třebas zde: www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/volume-graf.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hirens: Opravim, nejde o pocet obchodu, ale o pocet sparovanych kontraktu. Pokud budete koukat na graf volume 500 a nejaky velky hrac proda 500 kontraktu naraz, je to cela jedna svicka - i kdyby je prodal naraz jinemu silenci, ktery jich zase tolik koupi. To by slo sice o jeden obchod, ale o 500 kontraktu. Pocet obchodu urcuje tickovy graf, ne graf volume.
Takze uvedeny mega obchod by byl jen jedinym tickem na tickovem grafu, ale celou svickou na volume grafu. Doporucuji treba ten odkaz od Masaryka ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den , nevie niekto prosim Vas preco mi nejde otvorit trh ER2 v NT? Cital som diskusiu a viem , ze sa to tu uz riesilo, skontroloval som aj pripojenie aj kontraktny mesiac a nic, ostava len biela plocha, som napojeny na Zen-Fire, budem vdacny za kazdu pomoc, dakujem Vam, takisto sa spravaju grafy zo skupiny future, napr corn, sugar, mini gold, silver ....
Daniel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...