Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z


Masaryk

Doporučené příspěvky

Zdravím všichni !

Nemáte někdo nějakou radu jak docílit aby mi z NJ chodily příkazy do TW u Ib. ?
Spojení funguje ale příkazy musím dávat podle NJ rovnou do TW.
Našel jsem na supportu u NJ.com ten návod co mi navrhnul Happy ale nějak jsem se tím neprokousal.
Už fakt nevím jak dál.

Díky az rady !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,

Presiel som si cele vlakno a hladam info ako nastavit v NT stop loss.

V "help" sekcii som nenasiel nic ale nasiel som nieco tu na fore. Asi pred rokom sa pytal na tu istu otazku a poradili mu toto:

" klikni pravym tlacitkem mysi na urovni stop losu v cenovem grafu a vyber z nabidky prikaz kt potrebujes ( buy nebo sell stop, stop limit... ) "

Chcel by som si to len vyjasnit.

Ak mam teda otvoreny trade napr. na 491.0 a chcem dat Stop Loss na 490.0 ktory prikaz mam pouzit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kennard:
Myslím že nejlepší je použít ATM strategii. Vpravo v panelu pro zadávání příkazů ja úplně vespod řádek který rozbalíš a zvolíš custom. Pak vedlejším tlačítkem otevřeš okno, zde si nastavíš velikost SL a PT, případně další detaily. Nastavení si můžeš uložit, můžeš vytvořit více variant. Při vstupu do obchodu se Ti automaticky nastaví i SL a PT, pak si je případně můžeš posunout přímo v grafu.

V případě že jsi již vstoupil do obchodu bez ATM a chceš SL dodatečně nastavit, pak to můžeš udělat přímo v grafu zadáním kontra příkazu tak jak jsi popsal. Tzn. klikneš pravým tlačítkem v grafu na cenové úrovni na které chceš SL mít, zadáš potřebný příkaz a potvrdíš. V grafu ho pak můžeš posouvat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dakujem vam Athoos aj Pavel .

Zabudol som napisat v mojej otazke ze ide o priklad ked nebudem pouzivat ATM.

Kazdopadne, ako ste spominali najlepsie je to robit cez ATM len som si nebol isty ked sa to robi bez ATM ktory prikaz pouzit.

Mam taky dojem ze ak sa pouziva verzia s ATM tak je tam nejaky poplatok navyse za pouzivanie platformy. 100 alebo 200 USD. Je to tak alebo som si to s niecim zmylil?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dik za link Pavel.

No nejde ani tak o to ze by som nevedel co je to vlastne stop loss, len som prisiel z forexoveho prostredia kde je jednoznacne napisane SL alebo TP ci uz ide long alebo short a teraz pri Ninji je to trochu inaksie to oznacovanie.

Live sa zatial nechystam tak za ten cas to chcem trochu dostat do krvi. (tu) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Dobrý večer !

Znovu budu otravovat s pomocí jak propojit NJ s TWS. Zřejmě mám chybu někde v NJ protože když zadám příkaz v TWS tak na NJ je vidět ale opačně to nejde. A prosím ještě jeden dotaz : po odpojení a znovu připojení se mi na NJ neukážou ty data v odpojené době ale až po znovupřipojení. Děkuji za pomoc !
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

prosím o rady.
1. Nevím jak docílit této situace: chtěl bych vstupovat do pozice pomocí ATM strategie (2kontrakty), přičemž bych chtěl, aby jeden kontrakt po docílení mého PT byl naplněn a s druhým kontraktem bych obchodoval dál a snažil se získat něco navíc.
Tzn. nevím jak nastavit v ATM, nebo celkově zadad příkazy tak, abych mohl pracovat s těmito kontrakty odděleně?

2. Mohu nějakým způsobem rozdělit obrazovku na dvě části, kde bych mohl sledovat dva grafy? Myslím tím horizontálně?

Předem děkuji



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Custe, mam dotaz. Vyprsel mi demo ucet pres zen-fire,zalozil jsem novy, nechal ninja trader a pouze zadal nove login info, ale nedari se mi pripojit,zkusil jsem preinstalovat win,znova nahrat ninja,ale porad nefunguje. Nemate s tim nejake zkusenosti? Vim ze tak pred pul rokem mi to slo v pohode i bez preinstalovani. Dik za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...