Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

abrams:
> Funguje vám jtEconNews indicator?
Ano, funguje. Důvod proč to tobě nefunguje bude s největší pravděpodobností v tom, že od cca 20.2.2011 se změnila adresa pro xml soubor, takže musíš v kódu indikátoru v deklaraci konstanty ffNewsUrl nahradit řetězec "cloud.forexfactory.com/ffcal_week_this.xml" řetězcem "www.forexfactory.com/ffcal_week_this.xml"

To úplně stačí k tomu, aby to šlapalo i pod NT7. Nic víc není třeba řešit. Jestli si to neumíš sám editovat a překompilovat, tak jsem to hodil sem: www.uloz.to/10745242/jteconnews2-zip
Stáhni si to a normálně naimportuj, je to pro NT7.

Pokud ti to nefunguje z nějakého jiného důvodu nebo máš jinou verzi indikátoru, tak takhle na slepo ti nic neporadím, snad jen obecně www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/pdf/NinjaScript_Code_Breaking_Changes_Revision_11_October_11_2010.pdf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj mám dotaz který se týká obchodování v Ninja traderu a rozdíl v rychlosti (realizaci obchodu) mezi demo a live účtem. Jde o to, že testuju určitou strategii, která by se v krátkosti dala popsat jako obchodování trhu při vysoké volatilitě
a vstupuju do pozice nákup, nebo prodej podle toho kde se nachazí svíce - buďto maximální nebo minimální výše -
s profitem maximálně 5-8 ticků. Idealní když trh stagnuje a čeká jakým směrem se pohne, je tato strategie velice profitabilní, jelikož svíce má velký rozsah doslova lítá.

Funkčnost této strategie je samozřejmě závislá na rychlosti jak do obchodu vstoupím, nebo vystoupím na SL. Jelikož při testování na demo účtu se obchod realizuje okamžitě, ihned po kliknutí, napadá mě otázka, zda-li je toto možné i v reálném účtu, či nikoliv. Tzn. je Live účet také tak rychlý, nebo dochází k prodlevě a tato tuto strategii si mohu rovnou škrtnout jako nerealizovatelnou.

Doufám že jsem to srozumitelně vysvětlil a že mě někdo pochopí jakou strategii popisuji a bude mi umět odpovědět ;-)
Díky Ahoj PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj mám dotaz ohledně NT7... Mám startegii, která generuje nejaký signaly na vstup, a nastavil jsme si v této strategii i profit target a stoploss. Strategie funguje a vždy se mi u ní zobrazuje zda-li je zisková či ztrátová v políčku realized. Bohužel co se mi ale nedaří je ovlivnit, kolik kontraktů na danný obchod se má nakoupit nebo prodat.

Když testuju v DOM, bez aktivované strategie, je tam jasně definovaná ATM strategie a samozřejmě hodnota PT i SL a i počet kontraktů.
Ale kde se toto nastavuje při tvoření nové stratgie v Ninja traderovi. Nebo se dá jednoduše někde zaškrtnout, že strategie má používat nastavení ATM strategie z DOM?

Možná můj dotaz zní trochu zmateně, ale zjednodušeně řečeno potřebuju reálně simulovat například svojí strategii při nákupu i prodeji 20ti kontraktů např. zlata. Jak toto udělám? Kam vyplnim ty kontrakty do nové strategie, aby automatický nákup, nebo prodej počítal vždy s těmito 20ti kontrakty. Možná se to v tý strategii vůbec nezadává, ale to já právě nevim :-)

Snad už se mi tady dostane odpovědi, ale možná je to tím, že píšu moc složitý dotazy, nebo nesrozumitelný, nebo nevim proč se mi nedostává odpovědi:-)
PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A ještě jeden dotaz v Nina Traderu který s předchozím dotazem přímo v souvisí. Nedaří se mi do strategie přidat posouvání stoplossu. Zkousel jsem to přes Wizard i přes kód přímo a nefunguje... Máte někdo strategii, kde se vám posouvá stoploss... mohl by mi sem někdo poslat Kód toho zápisu.. Koukal jsem do napovedy, ale tak jak jsem to pochopil a vlozil to nefungovalo. jen jsem vycetl ze stoploss a posun stoplosu nejak nefunguje zároveň, ale pak jsem se do toho zamotal a prostě to nemaká...

Jinak mám pocit že jsem našel kde se zadávají ty kontrakty, je to přímo při zadávání short nebo long ... nechápu jak jsem to mohl přehlídnout :-)
díky za odpověď Pagun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych poprosit o radu v jednom vlákně tu je indicator který byl do NT 6,5, chtěl bych ho do NT7 ale nějak mi to tam nejde pustit a vůbec vložit mezi indicatory :-/ nevíte někdo jeslti tento indicator neni i do NT 7 ? nemužu to nikde najít. jedná se o TMxTunel je přiložen dole případně. Děkuji zapřípadnou odpověd

www.edisk.cz/stahni/83070/TMxTunell.cs_7.76KB.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj můžete mi prosím někdo poradit, jak mám vyřešit chybovou hlašku kterou mi vyhodí NT po pokusu na připojení k CQG? "V aplikaci NT došlo k problému a je třeba ji ukončit. Omlouváme se za vzniklé potíže."

Tento problém už tu řešil user Sobo ale nenapsal, jak to vyřešil.
Můžete někdo poradit?
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petertrader:
jeden drží na místě pozadí a milostivě se posune až když cena dojede ke kraji a druhý drží na místě cenu a pozadí je bez tlačítka Hold k nezastavení.

Ten co nemá ten čudlík tak má možnost ve vlastnostech nastavit že se posouvat nebude vůbec a nezbývá než nějak posouvat myší. Také se dá počet řádků zvětšit a otočit monitor na výšku, měnit velikost fontu apod..
Kdybys to viděl v akci tak bys ten rozdíl poznat měl.

Diverjh:
Nevím. Zkus si zkontrolovat zda máš Ninju povoleného ve Firewallu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...