Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Ahoj mám dotaz který se týká samovolného vypnutí strategie při obchodování v DOM. Mám v NT7 a otevřený 2 Okna s Grafem. Vlevo graf s DOM a vpravo graf s aktivovanou strategií, neboť jak jsem pochopil nelze mít zapnutou strategii + DOM v jednom okně.

Problém je ten, že když mi strategie zahlásí signál ke vstupu vstoupim a pokuď obchod dosáhne SL nebo PT, nebo skončí po mém kliknutí na close, po tomto ukončení jednoho obchodu se deaktivuje i strategii v pravém okně.

Dá se s tímto něco dělat? dá se to někde nastavit? Mám demo účet on Zenfire, ale nemyslim si že by to bylo tím...
Díky za rady PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj, u nakterých komodit např Lean Hogs se mi zobrazuje pouze denní graf (kratší ne) a pokud jsem dnes v obchodě, tak se mi správně ukazuje aktuální cena a můj profit/loss, ale předchozí svíčky neodpovídají grafům z jiných platforem (TWS, TnT), NinjaTrader mi na obchodování vyhovuje nejvíce, tak bych to rád nějak dál do pořádku. U indexů, kukuřice nebo třeba T- bonds (ZB) nemám žádné problémy.
Díky za odpověď,
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fakt nevie nikto poradiť ???

mám problem s načitanim dát ob IB pre NQ. Po spustení NT7 a pripojením sa na data IB mi vyhodí okno s upozornením: Error on loading chart data for NQ 12-11 Globex:My IB : Error in requesting historial data from IB: No security definition has been found for the request (200
V čom môže byť chyba, nevie niekto poradiť ???????????

Data sa začnú načitavať iba od času kedy som sa pripojil na IB. Nezobrazujú sa data s premarketu

Ak vie niekto poradiť vopred ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marcossoft:

Moje zkušenost je, že jsem se zaregistroval a tím pádem mám 30 dní na to, až mi vyprší demo. Po této době mi nešlo se opět přihlásit se stejným nickem a heslem, tak jsem se zaregistroval znovu, ALE s jiným e-mailem. Tím pádem jsem dostal nový nick, nové heslo a teď jedu opět znovu. Za 30 dní udělám to samý. Zatím mi to funguje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ondy: Docela by mě zajímalo, jak to přesně děláš?

Jelikož data od zenfire při registraci hlidaj emajl/ PC/ IP adresu a při samotným použiváni hlidaj Ip adresu taky..
Takže jediný co mě napadá je že se registruješ u ruzných brookeru kde ti daj demo zas na měsic s tim že máš bohužel vždy nový učet...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LukasD:

Tenhle postup co jsem napsal, jsem použil zatím jednou a mně fungoval (resp. 2x). Poprvé, při první registraci (7.9.) a po druhé teďkon (16.10.). Přičemž k první rgistraci se už nepřipojím a k té druhé ano.
Ano, taky jsem četl, že hlídají IP a atd., ale mně to zafungovalo. Nevím, třeba mi to příště nepůjde, to neříkám. Možná chybka.
Pokud to nepůjde, tak by mělo jít, že si zajdu např. do kavárny s připojením k wi-fi, zaregistruju se a vše by mělo fungovat, nebo ne???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...