Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravim tradery
Chcel by som zacat [ital] paper trading[/ital] na [bold]Ninja traderovy [/bold]
1,Treba mi k tomu aby som mohol obchodovat s fiktivnimy peniazmi si platit mesacne ninju?
2,aby mi chodili data musim mat otvoreny ucet u brokera alebo sa to da aj bez toho?
Ak by niekto vedel o nejakej moznosti ako si vyskusat na nejakom deme emini trhy ako [bold] TF[/bold], [bold] NQ[/bold] a pod. budem mu nesmierne vdacny
[ital]S pozdravem [/ital] [bold]filip44 [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,
již 4 roky používám Sierru (IB, ID live, e-mini´s). Chci zřídit u jiného brokera další účet, ale s Ninja T. neboť když si to spočítám, za peníze, které jsem zaplatil za pronájem Sierry bych měl svojí NT. Bohužel demo NT nějak do CR zablokovali. Otázka zní: má někdo zkušenosti s oběma softwary a porovnal (stačí heslovitě) přednosti a zápory.
Díky
Bořek Janda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,

asi sa opakujem, ale na mail mi nedošla odpoveď, zrejme som nezaškrtol políčko "zaslať odpoveď na príspevok na môj email".

Otázka: papertradeujem s dátami od Zen-Fire na RB4 trh NQ. Problém je v tom, že keď nastavím ATM stratégiu SL na 10 tick (50 USD) a PT na 14 tick (70 USD) BE po 6 tick na +1 po vstupe do pozície príkazom market mi ninja nastaví stop a limit príkazy a hneď ich aj vypní na hodnotách ceny 10 a 14 čo sú hodnoty tickov. Toto sa deje na stranu LONG. Na stranu SHORT sa mi zobrazí chybové hlásenie. Vie niekto prosím poradiť? Ďakujem

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chcel by som sa opytat ci je v ninje nejaka moznost vypnut priemerovanie pozicii , a tiezci je mozne aby sa mi do reportu zapisovali aktualne obchody podla strategie

nariklad mam strategiu A ktora ma nakupeny trh 6B dlhodobo ale popritom robim kratke obchody strategiou B na tom istom trhu ak som long aj v jednej aj v druhej strategii, tak mi poziciu spriemeruje, a oznaci mi BreakEvent. ja by som ale ovela radsej bol ak by mi oznacilo dva vstupy a do reportu aby sa mi dostavali j obchody podla toho ako ich zatvaram podla ATM strategii. je nieco taketo mozne nastavit. dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...