Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nainstaloval jsem sedmičku, ale mam dva problemy:

1) Nezobrazují se mi indikátory, které jsem si nainstaloval do předchozí verze, hlavně tedy všechny BTH, Autoretracement a BacktestHelper.
2) Nefungují mi Templates z předchozí verze, pokud některý chci vybrat, hlásí to: The chart templates requires only '0' data series. Please remove '1' data Series from your chart before loading this chart template

Může někdo poradit ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu.

Přecházím na live, ale nedaří se mi propojit NT+IB (TWS).
Po spuštění NT se mi v rámečku zobrazuje zaškrtnutá volba SIM (ne LIVE) a i po naběhnutí se mi v Chart traderu ukáže v poli Account pouze Sim101. Mám samozřejmě placenou verzi a zadaný nový Licens Key.
Vše jsem nastavoval dle návodu na stránkách NT a IB. Data od IB se načítají bez problémů, ale jak se dostanu ke svému účtu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, muzete mi prosim vas nekdo poradit s importovanim do NT, pri importovani dat (jsou to exportovana data z Ninja Traderu ve formatu *.ntm) mi to hodi chybu a vypis logu hlasi "ES 03-10: Unexpected number of fields in line '1', should be 6 or 3". Jsou to data ze zkusebni doby od Zen Fire, tak me napadlo, jestli to nemaji nejak osetreny, aby se data nedala pouzit po vyprseni 30ti dnu... Dekuji prede za rady:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky za odpověď. Uz jsem si v praxi odzkoušel. Ještě bych můj dotaz rozšířil. Založil jsem LIVE účet u AMP trading (clearing DORMAN, data Zen-Fire). Chtěl jsem používat "free" verzi Ninja Traderu, ale trápím se s jednou věcí:
Omezení je samozřejmě v tom, že nefungují ATM strategie a tím pádem nelze otevřít pozici rovnou s přednastaveným SL a TP a musí se to řešit ručně zadáním dalších dvou příkazů.
Co mě ovšem překvapilo více, tak dle vyjádření AMP při používání licencované verze NinjaTrader a ATM strategií je i základní SL a TP držený pouze na počítači, nikoliv na serveru. Což by v praxi znamenalo to, že pokud si zaplatím Ninju a budu používat SL a TP přes ATM, tak při výpadku internetu jsem v trhu bez TP a hlavně SL! Má s tím někdo zkušenost???
Netýká se to "manualni" verze, kdy jsou prikazy drzeny na serveru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ono se asi mysli ze OCO vazba je drzena lokalne na tvem pocitaci, ale prikazy samotne jsou primo na burze.
Uz se to tu probiralo pro kombinaci NT + MIrus Futures. V praxi to znamena, ze po otevreni pozice se pomoci ATM automticky vygeneruji dalsi dva prikazy (PT,SL) (oba jsou primo na burze) pouze vazba OCO je na pocitaci obchodnika. Takze kdyz po vstupu do pozice ztratis inet spojeni, tak tvoje prikazy jsou dal na burze, akorat kdyz je jeden prikaz vykonan (je zasazen PT nebo SL) tak ten druhy tam bohuzel zustane, protoze ho tvuj pocitac bez spojeni nedokaze zrusit.
Zalezi na brokerovi, over si to u sveho brokera.
Zdravim

PS
OCO =one cancels other
Nekdo tuto nevyhodu eliminuje tim, ze po vstupu mu ATM da do trhu jen jeden prikaz (SL), takze se mu nemuze stat, ze by mu tam zustal osirely PT prikaz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mic74: Pokud není informace o OCO příkazech držena na serveru burzy(brokera) ale jen u tebe na PC, tak nedojde při zasažení PT ke zrušení SL. SL je vlastně jen čekající příkaz, který je pak následně exekuován, pokud se k němu cena dostane. Takže se ti pak otevře nechtěná pozice.
Při výpadku internetu, který je delší, je lepší zavolat brokerovi a zavřít všechny ty čekající pokyny ručně včetně otevřených pozic. Ale to už si musíš rozhodnout sám, jak tyhle situace řešit - já např mám záložní připojení k internetu od mobilního operátora - takže se i při výpadku elektriky přes notebook dostanu na internet a dokážu zavřít otevřené pozice apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, hraju si s NT a mám ho napojený na YAHOO connect... a chtěl bych si tam vyzkoušet jestli tam jdou zobrazit různé trhy , které poskytuje yahoo ... chtěl jsem si vyzkoušet zobrazit graf EUR/CZK, který tam je a nějak tam neumím zadat ten ticker ? nebo prostě nevím jak na to... nemá s tím někdo zkušenost ? přidávám dva obrázky 1) propojení NT s Yahoo 2) graf EUR/CZK na Yahoo...

13258

13259

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...