Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

GoDiamond

stejny problem u NT jsem resil akorat s daty Zen-Fire, nevim jestli je to daty alebo kazdy poskytoval dat jede na podobnem principu. je to tu uz nekde resene, a vicemene reseni to nema, Live data vypadaji nejak pak vypnes zapnes platformu a treba na volume grafu jsem ty svicky videl jinak nez pri Live. mas pravdu ze tim padem je backtest zkreslenejsi, vicemene by to vadilo jen kdyby si dogmaticky bral dejme tomu ze kdyz cci musi byt 0,1 a ne 0 tak tyto zkresleni s tim zamavaji, musis brat trh i backtest vice s nadhledem a spis na strukturu trhu nez presne udaje. Je to tim ze zpetne nactene data jsou ,,ochuzenejsi,, nez Live data,takze treba po Reloadu uz se nactou malinko jinak a muzou to delat rozdilne svicky,popr close svicek. Ja to vyresil tak,ze jsem se preorientoval na range bary a hlavne Cenu, a mimo jine tady v tom vlakne je hodne dobry prispevek od Majkla o backtestu www.financnik.cz/forum/read.php?3,59,162595#msg-162595

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Radku :)

hlavne takoveto veci nebrat jako prekazku nebo limit ale spis uvedomit si zradnost problemu a ktomu prizpusobit system,nahlizeni na trhy. nakonec muzes najit pozitivum ze vis kde je problem a tak muzes vedet co od nej cekat. na ceste k uspechu je mnoho takovychto zradnosti co cloveka zkousi jestli vydrzi a nenecha se odradit.

tak pevne nervy

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery,
dnes jsem si uploudnul novou beta verzi NT 7.0, žádná nastavení jsem neměnil, vše proběho v pořádku, až na to že se nemůžu přihlásit k datafeedu (Zen-Fire). Dnes jsem si celé odpoledne dopisoval s NT supportem a s AJ z Mirusu, píšou mi , že z jejich strany je vše OK, až na to, že mě to stále píše Login failed 10006. Vypnul jsem Firewall na svym laptopu, ale dál už fakt nevím. Kdyby jste někdo měly ponětí čím by to mohlo být, ocenil bych jakoukoli radu, díky Václav

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
prosí o radu ohledně market replay v ninja traderu 7. Stáhnul jsem si data, která bych si rád přehrál pro papertrading. Spustím market replay connection. Otevřu si graf a graf se nehejbe. V vlastnostech data series přímo na grafu je vždy poslední den menší než ten den, který chci přehrávat. Kde dělám chybu?
ralf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, prosim stahl jsem si nějaká data do NT na replay. ale jsou to data roku 2007 takže když dam market replay connect tak tam jsou ty dny ale pak mam problém kde ten graf zapnout protože mam ty grafy jenom od roku 2009. Nevíte někdo jak na to ? abych mohl přehrávat i 2007 / 2008 ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
Ohledně dat pro Market Replay jsem zkoušel ještě nahraná data z ninji 7 zkusit přehrát v 6.5. Tam jsem rovněž zhavaroval. Zřejmě je ten formát odlišný. Jaké máte zkušenosti s market replay na ninjovi 7? Stáhnout data mi normálně jde a ale přehrát data to už je problém (datum na grafu se jakoby lockne na datu den před chtěným přehrávaným dnem, tím padem se mi to nehejbe). Jdou vám normálně přehrávat stáhnuté dny?
diky za odpověď
ralf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všem,
v pátek jsem dostal licenční klíč od Dorman k live obchodování do NT. Klíč jsem zadal a vytvořil jsem nové připojení pro Live obchodování, které jsem taky dostal.
Nikde jsem ale v NT nenašel částku, kterou jsem dal jako vklad a taky bych se chtěl ještě zeptat, jestli se dá někde přepínat mezi Live a simulátorem. Nebo jestli se musím vždy odhlásit od Live účtu a přihlásit k připojení, který jsem si udělal u AMP asi před třemi týdny a který je jen 30ti denní demo.
Dík všem za radu.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den , prosím o radu zkušenější. Dnes se mi vypnul počítač , který neměl dostatek el. a já jsem ho neměl na nabíječce. Měl jsem spuštěný NT live data a grafy seřezeny v liště. Po zpětném spuštění nemůžu načíst data do FESX a FGBL. Grafy ES a FDAX fungují normálně. Přikládám scan chybové hlášky . Předem děkuji za ochotu. Jest-li se zde tento problém řešil , tak se omlouvám. Já jsem odpověď na svůj problém nenašel. Děkuji. LP

13146

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...